هالیوود در جشن روزنامه جویس سویا در قبل از اسکار یادبود

صمیمی گروهی از مدیران استعداد و روزنامه نگاران جمع آوری شده در هالیوود در شب جمعه به جشن زندگی جویس سویا جانباز روزنامه نگار و بازاریابی نام تجاری صدای تیز و تند که درگذشت ناگهانی هفته گذشته است.

برگزار شد تنها بلوک به دور از شلوغی از جوایز اسکار راه اندازی در هالیوود و کوهستانی restauranteur Salvatore شفق بسته خود را Sunset Blvd. ملک چنار میخانه برای سویا دوستان و خانواده. ورزشی پاتوق تبدیل شد توسط لوکس منسوجات و صدها شمع و عکس از سویا ماجراهای نامحدودی دیوار.

شب بود که به میزبانی سویا را درون دایره — سایه روابط عمومی, مدیر اجرایی براد Zeifman, “بازمانده” و “مسابقه شگفت انگیز” شرکت کننده و دارویی اجرایی کورین کاپلان BWR روابط عمومی معاون ارشد گری Mantoosh, تشنه, رسانه های ویرایشگر کیسی برنان و BrandLink ارتباطات بنیانگذاران گرگ با لینک.

بسیاری از داستان های به اشتراک گذاشته شده از سویا را outsized شخصیتی — شرح داده شده توسط Mantoosh به عنوان یک “تور دو نیروی” — و او توانایی بازی میزبان استاد در استقبال مشاهیر tastemakers و نویسندگان اصلی رویدادها مانند سالانه نئون کارناوال به موازات Coachella. او reveled در آوردن مردم با یکدیگر گفت: میزبان در سخنان خود. Zeifman صحبت از وفاداری شدید.

سویا مادر, خواهر و پسر عموی حضور داشتند و مخلوط با یک جمعیت که شامل نیک و Vanessa Lachey مدل و تلویزیون شخصیت ترجمه شده از انگلیسی میزبان و سابق Miss USA, سوزی کاستیلو, خواننده, Amie Miriello آفتاب ساکس مدیر عامل شاون ساکس و ده ها صنعت دیگر بازیکنان. این رویداد catered توسط آشپز Antonia Lufaso است ونیز نقطه داغ Scopa ریشه های ایتالیایی همچنین شرکت های متعلق به سپیده دم.

محبوب ترین ها در انواع

اشک ریختن شد بیش سویا را غیر منتظره از دست دادن هر چند شب به پایان رسید که بسیاری از سویا حوادث را با یک رقص است که تحت فشار قرار دادند گذشته آخرین تماس.

سویا با حضور ویلانووا دانشگاه نقل مکان کرد و از پنسیلوانیا به نیویورک به دنبال یک حرفه ای در موسیقی است. او با صعود به صفوف در سوابق کلمات بیهوده و احمقانه در halcyon days از بریتنی اسپیرز و Backstreet Boys. او از نقل مکان به لس آنجلس بیش از یک دهه پیش به یک روابط عمومی و نام تجاری شرکت Entertainment Fusion Group. او راه اندازی یک eponymous شرکت از دو سال پیش با ترکیبی از شیوه زندگی و محتوای تولید مشتریان. او عاشق چیزهای بهتری و سگ او پنه لوپه.

سویا را با نام مستعار و رسانه های اجتماعی رسیدگی طلایی, بانو, الهام امضا کوکتل در خدمات و پیام های تلخ و شیرین املای در محل خیمه: “ماندن طلایی.”

در یک یادداشت شخصی سویا بود مانند خانواده خودم و کاپلان. نور او یکی از درخشان ترین و خواهد بود بشدت از دست رفته در اتاق و حوادث نشان می دهد کسب و کار. پس از گفتگو با عزیزان شب گذشته من به یاد بود از یک نقل قول از Nora Ephron در از دست دادن خود را بهترین دوست.

‘من می خواهم به صحبت کردن با او. من می خواهم برای ناهار با او. من می خواهم او را به من کتاب او فقط به عنوان خوانده شده و دوست داشتنی,'” Ephron نوشت: در سال 2006. “او از من است خيالی و من فقط نمی توانم باور کنم که من در اینجا بدون او.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر