هالیوود, انجمن صنفی راهنمایان ارسال پیام همبستگی به اعضای

عمده هالیوود اتحادیه های کارگری از جمله AFM, DGA, IATSE, Teamsters, SAG-AFTRA و انجمن صنفی نویسندگان امریکا در شرق با ارسال نامه ای مشترک به سرگرمی کارگران به استرس اهمیت همبستگی به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس در ادامه به تاثیر جهان و صنعت سرگرمی.

“ما با هم می آیند از طرف ما مربوطه عضویت برای اطمینان از هماهنگی بین تلاش های ما برای امن امداد حمایت مالی و دیگر بحرانی کمک برای کار حرفه ای در این صنعت” در این نامه به عنوان خوانده شده. “ما اعضای درک قدرت منحصر به فرد از اقدام جمعی است. از طریق ما و وحدت ما را تقویت میکند که قدرت برای حفاظت از اعضای ما به عنوان آنجا که ممکن است در طول فوق العاده مجموعه ای از رویدادهای ما.”

مشاوره به اعضا بود به ادامه پیروی از دستورالعمل CDC و تمرکز بر اقدامات حفاظتی. همچنین خطاب است که انجمن صنفی باید تمام شود به شدت متمرکز بر درگیر شدن در اقدامات برای اطمینان از کمک و پشتیبانی ارائه شده است به کاربران.

آن اقدامات عبارتند از: دفاع از گنجاندن نیروی کار مستقیم و پرداخت نقدی و گسترش بیمه بیکاری موجود در دولت فدرال بسته کمک اخیرا توسط کنگره تصویب حصول اطمینان از به عنوان بسیاری از کاربران که ممکن است شامل در دولت برنامه های کمک های سراسر کشور هدایت به فوریت نیاز به کمک های مالی به این صنعت سازمان های خیریه که به طور مستقیم به حمایت از این صنعت نیروی های اطلاعات و ایده ها در راه به حمایت مستمر مالی خوب بودن از حقوق بازنشستگی خود را و برنامه های بهداشتی که همه تحت تاثیر این بیماری همه گیر.

“مانند هر کس دیگری وجود دارد عدم قطعیت به عنوان زمانی که این بیماری همه گیر به پایان خواهد رسید و فروکش برای زندگی به آرامی سر به حالت عادی و تولید می توانند رزومه” در این نامه گفت. “ما سهم بزرگی ایمان است که صنعت ما باز خواهد گشت با قدرت و در حال حاضر فرصت های فراوان برای اعضای ما به کار و به reengage در صنعت از ارائه سرگرمی به مخاطبان در سراسر جهان است.”

نامه ای به امضا رسید زیر انجمن صنفی مدیران و روسای جمهور : ری مو امریکایی فدراسیون نوازندگان; Thomas Schlamme مدیران انجمن از امریکا; راسل Hollander, مدیران, انجمن صنفی آمریکا; Matthew لوئب بین المللی داد از مرحله تئاتر کارکنان; James P. Hoffa بین المللی اخوان المسلمین از Teamsters; گابریل Carteris, Screen Actors Guild-آمریکایی فدراسیون رادیو و تلویزیون و هنرمندان; David P. سفید, Screen Actors Guild-آمریکایی فدراسیون رادیو و تلویزیون و هنرمندان; کمال yvette nicole brown, نویسندگان, انجمن صنفی امریکا شرق و لوول پترسون Writers Guild of America شرق.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>