‘میهن’ آخر Recap: کری درست و وفاداری نشان داد

SPOILER ALERT: فراموش نمی به عنوان خوانده شده اگر شما هنوز رتبهدهی نشده است به تماشای “زندانیان جنگ” سری آخر از “میهن.”

“Homeland” رفت و در یک یادداشت بالا جمعه با 66 دقیقه آخر قسمت که پر بود از عناصر تعریف شده است که این مجموعه است.

این قسمت تحت عنوان “زندانیان جنگ” (اشاره به اسرائیلی سری از Keshet که در این قرن 20 یک تلویزیون استوار بود) نوشته شده توسط تولید کننده اجرایی Alex Gansa و Howard Gordon کارگردان و تهیه کننده اجرایی Lesli Linka Glatter. آن را به ستاره Claire Danes and Mandy Patinkin نهایی تفرج که ارزش های خود را هشت سال در جاسوسی ترانشه به عنوان Carrie Mathison و Saul Berenson, سازمان سیا, نابغه رفته سرکش و وفادار او مربی بود.

“زندانیان جنگ” آغاز شد و با یک نگاه اجمالی از کری سواری در پشت یک ماشین در حالی که تا به حال یک چشم انداز از عشق از دست رفته, نیکلاس برودی (Damian Lewis) در اعترافی تصویری که او در سمت چپ پشت به توضیح انگیزه خود را برای انجام یک خودکشی-جلیقه حمله تروریستی در پايان فصل یک. (که حمله هرگز اتفاق افتاده است اما تصویری استفاده شد به قاب برودی برای بمب طرح به پایان رسید که فصل 2). در حال حاضر کری بود که یک مورد به صورت یک سازمان سیا دادگاه سوال خود را میهن پرستی در میان سوء ظن است که او درگیر در سقوط هلیکوپتر.

اما در ابتدا, کری خاموش بود به یک جلسه مخفی با شارلوت بنسون (Robin McLeavy) یک مامور نما به عنوان یک بالا پایان دی سی منطقه مسکن (با یک تیغ تیز مستی) برای یک خودآموز سریع در چگونه به مخلوط مایع ژل کوکتل است که فلج سائول به عنوان به زودی به عنوان کری می توانید دو انگشت در کنار گردن او.

Claire Danes as Carrie Mathison in HOMELAND, "Prisoners of War". Photo Credit: Erica Parise/SHOWTIME.

“یوگنی می خواستم شما را به بهترین خود را برای عملیات” بنسون creepily مطمئن کری.

یوگنی Gromov (کاستاریکا Ronin) در روسیه GRU فوق العاده عامل که عذاب کری در اسارت برای هفت ماه طول فصل 7, تحویل سفارش خود را برای کری به کشتن شائول به عنوان بخشی از قیمت او مجموعه ای برای کری برای بازیابی ضبط پرواز از رئیس جمهور وارنر (Beau Bridges) هلیکوپتر — شواهد سخت است که می تواند اثبات سقوط یک حادثه غم انگیز نه سرنگونی طالبان موشک. Gromov همچنین می خواستم کری به خدمت نام Saul است دیرین مول در دولت روسیه. فصل 8 حول پیچیده تلاش را در مورد یک آتش بس میان طالبان و گروه های دیگر در افغانستان و بررسی واقع گرانه در اطراف چشم انداز بد بازیگران مانند طالبان در حال تحول به بیشتر عمل گرا سازمان های سیاسی.

در فینال فصل Saul با چاشنی عمیق-stater سیا کهنه تبدیل کاخ سفید مشاور امنیت ملی سخت تحت فشار قرار دادند برای وارنر به دنبال سیاسی مخاطره آمیز استراتژی تلاش برای تنظیم یک توافق آتش بس با طالبان Haissam حقانی (Numan Acar). اما این رو از خط خارج در بخشی از اصطکاک داخل حقانی قبیله و مخالفان به آتش بس توسط نسل جوان توسط پسر او جلال حقانی (Elham احساس). جوان حقانی بود سریع به ادعای دروغ اعتباری برای این تصادف که منجر به کشته شدن وارنر و همتای افغان خود. اما کری رفت و به طول های عظیم — و حداکثر Piotrowski (Maury Sterling) به زندگی خود را به اثبات از طریق ضبط پرواز که مقصر واقعی بد بود تیغه توربین — نوع تعمیر و نگهداری خطا است که تحقیر آمیز برای جهان بزرگترین قدرت است. اما برای این که او نیز تا به حال به درهم و برهم کردن در بیشتر راه بیش از یک با یوگنی.

شاؤل را مول معرفی شد در این قسمت یکی مانده به آخر “در انگلیسی.” آنا Pomerantseva (تاتیانا Mukha) بود که منجر مترجم برای روسیه به GRU سازمان اطلاعات و برای اولین بار ملاقات Saul در اواسط دهه 1980 زمانی که او بود, آموزش زبان انگلیسی در برلین شرقی. او تصمیم گرفت به یک خط لوله از اطلاعات ارزشمند برای Saul — یک منبع کلیدی از هوش کودتا ساخته شده است که کار خود را — پس از یک گروه از دانش آموز-رفقای اعدام شده بودند در شرق آلمان که یکی از آنها معیوب پس از تبدیل شدن به یک جاسوس دارایی برای Saul.

همچنین در این قسمت یکی مانده به آخر زمانی که کری تصمیم به این نوع از کسی که اقدام به کشتن او مربی — او نزدیک ترین رابطه انسان — چون او hellbent در جلوگیری از هسته ای شدن درگیری ها از شکستن بین ایالات متحده و پاکستان تحت ادعای نادرست است. (L-R): Mandy Patinkin as Saul Berenson and Claire Danes as Carrie Mathison in HOMELAND, "Prisoners of War". Photo Credit: Erica Parise/SHOWTIME.

در حالی که کری بود گرفتن دستورالعمل از شارلوت سائول کوبیدن سر در کاخ سفید با سفید, خانه مشاور سیاسی جان Zabel (Hugh Dancy) بود که مشاوره وارنر جانشین رئیس بنیامین هایس (Sam Trammell) در مورد چگونگی رسیدگی به پاسخ به وارنر مرگ است. هیز ارسال نیروهای نظامی به مناطق مرزی پاکستان به تشدید آمریکا تهدید نظامی در یک به نوبه خود تیز از تاکتیک های دنبال شده توسط Warner. و شاؤل شد و هشدار داد که او در outs با دولت جدید.

Saul توضیح داد: حقیقت پرواز-ضبط وضعیت به Zabel برای اولین بار و در اشاره به تلاش های مخفی برای رسیدن روسیه به انتشار مدارک و شواهد. “نمی شود shmuck که ما را به جنگ برای دومین بار در 20 سال تحت ادعای نادرست,” سائول التماس او را.

به عنوان او به رهبری کاخ سفید برای خانه اش Saul زد به کاخ سفید رئیس ستاد دیوید ولینگتون (Linus Roache) و از او خواست به راه اندازی یک احتیاط جلسه روز بعد با دو امنیت ملی خبرنگاران از نیویورک تایمز و واشنگتن پست به عنوان یک طرح پشتیبان اگر آنها نیاز به کمک کاهش تشدید تنش.

زمانی که شاؤل در نهایت خانه او یافت کری خواهر مگی Mathison (Amy Hargreaves) در جلوی خانه خود را درخواست از او اگر کری بود پشت در سی Saul آشفته است به یاد بگیرند که کری تا به حال بررسی در با خواهر و یا دختر خود فرانی بود که به تصویب رسید توسط مگی در فصل 6.

(L-R): Amy Hargreaves as Maggie and Mandy Patinkin as Saul Berenson in HOMELAND, "Prisoners of War". Photo Credit: Erica Parise/SHOWTIME.

به عنوان مگی و Saul conversed, کری فقط تضعیف به خواهر او خانه خالی به اصلاح کیسه حمل و نقل کردن که او stashed در یک نقطه در دختر او را از گنجه طولانی در پیش است. کیسه پر بود از پشته از پول نقد در ارزهای مختلف و گذرنامه. کری درنگ او به عنوان نگاه به اطراف اتاق دختر, دیدن یک قاب عکس از خودش را بر روی میز و همچنین به عنوان یک تصویر شیرین از فرانی. کری شروع به ترک اما پشت به گرفتن فرانی در تصویر.

کری سپس به Saul ، او می دانست که از بنسون است که یک GRU “kill team” بود که در نزدیکی پارک در حال انتظار برای او مثل نور سوسو ایوان نور سیگنال که آنها باید در آمده و پایان Saul کری پس از استخراج از او نام خود را در روسیه دارایی.

Saul, کالایی پس از دیدار با مگی نشسته بود در کتابخانه خود را با آن دیوار قرمز-تحت پوشش کتاب و گوش دادن به اپرا در دوره بلند و انتظار برای مقابله با کری. او بعد از همه او را گرفته و او یک وکیل پس از بازگشت به آمریکا از کابل در “معلم انگلیسی” پس او را مضطرب همکاری با Gromov برای قرار دادن ضبط پرواز پس از حداکثر مرگ است. نه به ذکر است سال خود را از آموزشی که قبل از چنین یک نوع ژست.

“عیسی سائول” کری گفت: به عنوان او راه می رفت و تبدیل کردن موسیقی است. Saul اجازه دهید او این اطمینان او را که او می دانست که او برنامه ریزی شده بود به جست و خیز کردن. او فشرده او در مورد اینکه آیا او قطع نوعی از مقابله با Gromov برای ضبط پرواز.

“من پاسخ خدا لعنت” سائول فریاد زد. “من می خواهم به گوش شما آن را می گویند.”

کری آشکار است که او در یک ماموریت برای پیدا کردن نام خود دیرین روسیه دارایی. Saul مبهم: “هیچ شخص او وجود ندارد.” اما کری به او مکث زمانی که او به ضرب گلوله به عقب “این یک زن است.” او توضیح داد که چگونه او pieced با هم خود را پنهان استراتژی ارتباطی از آنا ارسال Saul کوچک یادداشت های قرار داده شده در ستون فقرات, قرمز, محدود, چاپ اول کتاب — حجم است که بر روی دیوار پشت سر آنها.

شاؤل را شکست و با عصبانیت کری گفت که او “برای همیشه فلج هوش ما قابلیت در روسیه” خواستار آنا تنها راه باقی مانده “منبع زنده” در یک ملت است که آمریکا را “دشمن فانی به آرامی اما مطمئنا خفه دموکراسی ما.”

Saul مرده بود-در مجموعه حفاظت از دارایی های خود را در تمام هزینه اما کری در یک ماموریت شخصی برای جلوگیری از هسته ای شدن درگیری ها به طور بالقوه از کشتن میلیون ها نفر.

Saul دستور کری به ترک خانه خود: “شما خودتان را تبدیل در امشب” او نعره میکشید. کری به طبقه بالا دوید و او مخلوط کوکتل. Saul راه می رفت در را دقیقا در لحظه ای اشتباه بود و به زودی او در طبقه در یک موقعیت جنین. این صحنه بودند چهره-اقدام بازی های المپیک برای دانمارکی ها و Berenson.

“هیچ فرد است که ارزش زندگی ده ها هزار نفر صدها هزار نفر” کری التماس.

“او است” سائول پاسخ داد.

دو زبر و خشن “کشتن تیم” یاران وارد کری سیگنال و برداشته فلج سائول به تخت خود را. آنها آماده برای تزریق یک سم کشنده به یکی از انگشتان خود را به کری تکیه به استخراج نام از دارایی های خود را. با چشمان پر از اشک امده و چانه wiggling, کری بازی هر کارت او بود.

“همه چیز شما همیشه از من پرسیده من انجام داده اند و در حال حاضر من درخواست شما فقط اجازه دهید من قلاب اینجا. نه من این کار را انجام,” او گریه. “من به شما التماس.”

Saul نه شانه خالی کردن. “برو f— خود” او زیر لب طریق unmoving ،

کری پاک و دور از اشک و گفت: زبر و خشن بچه ها به سرما و به بگویید بنسون است که او را از رفتن به فرودگاه. “من باید سعی کنید,” او گفت: به دنبال Saul.

صحنه معطوف به صبح روز بعد با Saul بسته کردگی در یک صندلی در اتاق نشیمن خود را در حالی که زبر و خشن بچه ها او را تماشا می کردند. گوشی خود شروع به وزوز و Saul هشدار داد که مردم به زودی خواهد آمد به دنبال او: او در اواخر دیدار با خبرنگاران و, Wellington در یک کافی شاپ در اسکندریه ،

در ضمن کری وارد کرانه خانه Saul خواهر Dorit (ژاکلین Antaramian) که ما برای اولین بار ملاقات در فصل 6. کری بی شرمانه گفت: Dorit که شائول مرده است, دانستن است که توسط سنت یهودی بدن نیاز به خاک سپرده شود به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است. کری مفید رزرو پرواز به سی برای Dorit فقط به عنوان به زودی به عنوان او بهبود یک پاکت نامه است که Saul چپ با Dorit را به کری پس از مرگ او.

مثل برادر مثل خواهر — Dorit می دانست که چگونه به قطع کری به سریع هنگامی که او به ذکر است که او واقعا نیاز دارد که پاکت. “شما فقط او را می خواهم. همیشه انگیزه های نهان,” Dorit گفت.

اما کری حدس درست بود و مطمئن شوید که به اندازه کافی Dorit تا به حال چنین یک پاکت نامه. داخل یک درایو USB با فیلم های Saul فاش آنا وجود به کری امیدوار است که اطلاعات خط لوله ادامه خواهد داد.

Dorit روشن ساخته است که او می دانست چه کری به معنای برادر او معتقد است که مرده است. “شما او را از دست داده بیش از حد” او گفت:.

پس از Dorit چپ در یک تاکسی (اما نه قبل از کری filched روی تلفن همراه خود را به نگه داشتن او را از درک حقیقت قبل از او در هواپیما) کری ماند پشت در خانه او برای دیدار با Gromov برای تبادل اطلاعات.

Claire Danes as Carrie Mathison in HOMELAND, "Prisoners of War". Photo Credit: Sifeddine Elamine/SHOWTIME.

کری در نهایت به تماشای ویدئو از Saul است که قدمت آن سال قضاوت با غلظت بالاتر از فلفل از نمک در ریش خود را. در پیام خود به او اشاره کرد که او در سمت چپ میراث طرح تصویری با خواهر خود را به دلیل dispite سیاسی خود را به تفاوت در طول سال او مورد اعتماد او. به عنوان اگر به پیچ و تاب چاقو او اضافه کرد: “در پایان کسی که مورد اعتماد شما در زندگی این است که همه امور.”

در Saul را شهری او متوجه شدم از بچه های زبر و خشن’ گفتگو که آنا بود در مورد به خطر بیافتد. اما در این زمان, Wellington فرستاده پلیس به Saul خانه به او است که او را از چنگ زبر و خشن ،

Saul بلافاصله نام یک عامل در سازمان ملل متحد در امید دستگاه های همزن آنا به ایمنی. در این ویدئو او برای کری او ستایش آنا برای او فداکارانه کار می کنند. “او شده است به اتهام جاسوسی برای 20 سال گذشته در قلب مسکو است. خطر همه چیز هر روز,” او گفت:.

در Dorit خانه Gromov وارد برای پیدا کردن Carrie برگزاری یک تفنگ. او بیش از نام و نشان او Saul تصویری.

پشت در سازمان ملل, عامل, اسکات رایان (Tim Guinee) سعی کردم به آنا خارج از ساختمان اما رئیس او یاد گرفته که او خط و خال و ارسال یک تیم از flunkies را به گرفتن او. وجود دارد لازم صحنه تعقیب از طریق پشت پله ها از سازمان ملل متحد, اما آن را به سرعت روشن شد که آنا قادر نخواهد بود برای فرار از انبار کوچک که در آن آنها در گوشه ای.

با آرامش و cooly او پرسید: عامل رایان برای تفنگ خود را. هنگامی که او در برابر او خواسته به صحبت کردن با Saul.

“من فقط آرزو می کنم من می تواند این ماموریت را از طریق به پایان” آنا گفت Saul.

“من هرگز شناخته شده هر کسی خیلی شجاع” او پاسخ داد.

Saul خراب شد با جیغ خفه زمانی که او شنیده شات تنها.

در Dorit خانه, کری و Gromov تماشای زنده کنفرانس خبری با مقامات روسیه افشای کشف ضبط پرواز. Gromov کری گفت که او مطلع شد که آنا مرده بود.

“این بازی گفت:” کری.

اما او سرزنش او برای آنا مرگ و برای پایان رابطه او با Saul.

“سائول مرا دوست داشت. او مورد اعتماد من است. … که در حال حاضر رفته. که از دست داده است. آیا شما حتی می دانم آنچه که بدان معنی است ؟ ” او گریه. “من نمی دانم آنچه در آن است را در کنار خود اما باید آن را بسیار تنها بود.”

با وجود این اصطکاک کری و Gromov جاده هم پس از آنها متوجه شدم که نیروهای اسرائیلی بودند احتمالا برای شکار آنها را. برنامه ریزی شده بود به سر به رام الله و پس از آن سوریه است. بدون شک وجود دارد که کری بود در حال حاضر هیپ-با Gromov و کوچک از روسیه است.

(L-R): Claire Danes as Carrie Mathison and Costa Ronin as Yevgeny in HOMELAND, "Prisoners of War". Photo Credit: Erica Parise/SHOWTIME.

داستان پس از آن شروع به پریدن کرد به جلو و دو سال در زمان پیدا کردن کری و Gromov با هم زندگی می کنند در زیر چراغ های روشن از مسکو. کری نشسته بود در اتاق خواب از اسراف آپارتمان ابریشمی, سکس با آبشار دهید, ورزش, قفل به عنوان او در گرفتن glammed up برای یک جشن شب در شهر. آن را کمی نامطلوب برای دیدن کری در این راه پس از فصل بسیاری از او به عنوان یک lone wolf در بیمار-اتصالات کردن دندانه دار کردن لباس کسب و کار.

“شما انجام داده ام بسیار بسیار مهم چیز کری. بیایید جشن می گیرند” Gromov گفت.

در یک دزدکی سر شانه لباس شب و کفش پاشنه بلند, کری یک ورودی بزرگ کردن گسترده راه پله. او darted به دفتر او قبل از ترک یک نگاه به اطراف در یک آشنا setting — تابلوهای اعلانات کامل از مقالات و تحقیقات, نقشه, جدول زمانی و از جمله در مورد اطلاعاتی آمریکا فعالیت ها و زندگی واقعی آمار و ارقام را ساخته اند که بین المللی عناوین مانند ادوارد اسنودن سی tech که به بیرون درز آژانس امنیت ملی داده ها اثبات می کند که دولت فدرال به اتهام جاسوسی در تلفن سوابق آمریکایی ها عادی است. اسنودن زندگی در تبعید در روسیه پس از این خبر ها اقدامات خود را برای اولین بار شکست در ژوئن 2013.

در دی سی, سائول و Dorit در روند بسته بندی Saul خانه. آن را به نظر می رسد او در نهایت بازنشستگی از خدمات دولتی اما روشن نیست که در آن او در حال حرکت بود. “توقف badgering من, من در حال حرکت به اسرائیل” شاؤل گفت: “به آرامی به Dorit.

او تلفن ثابت زنگ زد و Dorit مطلع Saul این شماره اشتباه بود, کسی که به دنبال یک “استاد Rabineau.” Saul صورت سقوط کرد. (ما آموخته در “معلم انگلیسی” که این نام آنا مورد استفاده قرار گیرد به ارسال کتاب از طریق روت نادر کتابفروشان.)

بازگشت به کری و Gromov در یک سالن کنسرت با دیدن یک گروه جاز — اشاره به “Homeland” pilot که در آن کری معرفی شد, به عنوان یک فن از مدرن و آوانگارد جاز. آنها جروفنج به نوازنده ساکسیفون Kamasi واشنگتن و باند خود را. سپس او برای سفر به پودر اتاق و یک زن دیگر در طبقه پایین بود همین. این دو قرار ملاقات گذاشتن بدون هیچ کلمه ای در حمام زمانی که آنها را لمس کرد تا خود را آرایش و هموار رد و بدل تقریبا یکسان به دنبال کلاچ کیف پول.

در دی سی شاؤل به یک کتابفروشی را انتخاب کنید تا بسته برای استاد Rabineau. صاحب فروشگاه شد و در این بازی اگر چه Saul صراحت به او گفت: “شما می توانید با عبا و خنجر. آن را بیش از همه در حال حاضر است.”

او منتظر تا زمانی که او به خانه برگشت به باز کردن بسته بندی و کشیدن یک کتاب گالینگور با شدید سیاه و سفید نزدیک کری. عنوان: “استبداد اسرار: چرا من تا به حال به خیانت به کشور است.”

Saul خیره کری را بسته و برای چند لحظه قبل از باز کردن کتاب. فداکاری بخوانید: “برای دختر من به این امید که یک روز او را درک خواهد کرد.”

Claire Danes as Carrie Mathison in HOMELAND, "Prisoners of War". Photo Credit: Erica Parise/SHOWTIME.

Saul تبدیل کتاب در کنار آن و بازرسی باز کردن ستون فقرات. با استفاده از نرم spymaster موچین او از جیبش یک لغزش کوچک از کاغذ با میکروسکوپی نوشتن همان فرمت به عنوان آنا است missives.

“سلام از مسکو, استاد Rabineau. روسیه دفاع موشکی فروخته شده به ایران و ترکیه دارای یک backdoor. می توان آن را شکست داد. مشخصات را دنبال کنید. در ارتباط باشید.”

سائول به کتاب سخت خیره به او را غرق در نور از پنجره پشت سر او. شاؤل گفت: کری که تفرج آنا را نابود اطلاعاتی ایالات متحده عملیات در روسیه پس از کری مثل یک سرباز خوب بود در تحت پوشش از تبدیل شدن به یک اسنودن-مانند شکل برای ساخت نسل بعدی شبکه ای از جاسوسان.

قطع به کری در سالن نشسته و با عشق در کنار او نخست دارایی روسیه در حالی که با بهره گیری از موسیقی است. یک ساکسیفون توجه داشته باشید افزایش یافت. کری سر تراشیدن به آرامی با ضرب و شتم و یک لبخند وسیع در سراسر چهره او. صفحه نمایش پژمرده به یک فلش سفید اما موسیقی همچنان به عنوان اعتبارات رول.

این قسمت از آن در برجسته چگونه عمیق ترین واشنگتن دی سی است-نهادهای دولتی و عملکرد در زندگی واقعی و چه در دیپلماسی می تواند به راحتی railroaded توسط نگرانی های سیاسی. مصرف مقدار زیادی از دراماتیک مجوز “میهن” خود قرار داده است کانون توجه در نحوه تصمیم گیری های ظاهری و روده تماس های ساخته شده توسط بی نام و فعالان در این زمینه می تواند به جلوگیری از فاجعه و تغییر مسیر تاریخ.

از خلبان در سال 2011 به جلو “میهن” به دنبال تحریک بیننده را به فکر می کنم سخت در مورد چند مرکزی سوال: چه امریکا یادگیری از 9/11? آیا ما افتاد ما داخلی در دستور کار برای به راه انداختن جنگ علیه ترور? و چه خواهد شد آن را به پایان دادن به ملت ما طولانی ترین جنگ, جنگ در افغانستان است. (سوال دوم این است که موضوع جدید Showtime مستند “طولانی ترین جنگ” که Gansa و گوردون اجرایی تولید شده است.)

رابطه بین کری و سائول قلب تپنده “میهن.” با همه حساب های دانمارکی و Patinkin توسعه یافته تقریبا به عنوان یک مشارکت بیش از 10 سال زمانی که آنها مشغول به کار شانه به شانه به عنوان مربی و نابغه. که شیمی نشان داد هر بار که دو نفر بر روی صفحه نمایش و آن را هرگز شدیدتر برای دو تا از آن را در فصل 8.

در Carrie Mathison, Gansa و تیم او بیش از هشت فصل گردد یکی از مهمترین و سه بعدی نقش اول زن در تلویزیون تاریخچه. بخشی از “میهن” سوار بود تماشای کری بود بسیار خوب در کار و رسیدن به کشش از نوع “فلش گوردون” انتهای آن نشده اند فراهم شده تا بسیاری از زنان منجر درام پلیسی. تنها یک بازیگر از دانمارکی ها’ کالیبر می تواند ساخته شده اند کری نقص, بهداشت روان مبارزات و عاشقانه انتخاب واقعی به اندازه کافی باعث می شود ما در مورد مراقبت از برای قسمت 96.

“میهن” نیز همیشه بسیار عالی در نشان دادن سطح تئاتر کابوکی است که اغلب درگیر در دیپلماسی بین المللی و آخر هم با قرار دادن یک نور افکن در مورد چگونگی افزایش جزر و مد از ناسیونالیسم در آمریکا و روسیه و دیگر بازیکنان بزرگ جهانی است و موثر بر هنر و علم روابط بین الملل.

در نهایت کری به پایان رسید او هشت فصل اجرا در “میهن” را به عنوان او شروع خلبان: در جاسوسی تجارت تر و پنهان تر از همیشه و تنها با هدایت داخلی خود را در رادار برای آنچه درست و نادرست است. زیرا در نهایت همه که مهم است این است که شما اعتماد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>