هالیوود در واکنش به اسکار واجد شرایط بودن تغییرات: ‘آن را حس می کند کل’

The Academy of Motion Picture Arts and Sciences برخی از اطلاعیه های بزرگ روز شنبه در مورد 2021 اسکار اما خودی می گویند که آنها احتمالا نمی خواهد که بیش از حد در اثر امروز جوایز کسب و کار.

“من تعجب نیست هر چیزی” یکی از جوایز مشاور گفت. “من تا به حال احساس بیشتر از این بود.”

گرفتن بیشتر کشش است به طور موقت تغییر حکومت است که فیلم های دیگر نمی خواهد نیاز به هفت روز تئاتر به اجرا در لس آنجلس به واجد شرایط برای جایزه اسکار در نظر گرفتن. با تئاتر بسته تحت یک دولت دستور در کالیفرنیا آکادمی حکام رای دادند و اجازه می دهد تا فیلم های با نسخه های دیجیتال برای ورود به مسابقه جایزه اسکار.

“این باعث می شود کل حس” یک استودیو اجرایی گفت. “این توزیع کنندگان قرار داده شد و در یک مخاطره آمیز مالی محل بسته شدن سینما. برخی از آنها تا به حال به حرکت به VOD به حفظ. آن را تنها عادلانه است که در حالی که تئاتر تعطیل هستند و با فرض اینکه برنامه های خود بودند در جریان است که آنها باید شانس خود را برای واجد شرایط.”

اگر شما فکر می کنم که معنی Netflix قرار داده خواهد شد هر واحد از آن فیلم برای اسکار طلا نیست رفتن کار مانند آن است. استودیو را نشان می دهد که فیلم آنها در حال انتشار از طریق یک جریان خدمات و یا توسط VOD نیز تا به حال یک برنامه ریزی اکران. به عبارت دیگر Olivia Munn رام-com “عشق عروسی تکرار” نخواهد بود تا برای بهترین عکس و Chris Hemsworth نخواهد بود ناگهان پرتاب در کمپین نوین برای بهترین بازیگر nod برای “استخراج است.”

خواهد Netflix آینده اعتبار فیلم هایی مانند Ron Howard اقتباس از “جنگلی مرثیه” یا دیوید فینچر را در “Mank” در مورد ساخت “شهروند کین” سعی کنید آن را به دالبی در ماه فوریه ؟ قطعا اما streamer هنوز نگران است که آنها را در زمان به پایان رسید نه فقط برای یک اکران مانند سال گذشته “ازدواج داستان” و “در ایرلندی.”

“Netflix بکشد می توانید همه چیز را دارند اما خب که چی ؟” مشاور گفت. “به یاد داشته باشید بار برای صلاحیت شد و فقط یک هفته در لس آنجلس تئاتر است. که یک نوار بسیار بالا. نکته این است که هر چیزی که Netflix بکشد می خواستم به واجد شرایط در گذشته آنها را واجد شرایط. آنها در حال رفتن به ناگهان تغییر به این دلیل است.”

جهانی را “عضو شورای نظارت مدت: تور جهانی” در حال حاضر قادر به دیدن اصلی آن آهنگ در حال اجرا به دلیل متحرک موسیقی فیلم بود که میله میله به باز قبل از این استودیو به آن VOD آزاد با توجه به کوروناویروس.

“هیچ یک از ما توپ کریستال” مشاور گفت. “این خواهد بود که آنچه در آن خواهد بود. کسی چه می داند ؟ هیچ کس هیچ ایده از آنچه قرار است رخ دهد. یا زندگی به روال عادی خود بازگشت با سقوط و یا آکادمی را حتی بیشتر تنظیم شود.”

به عنوان آکادمی جمهور دیوید روبین گفت: تنوع پس از تغییر حکومت بودند اعلام کرد “ما به مایع باقی می ماند. این امر بزرگ به صدور اعلامیه اما این زمان برای اعلامیه. از آن زمان پاسخگو باشد.”

محبوب ترین ها در انواع

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>