صادر شده در: اصلاح:

تعداد افراد آلوده در چین توسط coronavirus شیوع شروع به پریدن کرد و در روز چهارشنبه به حدود 500 پس از هنگ کنگ گزارش داد که اولین مرگ ناشی از این بیماری بیشتر و میلیون ها نفر در چین دستور داده شد تا به ماندن در خانه.

تبلیغات

تایید تلفات در سرزمین اصلی چین افزایش یافت به 490 پس از سخت ترین ضربه هوبئی استان گزارش شده 65 بیشتر مردم مرده بود — بزرگترین واحد-روز شمارش از اول مرگ و میر پدید آمده در ماه گذشته.

بیش از 20 کشور تایید کرده اند مواردی از این ویروس باعث شده سازمان جهانی بهداشت (WHO) اعلام اورژانس بهداشت جهانی چند دولت به موسسه محدودیت های مسافرتی و خطوط هوایی به حالت تعلیق پروازها به مقصد و از چین است.

که روز سه شنبه گفت که چشمگیر اقدامات انجام شده توسط چین ارائه شده بود “پنجره فرصت” برای توقف انتقال در حالی که خواستار بیشتر همبستگی جهانی برای مبارزه با ویروس.

رمان coronavirus همچنان به گسترش با سنگاپور و مالزی و تایلند روز سه شنبه گزارش عفونت های جدید که وارداتی از چین است.

در نشانه ای از نگرانی رو به رشد در مورد گسترش به سایر پرجمعیت چینی مناطق شهری کشور در سه شهر در شرق استان ژجیانگ-از جمله یکی در نزدیکی شانگهای — محدود تعداد افراد مجاز به ترک خانه های خود.

سه منطقه در Hangzhou-از جمله منطقه ای که دفتر اصلی چینی غول تکنولوژی Alibaba است بر اساس — در حال حاضر اجازه می دهد تنها یک نفر در هر خانواده به بیرون بروید و هر دو روز به خرید ملزومات موثر بر برخی از سه میلیون نفر است.

این شهر تنها 175 کیلومتر (110 مایل) جنوب غربی مالی hub شانگهای که گزارش شده بیش از 200 مورد از جمله یک مرگ.

ژجیانگ تایید کرده 829 موارد-بیشترین تعداد در خارج از مرکزی استان هوبئی که سرمایه ووهان است که کانون شیوع.

این بیماری است که اعتقاد به ظهور در ماه دسامبر در ووهان در بازار که به فروش حیوانات وحشی و به سرعت در حال گسترش به مردم برای سفر به قمری تعطیلات سال جدید در ماه ژانویه است.

چین تلاش برای مهار این ویروس با وجود تصویب اقدامات بی سابقه از جمله عملا قفل کردن بیش از 50 میلیون نفر در هوبئی.

چه کسی گفته است که شیوع هنوز تشکیل یک “بیماری همه گیر”.

رئیس سازمان Tedros Adhanom Ghebreyesus متهم کشورهای ثروتمند در حال سقوط کوتاه در وظایف خود را در به اشتراک گذاری اطلاعات بیان کرد که: “از 176 موارد گزارش شده در خارج از چین تا کنون دریافت کرده است که کامل مورد گزارش اشکال تنها 38 درصد است.”

هنگ کنگ اولین مرگ

مرگ 39 سال در هنگ کنگ آمد به عنوان نیمه مستقل شهرستان بسته شده اما دو گذرگاه زمین با سرزمین اصلی چین.

هنگ کنگ رسانه ها گفت که او در زمینه مسائل مربوط به سلامت. او بازدید کرده بود ووهان ماه گذشته و 72 ساله و مادر نیز آلوده.

مالی hub شده است به خصوص در لبه بیش از این ویروس به عنوان آن را زنده کرد خاطرات سندرم حاد تنفسی (سارس) شیوع 2002-03 که به کشته شدن نزدیک به 300 نفر در شهر و 349 نفر در سرزمین اصلی است.

مقامات بهداشتی اشاره کرد که ميزان مرگ و مير جدید کروناویروس در ایستاده بود 2.1 درصد بیشترین قربانیان یا قدیمی و یا با مشکلات اساسی.

سارس کشته و نزدیک به 10 درصد از بیماران.

جدید خارجی موارد

سنگاپور را تایید کرد اولین چهار مورد از افراد آلوده شدن به صورت محلی در نظر گرفتن تعداد کل عفونت در دولت شهر به 24.

در مثال دیگری از رشد جهانی, اضطراب, ژاپن قرنطینه یک کشتی کروز حمل 3,711 مردم بود و تست آن پردازنده برای این ویروس پس از یک سابق مسافر با بیماری تشخیص داده شد در هنگ کنگ است.

ماکائو چین نیمه مستقل قمار توپی است که بسیار محبوب است با سرزمین اصلی چین بازدید کنندگان تصمیم گرفت به طور موقت تمام آن قمار برای حداقل دو هفته.

و انگلستان وزیر امور خارجه Dominic Raab در روز سه شنبه توصیه انگلیسی ها به ترک چین “اگر آنها می توانند” به حداقل رساندن خطر قرار گرفتن در معرض ویروس.

ایالات متحده در عین حال اذعان کرد که شیوع این بیماری ممکن است تاخیر پکن قصد دارد برای خرید کالاهای آمریکایی تحت شرایط یک معامله به معنای پایان دو کشور ” تجارت جنگ است.

پکن اذعان ‘کاستی’

چین کمونیست رهبری نادر پذیرش خطاپذیری در اوایل این هفته اذعان “کاستی ها و مشکلات در پاسخ به این بیماری همه گیر”.

نخبگان دفتر سیاسی کمیته دائمی نامیده می شود برای بهبود به “اضطراری ملی سیستم مدیریت” در این نشست با توجه به رسمی شین هوا اخبار آژانس در روز دوشنبه.

دولت همچنین گفت: آن را “ضروری” مورد نیاز تجهیزات پزشکی مانند جراحی ماسک و لباس محافظ و عینک ایمنی آن را به عنوان جنگ شیوع.

بسیاری از مرگ و میر شده است در ووهان و بقیه از اطراف هوبئی استان است که تا حد زیادی تحت مستند برای تقریبا دو هفته است.

1000 تخت بیمارستان صحرایی در ووهان ساخته شده از ابتدا ظرف دو هفته برای از بین بردن سبب شیوع تجهیزات پزشکی شروع به دریافت بيماران در روز سه شنبه دوم موقت بیمارستان به علت باز در اواخر این هفته.

فرهنگی ساختمان یک مرکز نمایشگاه و سالن تربیت بدنی نیز تبدیل به بداهه درمانگاه با 3,400 تخت.

رسانه های دولتی گزارش داد که شهر برنامه ریزی برای تبدیل هشت امکانات به بیمارستان.

(AFP)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net