هالیوود برجسته سحر و جادو قلعه میسازد خاموش 189 نفر از کارکنان با توجه به کروناویروس

لس آنجلس برجسته سحر و جادو قلعه گذاشته تقریبا همه کارکنان آن به عنوان گسترش coronavirus را تحت تاثیر قرار کسب و کار در سراسر کشور انواع مختلفی می تواند منحصرا گزارش.

اعضای تنها باشگاه صورتی تضعیف 189 نفر از کارکنان در شنبه خودی گفت و عمل در یک اسکلتی کارکنان نه برای حفظ تاریخی هالیوود clubhouse که نشسته فقط پشت دالبی تئاتر در خیابان فرانکلین.

این باشگاه ارائه می دهد شام و یک چرخش فهرستی از headlining اعمال سحر و جادو برای مهمانان. نمایش دهنده, نیل پاتریک هریس در هیئت مدیره و محل شده است در برجسته اسکریپت محتوا مانند Judd apatow آمده است Netflix اصلی “عشق.” قلعه به سبک ساختمان اعلام شد یک اثر تاریخی فرهنگی در سال 1989 و اجرا شده است توسط یک گروه به نام آکادمی هنرهای جادویی.

“در میان این شرایط فوق العاده در میان این ناامید کننده و نگران کننده زمان هیأت مدیره تصمیم گرفته است که ما باید اخراج بسیاری از کارکنان ما با توجه به لازم نرسیده است. نامه را از من بیرون رفت و این بعد از ظهر به کارکنان اطلاع آنها از این واقعیت است. این تاثیر می گذارد 189 نفر از کارکنان” جیم Steinmeyer, رئیس AMA گفت: در یک ایمیل به دست آمده توسط انواع.

کارکنان را دریافت دو ماه حقوق و دستمزد و مزایای بهداشت و درمان از طریق ژوئیه توجه داشته باشید ادامه داد. سخنران برای هریس تا به حال هیچ اظهار نظر فوری در این زمینه است.

قلعه سحر و جادو می پیوندد بی حد و حصر کسب و کار تحت تاثیر COVID-19 همه گیر که دیدم ایالت کالیفرنیا قرار داده و تحت یک پناهگاه در محل ماموریت در روز جمعه در دستور فرماندار گاوین Newson. محل باشگاه وانجمن ویژگی های اصلی نوار از Barbra Streisand را سال 1969 با فیلم “سلام دالی!” و séance اتاق به نام هری هودینی شعبده باز که ثابت شده در محل با توجه به افسانه های شهری.

“هنگامی که این باشگاه بسته شد ما آن را با ارائه دو ماه از حقوق و دستمزد. کارکنان ما دریافت کرده اند یک هفته از حقوق خود و دریافت خواهد شد در هفته دوم. به طور عادلانه به آنها نیاز داریم به آنها اجازه می دهد به فایل بیکاری در به موقع و کارآمد. علاوه بر پیروی از دستورالعمل های ما کارکنان پرداخت خواهد شد برای استفاده نشده زمان تعطیلات” پیام خود ادامه داد.

“البته ما در حال اضطراب به دوباره باز کردن باشگاه و امیدواریم که کارکنان قادر خواهد بود به بازگشت به زمانی که آن اتفاق می افتد. برای روز مورد بحث ما ممکن است قصد دارد به تلاش برای حفظ آنها, اما هیچ یک از این برنامه ها عملی تحت شرایطی” Steinmeyer گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>