هنگ کنگ گزارش داد که مرگ برای اولین بار از چین coronavirus سه شنبه به بیمارستان قطع سرویس به دلیل اعتصاب توسط کارگران پزشکی خواستار مرز با سرزمین اصلی چین بود به طور کامل بسته است. تلفات در سرزمین اصلی خود ادامه داد به کوه با 425 کشته و بیش از 20 ، 000 تایید عفونت کرد.

تبلیغات

اما دو تا از هنگ کنگ زمین و دریا گذرگاه با سرزمین اصلی بسته شد در نیمه شب پس از بیش از 2000 نفر از کارگران بیمارستان رفت و در اعتصاب این هفته با عنوان بسیاری از 9,000 پزشکی کارگران انتظار می رود برای پیوستن به یک بزرگتر اعتصاب یکشنبه به تقاضای بسته شدن مرز با چین است.

هنگ کنگ بیمارستان اقتدار گفت: آن قطع خدمات به دلیل “تعداد زیادی از کارکنان وجود ندارد از وظیفه” و “خدمات اورژانس در بیمارستان های دولتی تحت تاثیر قرار شده است.”

سرزمین اصلی آخرین آمار و ارقام از 425 مرگ و میر و 20,438 تایید عفونت کروناویروس جدید بودند تا از 361 مرگ و میر و 17,205 موارد قبلی در روز است. در خارج از سرزمین اصلی چین حداقل 180 موارد تایید شده اند از جمله دو مرگ و میر در هنگ کنگ و فیلیپین.

بیمار که در هنگ کنگ بود که 39 ساله که تا به حال سفر به ووهان سرزمین اصلی شهر است که کانون شیوع قبل از اینکه به بیمارستان منتقل شد. بیمارستان اقتدار گفت: او شرایط بهداشتی موجود اما نه به جزئیات.

اکثر موارد بیماری خفیف بوده اند اما بیشتر که فوت شده اند افراد مسن با بیماری های دیگر مانند دیابت یا بیماری قلبی است.

چین تلاش کرده است به حفظ منابع ماسک برای فیلتر کردن ویروس همراه با محافظ مناسب و کلیدی دیگر مقالات آن را به عنوان به دنبال اجرای متوسط چک در خانه ها و ادارات و مغازه ها و رستوران ها نیاز به ماسک توان و نگه داشتن بیش از 50 میلیون نفر از خروج از خانه در ووهان و همسایه شهرستانها.

که رئیس می گوید: تکمیل چین ممنوعیت مورد نیاز نیست

چین رو به افزایش انزوای بین المللی با توجه به محدودیت در پرواز و از کشور و ممنوعیت مسافران از چین است.

با وجود تماس های از هنگ کنگ از ساکنان به صورت کامل تعطیل, سازمان بهداشت جهانی, رئیس
Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت: در روز دوشنبه وجود دارد بدون نیاز به اقداماتی که “بی ارزش تداخل با مسافرت های بین المللی و تجارت” در تلاش برای متوقف کردن گسترش ویروس.

“ما از همه کشورها به اجرای تصمیمات است که مبتنی بر شواهد و سازگار” Tedros گفت که هیئت اجرایی تکرار پیام خود را از هفته گذشته زمانی که او اعلام کرد اضطراری بین المللی.

اتحادیه اروپا می فرستد تجهیزات به چین

چین در عین حال تلاش برای حفظ منابع ماسک برای فیلتر کردن ویروس همراه با محافظ مناسب و کلیدی دیگر مقالات آن را به عنوان به دنبال اجرای متوسط چک در خانه ها و ادارات و مغازه ها و رستوران ها نیاز به ماسک توان و نگه داشتن بیش از 50 میلیون نفر از خروج از خانه در مرکز ووهان و همسایه شهرستانها.

برای کمک به پاسخگویی به تقاضای اتحادیه اروپا در پکن گفت: کشورهای عضو باید حمل 12 تن از تجهیزات حفاظتی به کشور چین با بیش در راه است.

روز دوشنبه رئیس جمهور چین شی جین پینگ ریاست یک نشست ویژه از حزب کمونیست بدن برای دومین بار پس از بحران آغاز شده است گفت: “ما باید راه اندازی یک جنگ مردم را در پیشگیری از این بیماری همه گیر.” یازدهم تهدید مجازات برای کسانی که غفلت از وظایف خود مجازات خواهد شد, دولت, پخش دوربین مدار بسته گزارش شده است.

کشورهای دیگر در حال ادامه تخلیه و محدود کردن ورود چینی یا افرادی که به تازگی از سفر در کشور است. هواپیمای حامل مالزیایی از ووهان وارد کوالالامپور و 133 نفر در هیئت مدیره بود به غربالگری و قرنطینه برای 14 روز حداکثر دوره کمون ویروس.

تایوان روز دوشنبه پرواز خانه 247 از شهروندان خود را از ووهان و فرستاده بود سه مسافر برای درمان پس از آنها یافت می شود به تب یا گلو درد. دیگر مسافران هستند که در قرنطینه امکانات پزشکی برای دو هفته آینده.

آلمان لوفت هانزا شد آخرین هواپیمایی بین المللی به حالت تعلیق پروازها به مقصد چین و چندین کشور در حال قطع نظر از مسافران چینی و یا افرادی که از طریق چین به تازگی.

بیماران منتقل شده به بیمارستان ووهان

در ووهان بيماران در حال انتقال به یک جدید 1,000-تخت بیمارستان که امیدوار به بهبود انزوا به بنیادی این ویروس را گسترش. آن ساخته شده بود فقط در 10 روز خود پیش ساخته بخش مجهز با دولت از هنر تجهیزات پزشکی و سیستم های تهویه. 1500 تخت بیمارستان نیز به ویژه ساخته شده برای بیماران مبتلا به این ویروس جدید است که با توجه به باز کردن در روز.

با هیچ پایان دادن به شیوع این بیماری در نزد مقامات در هوبئی و در جای دیگر تمدید سال جدید قمری تعطیلات با توجه به پایان این هفته نیز به مارس به سعی کنید به نگه داشتن مردم در خانه و کاهش گسترش ویروس. همه هوبئی مدارس به تعویق انداختن شروع ترم جدید تا اطلاع ثانوی به عنوان بسیاری از در پکن و شانگهای و جاهای دیگر.

دانشمندان چینی گفت: آنها باید بیشتر شواهد ویروس سرچشمه در خفاش ها. در یک مطالعه منتشر شده در مجله طبیعت شیعه ژن-Li و همکارانش در ووهان موسسه ویروس شناسی گزارش داد که ژنوم توالی از هفت نفر 96 درصد یکسان به یک بت coronavirus.

در روز سه شنبه به کره جنوبی مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری گفت: 42-کره جنوبی زن آزمایش مثبت برای این ویروس روز پس از بازگشت از سفر به تایلند با لرز و علائم دیگر.

آن است که کره جنوبی را 16 مورد است. تایلند تایید کرده است 19 موارد بیشتر گردشگران چینی نیز یک راننده تاکسی است.

یک مسافر در یک عمل کشتی کروز آزمایش مثبت پس از خروج از رگ در حالی که آن را در هنگ کنگ و مقامات انجام چک پزشکی در بیش از 3000 نفر در هیئت مدیره سه شنبه.

(FRANCE 24 با آسوشیتدپرس و رویترز)
 

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de