صفحه اصلی-تحصیل ممکن است به نظر می رسد دلهره آور است. اینها برخی از ابزارهای پدر و مادر می توانید استفاده کنید

نیاز به خانه از مدرسه فرزند جوان خود را یک چشم انداز دلهره آور برای بسیاری از پدر و مادر است. افکار “من چگونه می توانم نگه داشتن آنها را مشغول است ؟ آنها به چسب به یک کامپیوتر در تمام طول روز ؟ ” خواهد بود مشترک به عنوان پدر و مادر نظارت بر فرزندان خود را به یادگیری در طول coronavirus مربوط به تعطیلی مدارس.

نیاز به پدر و مادر به آمده تا با فعالیت های یادگیری باید حداقل. معلمان می توانید فیلم های آموزشی است که دانش آموزان می توانید در گوگل کلاس درس Office365 و Edmodo و تصویری زنده, چت اجازه می دهد تا معلمان برای بررسی در با دانش آموزان و روشن شدن اطلاعات.

این می تواند در حال تبدیل شدن به یک فرصت نادر به نزدیک ورودی به یادگیری فرزندتان. یادگیری با استفاده از فناوری به این معنا نیست چسبیده بچه خود را در مقابل یک کامپیوتر در تمام طول روز. کمک به کودک خود را خود تنظیم آموزش خود را در خانه بسیار مهم است.

خواندن و نوشتن و ریاضی و ایده های

تبلیغات

چک کنید اگر مدرسه شما دارای اشتراک به خواندن برنامه هایی مانند Ziptales خواندن تخم مرغ و اشکال Club بنابراین کودک شما می تواند همچنان در خود مناسب خواندن سطح با استفاده از معتبر آنلاین برنامه.

پیدا کردن غیر معمول نقطه به خواندن یک کتاب در خانه و سپس در نظر گرفتن یک عکس به عنوان ‘اثبات’ می تواند یک راه سرگرم کننده برای پاسخگو باشد. با استفاده از تایمر راه دیگری برای تشویق سکوت خواندن برای 10 تا 20 دقیقه است.

وجود دارد بسیاری از چیزهایی که در مورد نوشتن را در خانه از توضيحات مردم و محیط اطراف و کودکان می توانید عکس ها را به صورت بصری دهید. وجود دارد هر چیزی دوست داشتنی رو به رشد در باغ ؟ آیا شما جالب زیور آلات برای توصیف?

اگر به طور کامل گیر pobble365 به نوشتن روزانه دهید, پرسش و حکم استارت. با استفاده از یک ذهن-نقشه سایت مانند Popplet نیز مفید است. ضبط صحبت ایده ها می تواند انگیزه و تمایلی نویسندگان و رایگان ارائه سایت های مانند Prezi اجازه می دهد تا تایپ کردن در یک بازی جالب با فرمت.

دانش آموزان می توانند با استفاده از فن آوری برای ایجاد یک فیلم یک آهنگ و یا یک پوستر دیجیتال نشان می دهد که درک خود را از یک موضوع است. برای یک چالش آنها می تواند کار بر روی نوشتن و نشان دادن تصویر کتاب برای دیگران خود جدا و یا با استفاده از گوگل ترجمه به داستان خود را در دسترس برای کودکان در کشورهای دیگر.

ایده هایی برای استفاده از فناوری خلاقانه

مشاوره از مت باوئر دانشیار در گروه آموزشی مطالعات انجام شده در دانشگاه مک کواری که دارای تخصص در استفاده خلاقانه از فن آوری است.

برای ریاضیات دست در یادگیری بهتر کار میکند. این می تواند یک فرصت برای شمارش همه چیز با هم به گروه ‘مانند’ همه چیز یا طبخ با استفاده از فنجان اندازه گیری. کمک به بودجه نگاه کردن به غذا کاتالوگ مقایسه قیمت و دست زدن به پول نیز می تواند با ارزش است.

بسیاری از سایت ها به کمک ریاضیات تمرین و مدرسه خود را به احتمال زیاد باید اشتراک. Studyladder رایگان است; خان آکادمی ارائه می دهد درس های تصویری; و نابغه را قادر می سازد تا هدایت پیشرفت. اگر شما می خواهید یک کمی سرگرم کننده رقابتی سعی کنید یک Kahoot مسابقه و یا خود را از طریق Quizlet.

کمک به کودک خود به خود تنظیم فن آوری خود را با استفاده از

دانش آموزان نیاز به دانستن آنچه که آنها در حال انتظار برای انجام و درک اهداف یادگیری. نگاهی به زمان برای اطمینان از هر دو شما می دانید آنچه که معلم انتظار دارد آنها را به انجام و چه برنامه ای برای روز ممکن است مانند نگاه.

در مرحله دوم کودک شما باید به منظور توسعه یک طرح برای چگونه برای رسیدن به هدف. آنچه آنها در حال رفتن به انجام این کار? آیا آنها باید برای تکمیل چیز در یک نظم خاص?

سوم نیاز دانش آموزان برای ایجاد انگیزه در خود را دارند. بسیاری از مبارزه با این حتی در کلاس درس. شما ممکن است نیاز به مذاکره مشوق یا سازماندهی می شکند. تنظیم زمان پایان و یا مشخص کردن کار به توان نگه می دارد همه چیز قابل کنترل به خصوص اگر دانش آموز ورودی. مالکیت خود را از این روند ضروری است.

در نهایت خودتنظيم آموزان تأمل در چگونه به خوبی آنها را به اهداف خود دست کار می کرد و از طریق خود برنامه. این مرحله است که به راحتی نادیده گرفته و در کلاس های درس مشغول و خانه است. پرسیدن سوالاتی مانند “چه کار خوبی برای شما?” یا “آنچه مشکلات را دارید؟”, و سپس سعی کنید به انجام کارهای متفاوت دفعه بعد.

Jodie ترینگتون دارای 26 سال از مدرسه ابتدایی تجربه تدریس و تحقیق فناوری اطلاعات و ارتباطات ادغام در کلاس درس در دانشگاه مک کواری

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>