هالیوود دموکرات ها در کنار تفاوت به حذف مغلوب ساختن پیشی جستن از دفتر

مثل اولین مهره داران به خزیدن از اقیانوس و بر روی زمین خشک 500 میلیون سال پیش دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن از ظهور ازلی تراوش از واقعیت تلویزیون به انتخاب رئیس جمهور ایالات متحده در سال 2016. و مانند گونه های مهاجم ستاره “شاگرد” است wreaked ویران جدید خود اکوسیستم — اعلام جنگ در جوامع مهاجر دو برابر کردن بر روی تغییر آب و هوا را انکار و weaponizing دولت فدرال سیاسی خود را در برابر دشمنان است. او نیز hellbent در حال بارگذاری دادگاه فدرال با همفکر قضات که آلوده آمریکا قضائیه برای یک نسل به نسل آمده است. اما در حال حاضر صنعت سرگرمی است که به مغلوب ساختن پیشی جستن به جهان در حال مبارزه برای نگه داشتن او را از گرفتن رای.

در حالی که در جمهوری قبلی چرخه دموکراتیک فعالان در هالیوود اند برداشت خود را از نامزد مورد علاقه خود را بر اساس جهان بینی مشترک و شاید حتی شخص غیر قابل توصیف دلایل — باراک اوباما جاذبه امکان هیلاری کلینتون به عنوان اولین زن رئیس جمهور در این سال احساس می کند مانند یک اورژانس وضعیت. و در مواقع اضطراری حمایت از یک نامزد حزب دموکرات در هزینه دیگران به نظر می رسد عجیب و جالب یادگاری از دوران پیش از مغلوب ساختن پیشی جستن عصر. کری واشنگتن گفت: تنوع در جشنواره فیلم ساندنس است که این زمان برای شرکت در “یک سطح قهرمان عبادت و اعتقاد داشتند که یک نفر می تواند تفاوت در این کشور است.”

“من کسی است که مردم آمریکا و امید است که ما جلو آمده و هدر ندهید این باور درست است که ما باید یک صدا در یک دموکراسی” در واشنگتن گفت. “و من خواهد بود نامزد است که به نمایندگی از حزب دموکرات است.”

محبوب ترین ها در انواع

بیلی پورتر آن را با صراحت گفت: از مغلوب ساختن پیشی جستن “مهم نیست که چه کسانی به نامزدی رای. ما باید برای به دست آوردن او را به طوری که ما می توانید آن را به عقب بکشید و آن را تعمیر. ما باید او را به خارج اولین بار،”

زمینه باریک است با ctq پیت Buttigieg و تام Steyer تمام انداختن بیرون بعد از جو بایدن قاطع پیروزی در کارولینای جنوبی است. اما با مترقی برنی ساندرز داشتن پدید آمده از نوادا قفقاز به عنوان پیشتاز برای نامزدی در صنعت عصبی هستند — هر دو مورد ورمونت سناتور توانایی به ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن در یک انتخابات عمومی و در مورد آنچه که یک ساندرز ریاست جمهوری ممکن است مانند نگاه.

“من فکر می کنم همه در هالیوود فقط می خواهد کسی در حد متوسط و معقول — کسی که می توانید در رفتن و انجام چیزی, کسی که می تواند با ملاحظه و مهربان و هوشمند و عاقلانه می گوید:” UTA co-رئیس جمهور Jay Sures. “کلیشه صنعت ما ممکن است که هر کس می خواهد یک افراطی لیبرال نامزد, اما این دور از واقعی است.”

هر کس موافق است. John Legend تایید شده است دیگر, مترقی, Elizabeth Warren. “من فکر می کنم ترقی خواهان از همه راه راه را با هم می آیند و سعی کنید به شکست دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن” او می گوید. “من فکر می کنم اکثر کشور نمی خواهند او را در دفتر. او حتی برنده شدن در کثرت از کشور در انتخابات گذشته و من فکر می کنم او را انجام دهد و حتی بدتر در این انتخابات است. و من واقعا معتقدم ترقی خواهان را با هم خواهد آمد.”

Janelle Monáe هنوز هم امیدوار استیسی آبرامز از حزب دموکرات که از دست حکومت گرجستان توسط یک خرده در سال 2018 به جمهوری برایان کمپ ممکن است پرش به مسابقه در حالی که با اضافه کردن “من واقعا تحسین و احترام الیزابت وارن.” در عین حال اگر نه زن نامزد Monáe خود را اولویت است. “من قصد ندارم به دنبال نامزد ایده آل برای رای دادن به,” او می گوید. “این مهم است که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و حزب جمهوری خواه را بلافاصله ترک کنند.”

“من احساس می کنم هر کس این [دموکرات نامزد] معلوم می شود من خودم را سقوط در عشق با آنها خیلی سخت است و خیلی سریع و پشتیبانی از آنها را با هر فیبر از من بودن.”
سامانتا زنبور عسل

سامانتا زنبور عسل پژواک هر کسی-اما-مغلوب ساختن پیشی جستن اخلاق. “من احساس می کنم مانند هر فرد معلوم می شود,” او می گوید احتمالی دموکرات نامزد “من خودم را سقوط در عشق با آنها خیلی سخت است و خیلی سریع و پشتیبانی از آنها را با هر فیبر از من بودن.

“من مهم ترین مسئله این است که تعویض کردن [کاخ سفید]. آن را ضروری است. و سپس ما می توانیم بحث در مورد تمام چیزهای دیگر در, اما شما نمی توانید در مورد آن صحبت تا زمانی که شما بازیگران این افراد جهنم از کاخ سفید است.”

انتخابات است که در حال حاضر نگه داشتن هالیوود فعال سازمان مشغول هر چند تینا Tchen — مدیر عامل شرکت از زمان, که همچنین خدمت در کاخ سفید به عنوان میشل اوباما رئیس ستاد — می گوید: “هنوز خیلی زود” و بسیاری از رای دهندگان “واقعا نمی, توجه, تا روز کارگر.”

با اولین انتخابات ریاست جمهوری پس از زمان تشکیل شده بود شروع به شکل گرفتن Tchen می گوید ضروری است که رای دهندگان می دانم که در آن نامزدهای دموکرات ایستاده در مسائل هسته ای مرکزی به این سازمان ماموریت به خصوص با توجه به آنچه مغلوب ساختن پیشی جستن است و فرفورژه بیش از سه سال گذشته است. “دولت فعلی انجام داده است آسیب بسیار زیادی در عقب بسیاری از اصلاحات ما در جای خود قرار داده در قبل از هشت سال در اطراف پرداخت شفافیت به بهبود دستمزد برابر و در اطراف برای حمایت از آزار و اذیت جنسی برای کارمندان فدرال,” او می گوید.

با توجه به Tchen زمانی که او به زمان است تا اعضای “بسیاری از مردم بر روی ساخت مطمئن شوید که ما در حال گرفتن مردم از ثبت نام” به خصوص با توجه به نحوه فعال جمهوری خواه تلاش شده است برای چندین دهه سرکوب شدند. Tchen نقل از تلاشهای زمانی که همه ما رای میشل اوباما به حزبی رای دهندگان ثبت نام ابتکار که Tchen نیز درگیر و همچنین سابق دولت اوباما دادستان کل اریک هولدر است که “منجر به اتهام” توسط “مبارزه با رای دهندگان سرکوب تلاش های که در حال انجام در بسیاری از کشورهای.”

“من می دانم آن را به یک بازی بسکتبال که در آن شما باید واقعا بد reffing در خارج وجود دارد و شما باید فقط به نمره امتیاز بیشتری, مهم نیست چقدر بد reffing است” Tchen می گوید. “من احساس می کنم بدون توجه به آنچه آنها را به مهار ثبت نام رای دهندگان و رای دهندگان — به خصوص در جوامع اقلیت — ما فقط باید به بازی ما و فقط در ادامه به ثبت نام بیشتر.”

کج رسانه های فعال شرکت تاسیس پس از مغلوب ساختن پیشی جستن انتخابات توسط سه سابق اوباما در کاخ سفید کارکنان — Jon Favreau, جان Lovett و Tommy Vietor — ترین شناخته شده برای آن گل سرسبد پادکست “غلاف صرفه جویی در امریکا است.” اما آن را نیز به عنوان یک رابط بین خلاق جامعه و سیاسی سازمان. با توجه به کج ارشد محتوا افسر تانیا Somanader زمانی که او به اعضای “هالیوود اهدا کننده کلاس” “وجود دارد فقط یک توپ غول پیکر اضطراب است.”

“این سال است که همه پرسیدن یک سوال جدید است که” چه کسی باید از من حمایت؟’ که قدیمی هالیوود سوال” Somanader می گوید. “جدید هالیوود سوال است که در آن f— باید پول من بود رفتن و من چه کاری باید انجام شود تا مطمئن شوید که ما برنده می شود؟'”

Somanader همچنین اوباما در کاخ سفید زاج سخن از وحشت کالیفرنیا و نیویورک احساس به دلیل تحقق — وارد در اکثر بشدت در سال 2016 — که برای رای دادن در آبی عمیق متحده به پایان می رسد تا نه mattering به دلیل نوسان متحده مانند میشیگان و ویسکانسین هستند به معنای واقعی کلمه همه که تعداد. به این منظور به عنوان بخشی از رای خود را صرفه جویی در امریکا پروژه کج به زودی راه اندازی یک “اتخاذ یک دولت” برنامه. به عنوان Somanader توصیف آن اهدا کنندگان می توانید انتخاب کنید در میان شش میدان نبرد متحده به یاد “آنچه آنها می توانند به بسیج جوامع خاص” و سپس دریافت به روز رسانی در مورد تاثیر کمک های مالی خود را به حال. “بنابراین این که چگونه ما در حال تلاش برای پاسخ به یک سوال است که ما دائما در حال گرفتن” Somanader می گوید: “به ویژه در هالیوود است. کمپین های هنر نیست; آنها سنگر جنگ و پس از پاسخ به آن همه نیاز به قرار دادن انرژی خود را فوق العاده خاص: آن پایین می آید به ریاضی.”

در طول بحث در نوادا در فوریه. 19 بخش بین بیشتر مترقی نامزدها ساندرز و وارن و متوسط بیشتر نامزدها بایدن Buttigieg, Klobuchar و به خصوص بلومبرگ ، کامل بود. با نظر سنجی نشان ساندرز در سرب و بلومبرگ صرف آزادانه Buttigieg صادر وخیم هشدار: “ما نباید مجبور به انتخاب بین یک نامزد که می خواهد برای سوزاندن این حزب و نامزد دیگری که می خواهد به خرید این حزب است. ما می توانیم بهتر انجام دهید.”

برای Damon Lindelof خالق “نگهبانان” وارن انتخاب روشن است. در عین حال در یک ساندرز-مقابل-بلومبرگ نژاد Lindelof در واقع دیدن برخی از هنر است. “به عنوان یک قصه گو من نمی توانم باور نامزدی ممکن است به یک سوسیالیست در مقابل یک میلیاردر.”

بسیاری در هالیوود در حال انتظار به ببینید که چه کسی برنده تلخی رقابت مقدماتی حزب دموکرات به جای تلاش برای کمک به یک نامزد و یا یکی دیگر. Alyssa Milano به میزبانی شرکت در جمع آوری کمک برای بایدن و کمک به Buttigieg. اما او نه تایید و کسی او را بزرگترین سهم این چرخه بود $10,000 بررسی به مبارزه عادلانه سازمان هل می دهد که برای رای دسترسی داشته باشید.

“من فقط به تماشای این اشکار با فکر چه هستند که ما بهترین شانس و که در حال رفتن به قادر به ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید:” میلان که تبدیل به یکی از هالیوود صریح فعالان در سال های اخیر است. “بخش بزرگی از این پول است. این نامزدها در حال اجرا از پول است. مغلوب ساختن پیشی جستن شده است جمع آوری کمک های مردمی در سال 2020 پس از سال 2016 بنابراین ما در یک نقطه ضعف در خارج از دروازه.”

میلان کمک کرد تا راه اندازی 2020 صندوق که به ترویج مردمی get-out-the-رای سازمان در میشیگان و پنسیلوانیا و ویسکانسین. بسیاری دیگر به دنبال کت و شلوار دادن به موضوع حمایت گروه ها و ثبت نام رای دهندگان تلاش به جای برگزاری جشن جمع آوری اعانه برای نامزدها.

“بسیاری از این جامعه منحرف شده است بودجه خود را برای حمایت از 501(c)4 تلاش می گوید:” جنیفر لین یک شریک در Gonring Lin Spahn یک شرکت است که توصیه هالیوود قدرت کارگزاران مانند Jeffrey Katzenberg در فعالیتهای سیاسی. “من فکر می کنم وجود دارد مقدار زیادی از بودجه در هالیوود که در حال رفتن به سمت ساختمان بنیاد احتمالی نامزد.”

America Ferrera که مبارزات انتخاباتی با شور و نشاط برای هیلاری کلینتون در سال 2016 است تا کنون انجام نشده است و بنابراین برای هر یک نامزد. “من تا به حال تجربه درگیر خاص انتخابات و خاص مبارزات و تا به حال چشم من باز به یک مقدار بزرگتر حقیقت این است که بزرگترین حزب در ایالات متحده است nonvoting حزب وجود دارد که میلیون ها و میلیون ها و میلیون ها نفر از مردم که فقط درگیر می گوید:” فررا که تمرکز در حال حاضر در ترویج لاتین, نامزدی رای دهندگان. “در این لحظه چه احساس می کند مانند یک سرمایه گذاری ارزشمند است که ساخت قدرت در جامعه است. و است که همیشه نمی مانند جوش برای یک نامزد.”

هالیوود موضوع بالا — به عنوان آن را برای همه دموکرات ها — ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن. اما هیچ اجماع در مورد کسی است که بهترین موقعیت را برای انجام آن است. “من واقعا احساس می کنید مانند وجود دارد یک مقدار بی سابقه ای از نامزدی در حال حاضر. آن را دشوار است برای دیدن چرا که آن را در اطراف نامزدها” لین می گوید. “[این] همه واقعا مربوط به حفظ دموکراسی ما.”

نامزدهای مختلف انجام می دهند نه سنتی جمع آوری اعانه. ساندرز و وارن را تیز حاضر به آنها را انجام دهد در حالی که میلیاردرهای مایکل بلومبرگ بدون نیاز به نه Steyer. Buttigieg یکی از هالیوود نامزد مورد علاقه برگزاری چندین ستاره نکردم جمع آوری اعانه از جمله اخیر یک شرکت میزبانی Seth MacFarlane. بایدن حفظ کرده است جیب پشتیبانی خود را بر پایه مدت زمان تصدی در مرحله ملی.

و بلومبرگ را شریک دیانا تیلور صحبت در یک “friendraiser” سابق شهر نیویورک شهردار که چند آمار و ارقام صنعت حضور داشتند. این رویداد با توجه به یکی از شرکت کنندگان دقیقا مانند جمع آوری کمک جز این که پول دست به دست.

بسیاری از افراد مشهور را متوقف کرد برای نامزدها از جمله کوین کاستنر و Michael J. Fox برای Buttigieg; اشلی جاد و افسانه برای Warren; and Danny DeVito برای Sanders.

“من فکر می کنم که هالیوود همیشه بازتابی از آنچه امیدوار در کشور” میلان می گوید.

آنجلیک جکسون, برایان, Steinberg, Adam B. متفاوت است و کریس Willman کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>