استودیوهای هالیوود موافقت WGA پیشنهاد برای راه اندازی مذاکرات در مارس 11

استودیوهای هالیوود توافق کرده اند که به انجمن صنفی نویسندگان امریکا پیشنهاد برای شروع مذاکرات جانشین معامله در مارس 11 با انقضای WGA قرارداد تمدید دو ماه تا 30 ژوئن.

اتحاد تصویر متحرک و تلویزیون تولید کنندگان اعلام کرد که روز شنبه آن را به تصویب رسانده تاریخ شروع و یک ماده است که هر دو طرف مذاکره و تبادل پیشنهادات در مارس 1. AMPTP جمهور کارول Lombardini assented به جدول زمانی پیشنهادی توسط دیوید جوان, مدیر اجرایی WGA غرب و منجر مذاکره.

جوان همچنین پیشنهاد شده در مارس 15 نامه ای که WGA سلامت صندوق — که به طور مشترک اداره توسط نمایندگان صنفی و استودیو — گسترش واجد شرایط بودن برای شرکت کنندگان طرح از طریق پایان سال است. Lombardini گفت: در نامه ای به جوان که او نیاز به انجام بحث و گفتگو در میان استودیو تکرار قبل از او می تواند پاسخ.

Lombardini تا به حال پیشنهاد شده در مارس 8 که طرح های رد و بدل شده در مارس 15 و که مذاکرات در آوریل 20. او همچنین اشاره کرد که در آن نقطه که AMPTP حال توافق برای تمدید قرارداد تا 30 ژوئن. Coronavirus همه گیر بود طرح میتوانست فضای کسب و کار برای قرارداد مذاکرات باعث دو طرف به مالش دادن مذاکرات که قرار بود به شروع مارس 23.

WGA گزینه های در نظر گرفته شده بود که شامل یک پیشنهاد به گسترش از پایان زمان قرارداد اصلی با یک سال کامل به مه 1 2021 — از جمله دستاوردهای به دست آمده در مدیران جدید انجمن صنفی امریکا قرارداد اصلی که به اثر در تاریخ 1 ژوئیه. هیئت مدیره انجمن صنفی امریکا قرارداد جدید که تصویب شد و اعضای آن در اوایل این ماه شامل ارائه یک افزایش قابل توجهی ساخته شده-برای-پخش مجموعه تلویزیونی باقیمانده — یک موضوع برای هر دو WGA و SAG-AFTRA.

SAG-AFTRA فعلی قرارداد منقضی می شود در ژوئن 30. نوازندگان اتحادیه هنوز تعیین تاریخ برای مذاکرات با AMPTP.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>