استودیوهای هالیوود مونتاژ Coronavirus استراتژی تیم

به عنوان coronavirus همچنان مرگبار مارس در سراسر جهان شیوع wreaking ویران با هالیوود را به تلاش برای راه اندازی اصلی فیلم را نشان می دهد. در این روند شرکت ها درخواست کارکنان برای به تاخیر انداختن کار سفر به کشورهایی مانند چین و ژاپن و ایتالیا و کره جنوبی در این مناطق شده اند که بیشتر تحت تاثیر این بیماری و آنها scuttling کمپین های تبلیغاتی برای چندین آینده فیلم های پرفروش.

استودیو در حال حاضر به لغو طرح چین برای اولین بار برای فیلم هایی مانند دیزنی “مولان” و جیمز باند ماجراجویی “هیچ وقت به مرگ” — حرکت می کند که می تواند هزینه آن فیلم, ده ها میلیون در گیشه درآمد. سونی “Bloodsport” نیز انتظار می رود به صفحه نمایش در چین اما این تاریخ انتشار باقی می ماند تا در هوا. بسیاری از این فیلم تا به حال بدست کلمه رسمی از مقامات چینی که به آنها اجازه داده می شود به نمایش در کشور وجود دارد اما شانس کمی که خواهد آمد در هر زمان به زودی به عنوان سینما در چین باقی می ماند بسته شده است. نیز وجود دارد نشانه آن است که آینده چند فیلم مانند “مولان,” “The Grudge” و “بعد” را به تاخیر می اندازد آزادی خود را در ایتالیا که در آن تعدادی از موارد به تازگی شروع به پریدن کرد به 400. هیچ اصلی در ایالات متحده آمریکا فیلم را اولین بار در کشور در این آخر هفته. در سطح جهانی این بیماری به نام COVID-19 آلوده بیش از 82,500 مردم و کشته 2,810. کارشناسان بهداشت و درمان انتظار می رود این تعداد به صعود به عنوان coronavirus همچنان به گسترش به سایر نقاط جهان است.

هیچ استودیو حاضر بودند برای رفتن به رکورد مورد پاسخ به بحران اما خصوصی آنها گفته بودند “صبر کنید و ببینید” رویکرد به عنوان تعدادی از نقاط گسترش می یابد. بسیاری از آنها در تماس منظم با مراکز کنترل بیماری ها (CDC) و سازمان بهداشت جهانی به عنوان آنها ارزیابی به سرعت در حال تغییر وضعیت است.

محبوب ترین ها در انواع

بسیاری از استودیوهای بزرگ را آغاز کرده اند مونتاژ مشورتی تیم متشکل از اعضای خود را تولید و بازاریابی و امور مالی و منابع انسانی کارکنان به منظور بررسی تاثیر بالقوه این بیماری است. بخشی از وظیفه خود را به شکل از چگونه کارکنان در این مناطق آسیب دیده می تواند امن باقی می ماند. در برخی موارد آنها تشویق مردم در مناطق که در آن وجود دارد تعداد فزاینده ای از موارد به کار از خانه و کمک به اطمینان از این فن آوری در محل را که اتفاق می افتد.

یکی دیگر از موضوع بحث است کسب و کار عواقب یک بحران بهداشتی است که پتانسیل رشد را به یک اپیدمی یا بیماری همه گیر. استودیو در حال تلاش برای تعیین اینکه آیا آنها باید به حرکت می کند نسخه های اصلی برای جلوگیری از debuting فیلم در بخش هایی از جهان که در آن coronavirus در حال گسترش است. در همان زمان, آنها در حال ارزیابی آنچه که تاثیر این حرکت را باید در دیگر فیلم هایی که در حال برنامه ریزی برای اولین بعد از آن در سال 2020 و 2021. استودیو مدیران بر این باورند که تئاتر تعطیل در چین و ایتالیا و همچنین گسترش این بیماری در بازارهای عمده ای مانند کره جنوبی می تواند در نتیجه میلیاردها دلار از دست فروش بلیط.

“مولان” a $200 میلیون ماجراجویی فیلم با بازیگران از بازیگران انتظار بود به طنین در بازارهای مانند چین که در آن ممکن است برای هفته ها یا ماه. رقیب studios می گویند که آنها در حال تماشای برای دیدن چگونه دیزنی دسته چالش های debuting در این فیلم در زمانی که تئاتر در برخی از کشورها تعطیل هستند و مردم مردد هستند به صرف زمان در فضاهای عمومی قبل از تعیین چه چیزی را با خود نسخه های آینده. پیوند فیلم “Wonder Woman: 1984” و نهم “Fast & Furious” دانلود فیلم در میان فیلم های بزرگ debuting در ماه های آینده که در حال برنامه ریزی قوی بین المللی rollouts. کسانی که می تواند نهفته باشد اگر این بیماری همچنان به گسترش است. آخرین 007 ماجرا بود در اصل در نظر گرفته شده را به یک تبلیغاتی نوسان از طریق چین و کره جنوبی و ژاپن اما این برنامه رها شده اند.

تا کنون studios مانند برادران وارنر پارامونت جهانی و دیزنی نیز هنوز هم انتظار می رود برای حضور در CinemaCon همراه با ستارگان از فیلم های آینده. این نمایشگاه سالانه صنعت نشان می دهد تجارت است که برگزار می شود در لاس وگاس در پایان ماه مارس به ارمغان می آورد و شرکت کنندگان از سراسر جهان — هر چند شرکت های چینی باید لغو در حساب از سفر بان کی مون. در یک توجه داشته باشید به شرکت کنندگان این هفته میچ Neuhauser مدیر عامل CinemaCon و جان Fithian رئیس انجمن ملی تئاتر صاحبان این گروه پشت این کنوانسیون گفت: آنها هنوز هم انتظار می رود این رویداد به خوبی حضور داشتند.

“تشویق اندازه گیری تاثیر coronavirus است که تعداد نگران ایمیل و یا تماس های تلفنی به ما آینده حداقل” آنها نوشت. “ما اگر چه هولناک با ما عادی تعداد ایمیل ها و تماس های تلفنی است که همه در مورد برنامه ریزی کنوانسیون.”

Justin Kroll کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>