هنگ کنگ FilMart, آسیا بزرگترین فیلم و تلویزیون نمایشگاه خواهد بود به تعویق افتاد و از آن تاریخ برنامه ریزی شده در ماه مارس به یک حافظه جدید در ماه اوت است. این تصمیم در پاسخ به رشد ترس از رمان coronavirus است که از سرزمین اصلی چین برای رسیدن به بیش از 20 کشور و منطقه است.

این نمایشگاه را سازمان نیمه دولتی بدن, Hong Kong Trade Development Council, ساخته شده اعلام روز پنج شنبه. بازار قطع خواهد شد از چهار روز به سه و برگزار می شود Aug 27-29.

“ایمنی و رفاه ما غرفه داران و شرکت کنندگان همواره اولویت ما است. تصمیم گیری ساخته شده است در پاسخ به اقدامات پیشگیرانه گرفته شده توسط هنگ کنگ SAR دولت و مقامات بهداشتی در سراسر جهان شامل رمان coronavirus اپیدمی” از HKTDC گفت: در یک ایمیل به ثبت نام کنندگان است.

قبلا در پنجشنبه سرزمین اصلی مقامات چینی را تایید کرد سنبله در coronavirus موارد است. در حال حاضر وجود دارد بیش از 48000 موارد عفونت با ویروس و 1,350 مرگ و میر به تاریخ.

این بیماری منجر به کشته شدن دو نفر در فیلیپین یکی در هنگ کنگ است. تعداد تایید عفونت در هنگ کنگ, اما باقی مانده است نسبتا کم در 50 با یک بیمار اعلام شده است.

محبوب ترین ها در انواع

با بسیاری از محل های کار در خاک مشاوره کارکنان به ماندن در خانه و شهر را دچار وحشت خرید ماسک صورت کاغذ توالت و مواد غذایی اصلی و مدارس بسته تا مارس 16 مارس خرما برای FilMart به نظر می رسید به طور فزاینده ای قابل دفاع است.

هنگ کنگ در حال حاضر نیز نیاز به دو هفته قرنطینه اجباری برای تمام بازدید کننده های دریافتی از سرزمین اصلی چین است و امتناع از ورود به بازدید کنندگان چینی که ویزا اجازه می دهد تا کمتر از 14 روز باقی بماند. 24 نسخه برنامه ریزی شده بود به برگزار شده است مه 25-28 در TDC-موفق کنوانسیون و نمایشگاه مرکز در Wanchai منطقه.

پس هنگ کنگ بازگشت به کار پس از تعطیلات سال نو چینی از TDC قابل درک است که برگزار می شود چندین مدیریت جلسات بیش از دو هفته گذشته به بحث در مورد گزینه های برای FilMart. بسیاری از تمرکز خود را بر شناسایی محل در دسترس بودن در زمان دیگری از سال است.

چهار ماه در هنگ کنگ, جشن هنر با توجه به شده اند فوریه برگزار می شود. 13-14 مارس اعلام کرد لغو آن.

سه روز قبل از آن در روز جمعه, هنر بازل در هنگ کنگ عظیم هنر خوب جشنواره بود که با توجه به برگزار شده است مه 19-21 در سالن از جمله کنوانسیون مرکز لغو شد. هیچ جایگزین خرما اعلام شد.

“عوامل متعددی مطلع (هنر بازل) تصمیم گیری از جمله اساسی نگرانی برای سلامت و ایمنی از همه کسانی که در کار و حضور در نمایشگاه; شدید تدارکاتی با چالش مواجه ساخت و حمل و نقل از آثار هنری به نمایش; و افزایش مشکلات پیچیده بین المللی, سفر همه به عنوان یک نتیجه ناشی از شیوع کروناویروس” گفت: هنر بازل سازمان MCH در ایمیل.

شده است وجود دارد هیچ کلمه ای رسمی و در عین حال در دو عمده مارس حوادث در قلمرو: هنگ کنگ جشنواره بین المللی فیلم; و Rugby Sevens رقابت است. هنگ کنگ جشنواره بین المللی فیلم در حال حاضر باقی مانده در برنامه برگزار شد در اواسط ماه مارس, اما از آن است که تحت بررسی است. تاخیر از جشنواره و HAF پروژه بازار تا ماه آگوست است که به احتمال زیاد سناریو.

سال گذشته FilMart تا به حال 888 شرکت کنندگان از 35 کشور و مناطق و بیش از 9000 بازدید کننده از 52 سرزمین. که باعث می شود آن را سوم بیشترین حضور در بازار فیلم سال پشت کن و بازار فیلم آمریکا.

شده اند وجود دارد علامت سوال برای بسیاری از ماه طول سال 2020 نسخه FilMart. از اکتبر به بعد خشونت های خیابانی و در پی بحران سیاسی در حال ترس متعدد دیگر فرهنگی سرگرمی و رویدادهای صنعت به لغو و یا به تعویق افتادن. ظهور تکنولوژی کنوانسیون همچنین مجموعه ای برای ماه مارس در کنوانسیون مرکز لغو شد در ماه نوامبر با توجه به ترس در مورد سیاسی تظاهرات.

این TDC قبلا قادر به ارائه این اطمینان است که FilMart هنوز در انتظار یک تعداد قابل توجهی از سرزمین اصلی چین به شرکت کنندگان و مدیران به بخشی از. اما به عنوان محدودیت های مسافرتی در حال افزایش برای محافظت در برابر ویروس که سناریو تبدیل شد به طور فزاینده ای امید بی کس.

روز دوشنبه هفته گذشته دلار هنگ کنگ دولت اعلام کرد که بسته شدن تقریبا تمام زمین در نقاط مرزی بین هنگ کنگ و سرزمین اصلی چین است. در روز سه شنبه هفته گذشته منجر محلی هواپیمایی Cathay اقیانوس آرام اعلام کرد که کاهش جهانی آن ظرفیت 30 درصد و بریده بریده اتصال به سرزمین اصلی چین توسط 90٪.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im