هالیوود پرانتز برای Coronavirus ضربه مالی است که می تواند این صنعت را برای همیشه

در حال حاضر که گرانش رو به رشد بیماری همه گیر کوروناویروس مستقر است و مردم به دنبال حفاظت از سلامت خود و معیشت خود را از صنعت سرگرمی است دست و پنجه نرم کردن با سه پرسش های اساسی: چه دردناک خواهد تلفات از خاموش شدن ناگهانی بود در این صنعت کمترین کارگران پرداخت می شود? چگونه بالا خواهد ضرر و زیان مالی صعود ؟ و چگونه مسئولیت رسیدگی به کسب و کار بی سابقه ای اثر دومینو در هالیوود سنتی تقویم ؟ بهمن شتابزده لغو و تاخیر به رویدادها و برای اولین بار است که سوخت این صنعت موتور تجارت را گسترش تاثیر COVID-19 فاجعه به خوبی گذشته سال 2020 است. احتمال این که یک رکود بلندی است در ایالات متحده آمریکا را بزرگ درد به صورت عمده و شرکت های رسانه ای. صنعت ناظران می گویند سقوط آزاد از داو جونز به بازار خرس خاک است و قرار است در یک لحظه لرز حداقل به طور موقت در کسب و سرمایه گذاری پیمانهایی.

در واقع مدیران ارشد بخش خصوصی می گویند که یکی از یقین در افق است که تنها قوی زنده خواهد ماند خرید اینترنتی. ضعیف تر کسب و کار صنعت و سنت است که در حال حاضر گذشته نخست خود را — به ویژه میزبان کنفرانس ها و نمايشگاه جشنواره و بهار آیین از شبکه upfronts — باید یک زمان سخت پایدار ضربه ناگهانی خاموش کردن. و با ده ها و ده ها تن از تولیدات مجبور به رفتن تیره به طور غیر منتظره از جمله حداقل دو ده خلبانان برای 2020-21 پخش تلویزیونی فصل خودی صنعت پیش بینی حباب در اوج تلویزیون پدیده در نهایت ممکن است پشت سر هم.

“این ممکن است اثر بخشی در بسیاری از مسائل شده اند که از کنترل خارج برای مدت زمان طولانی می گوید:” یک جانباز استودیو اجرایی است.
فوری تلفات غیر منتظره اختلال در کسب و کار هستند همیشه به عنوان کارکنان خط مقدم که دیگر مشکلات ناسازگار بودن در ساعت, مانند کسانی که در توقیف پارک توسط دیزنی و NBCUniversal یا 50 نفر از SXSW که در صورتی ورقه به جای حقوق در اوایل این ماه که جشنواره سالانه در شهر آستین در تگزاس لغو شد.

با سینما در حال تعطیل در شهرهای بزرگ مانند لس آنجلس و نیویورک و همچنین در خارج از کشور حتی بیشتر از شغل را در معرض خطر. آمریکای شمالی آخر هفته باکس آفیس nosedived به $55.3 میلیون دلار که پایین ترین سطح از سپتامبر 2000. گسترده وجود دارد ترس در میان کارکنان صنعت وجود دارد که می تواند قابل ملاحظه اخراج در سراسر هالیوود اگر تاثیر این ویروس همچنان به اخلال در کسب و کار برای یک دوره طولانی.

توقف بسیاری از فیلم و تلویزیون تولید شد که آماده برای شروع و یا در نوسان کامل خواهد تلفات و نه فقط نویسندگان و تولید کنندگان است اما در پایین پله کارکنان بودند که شمارش انباشته چند حقوق و به دست آوردن همه مهم اعتبارات برای کمک به زمین خود را در مباحث بعدی.

به عنوان رتبهدهی نشده است شده و به وضوح از استودیو شبکه و streamers چگونه خدمه shut-down productions جبران خواهد شد در تاریکی دوره.

در حالی که عمده استعداد سازمان و مدیریت شرکت های روابط عمومی شرکت ها و استودیو را تا حد زیادی برقرار کار از خانه سیاست و چندین نشان می دهد که در حال تلاش مجازی نویسندگان اتاق برخی از دستیاران و کارکنان پشتیبانی محصولات است که هنوز هم در کسب و کار داده شده است هیچ گزینه آنها بگویید تنوع.

کارگران با پوشیدن ماسک راه رفتن در گذشته حلقه های المپیک در نزدیکی جدید استادیوم ملی توکیو. این بازی ها به جای برنامه ریزی شده در جولای 24-Aug. 9 مدت کوتاهی پس از بازی های المپیک حقوق دارنده NBCUniversal کمان آن طاووس جریان خدمات.
جائه C. هنگ/AP/شاتر

“این کارگران که پرداخت حداقل دارای حداقل کیفیت بهداشت و درمان و حداقل توانایی به استفاده از آن هستند تحت فشار بودن به ادامه افشای خود را به خاطر نشان دادن” می گوید: یک دستیار تولید. “اگر ما خانه ما می توانیم با استفاده از بیمار روز, اما اگر ما اجرا از روز بیمار ما نمی پرداخت می شود. … اما کارفرمایان باید یک نگرش ‘اگر شما مریض شما اشتباه است.’ در یک بیماری همه گیر است.”

وقتی حاد تهدید این بیماری همه گیر به ناچار برطرف دیگر چالش عظیم برای صنعت خواهد بود برای تغییر شکل جوایز سالانه حوادث و برای اولین بار در تقویم به اتاق را برای همه چیز است که به تحت فشار قرار دادند پشت نیمی از این سال و به 2021. ترایبکا جشنواره ملی Assn. پخش کنفرانس WonderCon هنگ کنگ Filmart و AFI Life جایزه دستاورد در میان لیست طولانی از حوادث به امید احیا شود بعد از این سال. بسیاری از پیش بینی است که این جشنواره اجرا می شود که ممکن است 12-23 خواهد شد یا لغو شود و یا دوباره داده و با توجه به جمعیت و محدودیت به تازگی اعمال شده توسط دولت فرانسه. تبلیغات و بازاریابی جشنواره Cannes Lions امن جایگزین خرما در اواخر ماه اکتبر در مورد این رویداد است مجبور به حرکت از خود برنامه ریزی ژوئن 22-26 رویداد.

پست-coronavirus جهان می تواند یک “بسیار چشمگیر” کاهش در صنعت مرتبط با حوادث می گوید: راب Gabel, مدیر عامل شرکت تصویری اندازه گیری شرکت لوله آزمایشگاه. “هنگامی که وجود دارد یک رکود اقتصادی شما نازک شدن گله,” او می گوید. “اگر شما یک tentpole رویداد یا شماره 1 یا 2 در تو رفتگی در دیوار شما را در دردسر هستید. آن را می آید به این سوال: “آیا شما باید-حضور – و یا خوب-برای-حضور در رویداد؟’ آن بقای اصلح.”

چشم انداز یک رویداد از مقیاس های المپیک تابستانی در توکیو برنامه ریزی شده برای ماه ژوئیه 24-Aug. 9 حرکت به تابستان سال 2021 است اما یک نمونه از یک تغییر است که تولید جهانی اثرات موج دار شدن — برای ورزشکاران که toiled برای دریافت وجود دارد را برای کمیته بین المللی المپیک و شرکای آن برای تبلیغ و تلویزیون و رسانه ها در سراسر جهان است که پرداخت هزینه های بزرگ برای حقوق به بازی. فراتر از آن است که زمان از دوسالانه های المپیک دو هفته تاثیر می گذارد همه چیز از فیلم و تلویزیون استراتژی های برتر برای جشنواره ها و کنفرانس ها.

دامنه خسارت ناشی از COVID-19 تهدید است که هنوز هم سخت به اندازه گیری تعداد موارد تایید شده رشد می کند و اقتصاد لکنت. هیچ بخش رسانه و سرگرمی بخشوده شده است در میان این آبشار از شهرها و ایالات متحده اعمال ممنوعیت در مجامع عمومی و کارفرمایان اصرار — و در برخی موارد سفارش — کارکنان به محل کار از خانه. هیچ سابقه ای در دوران مدرن برای, NBA, NHL و NCAA بازی به حالت تعلیق در midseason اجازه دهید به تنهایی یک تاخیر به آینده فصل لیگ بیس بال. در حال حاضر NFL که نمی شروع بازی و تا ماه سپتامبر گفته فصل آن در زمان شروع خواهد شد.

“هنگامی که وجود دارد یک رکود اقتصادی شما نازک شدن گله. اگر شما یک tentpole رویداد و یا هیچ. 1 یا 2 در تو رفتگی در دیوار شما را در دردسر هستید.”
راب Gabel لوله آزمایشگاه مدیر عامل

“با [تقریبا] عمده هر رویداد ورزشی یا به حالت تعلیق و یا لغو می شود و ما به احتمال زیاد برای دیدن تقریبا در مقیاس بزرگ آزمایش است که به احتمال زیاد به وضع لخت اقتصاد از میراث تلویزیون, کسب و کار” نوشت: تحلیلگر بارکلیز Kannan Venkateshwar در مارس 12 پژوهش توجه داشته باشید که به نام زنده ورزشی “آخرین باقی مانده لنگر” به صورت خطی پخش کابل و رسانه ها.

تقلا برای سوئیچ تاریخ انتشار برای فیلم و برنامه های تلویزیونی خواهد شد میلیون ها هزینه در بازاریابی جهانی و تبلیغاتی دلار است. تولید اشخاص را سخت بازپرسی کردن از لوایح غیر منتظره تاریک هفته برای پروژه های که در نوسان کامل از عدسی. وظیفه تغییر زمان موسیقی تور و دیگر هنرهای نمایشی نشان می دهد که اغلب رزرو سال در پیش خواهد بود تودرتو فرایند مرتب سازی از طریق هنرمندان برنامه و محل برگزاری availabilities.

به شوخ طبعی شتابزده مختلط جهانی را “سریع و خشمگین 9” از یک برنامه ریزی مارس 22 تعظیم به مارس 2, 2021, انتظار می رود که در نتیجه میلیون ها نفر در بازاریابی redos. علاوه بر این, آن می اندازد با حداقل یک سال با دقت رسم برنامه “سریع و خشمگین” منتشر شد. نسخه نهم نقل مکان کرد به شکاف مادی و معنوی برای شماره 10 در حق رای دادن.

دیزنی مجبور شد به دست انداز بلند مدت آن پیش بینی “مولان” live-action ویژگی از مارس 27 به تاریخ که هنوز به تعیین خواهد شد. MGM و جهانی منجر به بسته در تصمیم گیری برای حرکت آخرین فیلم جیمز باند عکس, “هیچ وقت به مرگ” از اوایل فروردین ماه تا اواخر نوامبر است. برترین تصاویر کشیده “یک محل آرام بخش دوم” فقط یک هفته قبل از آن به زمین در تئاتر.

“هل دادن به 2021 یا فراتر از آن می تواند به اثبات می شود سخت تر به دلیل دیزنی, برنامه, عادی نسبت به شیب قبلا برنامه ریزی شده دیزنی منتشر شده در این سال در هر دو تعداد و مشخصات از عناوین می گوید:” Venkateshwar. “این می تواند نیروی جستجو برای جایگزین های دیگر برای کسب درآمد از این عناوین به خصوص کسانی که ممکن است به طور گسترده ای منتشر شد و یا [که] باید بودجه های کوچکتر.”

برای بازیکنان کوچکتر مانند Lionsgate, MGM و STX این ناتوانی به پایان رسید فیلم به سالن های تئاتر می تواند در کوتاه مدت درآمد و پول در جریان مسائل اگر نمایشگاه آتن باقی بماند در عمده مناطق. وجود دارد هیچ گفتن زمانی که تئاتر در کشور دو تا از بزرگترین بازارهای نیویورک و لس آنجلس دستور shut توسط شهرداران, بیل د Blasio و اریک Garcetti — دوباره باز خواهد شد.

دیزنی به تعویق افتاد انتشار live-action بازسازی “مولان,” بازیگران Yifei Liu با وجود داشتن برگزار شد فرش قرمز اکران برای این فیلم است که تعیین شده بود برای باز کردن, مارس 27.
حسن نیت ارائه میدهد از دیزنی

“وجود دارد در دراز مدت شوک به کسب و کار و در کوتاه مدت شوک به پرداخت بدهی می گوید:” جیمز فرشته, استاد امور مالی در دانشگاه جورج تاون. “برای کسب و کار است که جریان نقدی محدود اگر آنها بسته به پول نقد و به طور ناگهانی ندارد که آنها می تواند در نهایت قراردادی در بدهی موافقت نامه. شما می توانید ببینید یک اثر موج دار شدن از طریق اقتصاد است.”

شرکت کنندگان نیز در خط مقدم بحران اقتصادی ناشی از شیوع بیماری است. جف لوگان صاحب لوگان لوکس تئاتر که دارای سه سالن در داکوتای جنوبی توصیف بهداشت عمومی را تهدید و پتانسیل برای از دست کسب و کار به عنوان “ترسناک است.” اگر فروش بلیط نزول این شرکت را مجبور به در نظر گرفتن پوسته پوسته شدن به اسکلت خدمه او اذعان دارد.

“هر کس نگران است,” او می گوید. “خواهیم دید که چگونه بد آن می شود. صادقانه آن را متفاوت تئاتر به تئاتر بسته به چه مقدار سربار آنها. اگر شما خود در تامین مالی و مدیون نیست پول آن را به یک عامل های مختلف هزینه می شود.”

فراتر از tentpoles دیگر وجود دارد تلفات از زمان. سونی پیکچرز’ Vin Diesel اکشن-ماجراجویی خودرو “خون” ساخته شده عمدتا بر روی امید از سرمایه گذاری در ستاره تجدید نظر در چین است.

اما فیلم فرود در پادشاهی میانه در تاریخ 13 مارس در زمانی که قرنطينه و تئاتر تعطیلی tanking آن کشور در دفتر جعبه.

با بسیاری از عناوین بزرگ به دنبال تاریخ های جدید وجود خواهد داشت یک خشکسالی منجر به از همه مهم دوره تابستان به دنبال یک تنگنا در دفتر جعبه را تا پایان سال و به بعدی.

در ضمن تحول در جشنواره مدار یک شکست بزرگ برای تولید کنندگان به دنبال تولید و فروش و جوایز buzz برای artsy کرایه.

تولید کننده کریستین Vachon از بنیانگذاران قاتل فیلم به حال الیزابت ماس, هیجان انگیز “شرلی” به مجموعه unspool در این سال فیلم ترایبکا جشنواره بود که به اجرا مارس 15-26. از مارس 13, Vachon می گوید او هنوز هم در تولید در رایان مورفی Netflix سریال “ساله” با بازی ایوان مک گرگور به عنوان طراح مشهور.

“با توجه به شرایط ترایبکا ندارد انتخاب” Vachon می گوید انواع. “حتی اگر آن را به طرز وحشیانه ای ناامید کننده برای فیلمسازان است که تا به حال یک فیلم در SXSW یا ترایبکا اکران آن را خیلی زود به بگویید که چگونه ما می خواهیم محوری. من واقعا نمی دانم.”

ناتوانی در پیش بینی زمانی که شرایط کار ممکن است بازگشت به حالت عادی نیز بدان معنی است که studios نمی توانید پرش بر تغییر زمان شلیک خرما. مطمئن است که منجر به هرج و مرج دوره از مرتب کردن برنامه ها در تقاضا بازیگران, تولید, showrunners و شمار بسیار مهم تولید پرسنل. خودی صنعت پیش بینی است که برخی از پروژه ها به سادگی می گیریم. برخی از فیلم که در آستانه رفتن به تئاتر احتمالا باد رفتن مستقیم به streamers. و برخی از تلویزیون خلبانان و سری بودند که ناگهان توقیف نمی شود احیا حداقل نه بلافاصله.

“این یک وضعیت که در آن رفتار خوب را ارائه می گرداند.”
پیتر Liguori

آشفتگی خواهد شرکت را مجبور به بررسی هزینه های, جشنواره ها, همایش ها و تجارت را نشان می دهد رویدادهای تبلیغاتی و بازاریابی مشارکت. این نگاه سخت بازدید در زمانی که رسانه های بزرگترین شرکت می آیند کردن پشت سر هم از M&A فعالیت است که در آورده بدهی بیشتر و فشار بیشتر به تولید و هم افزایی جویی از عملیات بزرگ.

“اگر همه چیز صفر این سال و اگر آنها متحمل ضرر و زیان شما را نمی بیند آنها را دوباره به بودجه می گوید:” یک مدیر ارشد در یکی از صنعت بزرگترین شرکت.

برخی ممکن است تاثیر همه این تاخیر تولید لغو و برتر به تعویق بیهوده و بیمعنی در میان یک کشور بحران بهداشت عمومی. اما حتی glitziest فیلم ساخته شده بر روی پشت زحمتکش خدمه و نویسندگان و مدیران و کارکنان استودیو که رنج می برند هنگامی که کسب و کار به وقفه می آید زمانی که اخراج loom در افق.

دانشگاه جورج تاون فرشته ادعا میکند که تنها سوال در مورد اینکه آیا رکود اقتصادی در افق است که اگر. حتی زمانی که coronavirus بحران برطرف رکود اقتصادی بزرگ قرار داده خواهد شد دندانه در مصرف کننده هزینه های اختیاری فقط به عنوان برای تلفن های موبایل ساخت مستقیم به مصرف محوری به تمرکز بر روی اشتراک جدید, جریان, خدمات. هزینه های تبلیغاتی در سقوط کلاسیک رونق و رکود چرخه که پر از کف و اقتصاد است اجتناب شود برای بیش از یک دهه است. اما همانگونه که نوسانات بازار سهام تا کنون در سال جاری اصلاح شده است زمانی در آینده.

“فکر می کنم از آن به عنوان یک آتش سوزی که می آید از طریق. شرایط ساخت و آنجا را بسیار خشک قلم مو در پایان یک چرخه اقتصادی” فرشته می گوید. “ما آماده هستیم که در حال حاضر. و ناگهان پس از آتش سوزی, همه شروع به تجدید نظر ‘آیا ما واقعا نیاز به بازسازی همان خانه در همان نقطه?'”

حتی قبل از اخبار در مورد COVID-19 ویروس آمار در ماه گذشته, اقتصادی, وحشت بودند وادار کردن شرکت ها به انتخاب های دشوار در مورد که در آن برای تخصیص منابع است. رسانه ها و سرگرمی های شرکت در حال حاضر در تلاطم انتقال نمونه این تغییر از خطی به جریان سیستم عامل است. سه تا از بزرگترین شرکت ها در بخش های دیزنی, Comcast و AT&T هنوز realigning خود در پی از ترکیب و ادغام.

اما پاسخ های عمومی به رشد شیوع کروناویروس را ترک کرده است رهبران صنعت با احساس شلاق زدن. سرعت خاموش شدن ناگهانی شتاب روز پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خبر غم انگیز زندگی می کنند رسیدگی به این کشور در مارس 11 که ایالات متحده آمریکا را به حالت تعلیق سفر از اروپا به عنوان یک اقدام پیشگیرانه است.

مردم نقش برآب برای خرید همه چیز در قفسه فروشگاه مواد غذایی در تلاش برای آماده شدن برای اجتماعی فاصله و حتی خود-قرنطينه. در چند روز گذشته به تنهایی و وحشت نمایی رشد کرده تغییر تمرکز از FYC حوادث و خلبان فصل به انباشت و بهداشت عمومی اقدامات است. 180 درجه به نوبه خود در سطح جمعی از زنگ است به عنوان قابل لمس در وال استریت به عنوان آن را در خیابان اصلی.

“بازارهای نفرت عدم قطعیت است. Coronavirus ایجاد شده است به همان اندازه اطمینان جهانی که ما دیده ایم در چند دهه می گوید:” اریک گوردون دستیار استاد در دانشگاه میشیگان راس دانشکده کسب و کار.

“خون” است که با هدف به استفاده از ستاره Vin Diesel محبوبیت در چین, وارد, وقتی سینما در کشور بسته شد.
حسن نیت ارائه میدهد از سونی

در میان میراث سرگرمی بازیکنان تاثیر شیوع ناشی از رکود اقتصادی محدوده از بد به بدتر است.

امروز شرکت های رسانه ای تا حد زیادی به صورت عمودی یکپارچه و نگه داشتن آهن در آتش سوزی. این بدان معناست که تنوع و اتکای کمتر بر روی یک کسب و کار خاص. که همچنین ترجمه به مصرف به طور بالقوه مخرب می زند در تعدادی از بخش های مختلف. اگر هیچ چیز دیگری COVID-19 ترساندن تقویت شده عمق و وسعت بازار جهانی برای رسانه و سرگرمی است.

را Comcast که منابع شامل اینترنت و کابل ارتباطات NBCUniversal پخش و کابل شبکه, اروپایی satcaster آسمان یک استودیو فیلم و پارک. استودیو ها و پارک ها به احتمال زیاد به احساس درد می گوید MoffettNathanson تحلیلگر کریگ Moffett. هر دو از استودیو یونیورسال داخلی پارک بسته از طریق پایان ماه در یک پیشنهاد برای جلوگیری از گسترش این بیماری در میان جمعیت زیادی — پرتاب آچار به بهار-break فصل در فلوریدا.

بالقوه برای بازی های المپیک به حرکت در خارج از آن به طور منظم تابستان حافظه بد خواهد بود برای NBCUniversal که دارای حقوق به بازی از طریق 2034. این امر همچنین به عواقب برای NBCU را تاخت و تاز جریان جنگ با آن طاووس پلت فرم است که برای راه اندازی جولای 15, یک هفته قبل از بازی ها میله میله برای شروع.

“اگر به بازی های المپیک دریافت لغو Comcast نه تنها از دست دادن همه که درآمد و همه از بازاریابی است که آنها برنامه ریزی شده می خواهم به انجام در اطراف بازی های المپیک — آنها همچنین از دست دادن سنگ بنای خود را طاووس راه اندازی استراتژی می گوید:” Moffett. “آنها را مجبور به دوباره کاری طاووس در اطراف چیزی بسیار کمتر منحصر به فرد و بالقوه کمتر انجام شده است.”

با فرض این که اقتصاد غواصی به یک کامل در رکود اقتصادی متعاقب رشد خانوار اندازه — بچه ها در حال حرکت به عقب در با پدر و مادر, مردم, مصرف در بیشتر هم اتاقی به منظور پرداخت اجاره — آیا علاوه بر ارائه آمار به Comcast پهنای باند اینترنت کسب و کار.

پس از آن وجود دارد والت دیزنی شرکت ، که موقعیت آن به عنوان یک ریش سفید از صنعت سرگرمی است که یک شمشیر دو لبه است.

دیزنی تصمیم به طور موقت شاتر درب به دیزنی لند برای زمان حال شروع مارس 14 ساخته شد فقط قبل از استودیو یونیورسال تصمیم گیری در مورد آن داخلی پارک. دیزنی فلوریدا و پاریس پارک به زودی اعلام قصد خود را برای بستن این معنی است که همه دیزنی پارک در سراسر جهان خواهد بود توقیف از طریق مارس. دیزنی کروز خط را نیز به حالت تعلیق جدید خروج.

کشت از پارک به زودی به دنبال کت و شلوار. درآمد-خرد کردن تصمیم گیری ساخته شده است در تلاش برای جلوگیری از گسترش این بیماری است.

“این یک وضعیت که در آن رفتار خوب را ارائه بازده بزرگ می گوید:” پیتر Liguori سابق فاکس, سرگرمی, رئیس سابق تریبون رسانه ای مدیر عامل. “این یک وضعیت از تلاش برای ایجاد آسیب های کنترل. این یک کسب و کار-تداوم چالش است.”

تاثیر به دیزنی ترازنامه خواهد بود. پارک تجربه (مثل کشتی) و مصرف کننده محصولات ساخته شده تا نزدیک به نیم 45 درصد از این شرکت را عامل درآمد سال گذشته است. هر روز که دیزنی داخلی پارک ها بسته هستند هزینه های این شرکت $20 میلیون به 30 میلیون دلار تخمین زده بارکلیز’ Venkateshwar.

WarnerMedia پدر و مادر AT&T مانند Comcast یک جریان پلت فرم راه اندازی مجموعه ای برای ماه مه با سحر HBO حداکثر. با AT&T نیز وجود دارد مشکل بدهی. از تمام شرکت های بزرگ با media holdings, AT&T است به شدت قوی تر.

“این مشکل به دلیل آنها نمی رشد می گوید:” Moffett. “آنها کاهش کسب و کار حتی بدون یک رکود است. در رکود تجاری خود را wireline کسب و کار است که در مورد به همان اندازه کل شرکت از WarnerMedia است بسیار ادواری است و به احتمال زیاد به کوچک شدن و نه به شدت.”

و AT&T را DirecTV را به صورت خاموش در برابر یک دسته از کم هزینه جریان رقبای چیزی در آن نیست تا به حال به انجام قبل در زمان بودجه انقباضی ، این همه نیست. گذشته از TNT از دست رفته نفع میزبانی NBA بازی ها “فیلم خود را در استودیو در حال حاضر رو ماه از خالی, تئاتر, و شما در حال آماده سازی برای راه اندازی HBO Max که شما در حال شمارش به قیمت حق بیمه نقطه در زمانی که رقبای خود را راه اندازی در کسری از قیمت و جایی که در حال حاضر مشتریان ممکن است در مواجهه واقعی با استرس اقتصادی می گوید:” Moffett. “بنابراین آن را فقط به نظر می رسد مانند هر بخشی از AT&T کسب و کار قرار گرفته است ناشیانه در حال حاضر است.”

احتمالا تنها نقطه روشن برای این شرکت است که با افزایش سراسر شهر بود جمع آوری ممنوع و بیشتر مردم در حال کار از خانه جدیدتر جریان خدمات — دیزنی به علاوه HBO حداکثر و طاووس به عنوان مثال — به احتمال زیاد بیشتر جذب.

در ضمن زمان وحشت همه گیر شده است وحشتناک برای ViacomCBS که در حال حاضر رو به صعود دشوار در متقاعد کردن وال استریت که سینه های بزرگ, شرکت, صدا, استراتژی برای رشد آینده. این شلاق به شاخص های جهانی سهام بازار در هفته های اخیر از بین برود بیش از نیمی از ViacomCBS’ 30 میلیارد دلار سرمایه گذاری در بازار در دسامبر. 4 روز مدتها در انتظار ویاکام-CBS ادغام به پایان رسید. با همه گیر ترس رانندگی پایان وال استریت 11-سال گاو بازار صعود از سنگر درست کردم که خیلی تندتر. ViacomCBS سهام کاهش یافت و به زیر 20 دلار برای اولین بار از دسامبر 2010.

اما حتی به عنوان دریایی از جوهر قرمز افزایش می یابد و شرکت ها به خوبی می توانم در این لحظه برای حفظ کانون توجه در انسان عوارض از بحران بهداشت عمومی. “اعتماد تنها چیزی است که به معنی همه چیز را می گوید:” Liguori. “اقدام شفاف و صادقانه خواهد پرداخت سود سهام در دراز مدت برای این بزرگ مصرف کننده و کسب و کار. داشتن که EQ و تمرکز بر روی افرادی که در واقع کسب و کار — که برای رفتن به درست است.”

ربکا روبین, رامین Setoodeh و تاد Spangler کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>