امیدوارم که هیکس از نزدیکان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که استعفا داد و نزدیک به دو سال پیش باز خواهد گشت به کاخ سفید در یک نقش جدید مقامات دولت خبر داد.

هیکس, 31 مشغول به کار در مغلوب ساختن پیشی جستن در کمپین 2016 از آن آغاز به کار کرد و به دنبال او به کاخ سفید پس از او انتخاب شد در نهایت تبدیل شدن به مدیر ارتباطات. بازگشت او خواهد آمد به عنوان ناظران سیاسی تشدید و خود را به عنوان مشاوران می گویند خرافی جمهور است و صحبت در مورد بازآفرینی برخی از جنبه های است که برای اولین بار در مسابقه.

Since last year, Hicks has worked as the chief communications officer at Fox, the spinoff company started by Lachlan Murdoch.

سال گذشته هیکس کار کرده است به عنوان رئیس افسر ارتباطات در فاکس این spinoff شرکت آغاز شده توسط Lachlan مرداک.اعتبار:AP

هیکس’ عنوان زمانی که او را تكذيب و نفوذ او با مغلوب ساختن پیشی جستن که بیشتر احساس آسایش شخصی با او در مقایسه با تقریبا هر نوع دیگر مشاور. اما بازگشت او را او گزارش خواهد شد به Jared کوشنر رئیس جمهور در قانون و مشاور ارشد و کار با کاخ سفید مدیر سیاسی برایان جک. به عنوان او خواهد بود “مشاور رئیس جمهور.”

یک مقام ارشد دولت گفت که هیکس خواهد کار بر روی پروژه های که کوشنر نظارت از جمله مجدد انتخابات. او نمی خواهد دوباره به ارتباطات ،

تبلیغات

“وجود دارد هیچ کس بیشتر اختصاص داده شده به اجرای جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن دستور کار از امید هیکس” کوشنر در بیانیه ای گفت. “ما هیجان زده به پشت او در تیم است.”

دبیر مطبوعاتی کاخ سفید استفانی گریشام توصیف هیکس را به عنوان “یکی از با استعداد ترین و ادراک افراد من آمده اند در سراسر.”

“او همیشه مرا تحت تاثیر قرار داد و با اعتماد به نفس آرام و وفاداری و تخصص” گریشام گفت: “و من فراتر از آن هیجان زده به استقبال امید بازگشت به کاخ سفید است.”

های مختلف کاخ سفید

سال گذشته هیکس مشغول به کار بود به عنوان رئیس افسر ارتباطات در فاکس این spinoff شرکت آغاز شده توسط Lachlan مرداک پسر روپرت مرداک غول رسانه.

کاخ سفید او را بسیار متفاوت از یکی از او باقی مانده است. تعدادی از دستیاران ارشد را ترک کرده اند از جمله رئیس-از-کارکنان جان کلی و معاونان او. در محل خود را در حال میک Mulvaney اقدام کاخ سفید-از-کارکنان و تعدادی از مشاوران که به او وفادار.

و در زمان هیکس در سمت چپ این تحقیقات توسط مشاور ویژه رابرت مولر بود که هنوز هم در جریان است — و یک سال از بسته بندی ، او در میان بسیاری از مقامات دولت او مصاحبه در گزارش نهایی خود را و او شهادت قبل از کمیته های کنگره در برخی از مسائل که در آن مطرح شده است.

هیکس’ زمان با تهمت آغاز شد زمانی که او مشغول به کار بود به عنوان یک دستیار برای خود سالمند دختر, Ivanka Trump, در خود را با نام تجاری مد. او او را به استخدام خود اسکلت کارکنان هنگامی که او شروع مبارزات انتخاباتی خود را برای ریاست جمهوری در سال 2015 و به دلیل مبارزات انتخاباتی آنقدر کوچک هیکس پس از آن 26 شد به طور مداوم در مغلوب ساختن پیشی جستن ،

از وجود او ضروری برای مغلوب ساختن پیشی جستن و هنگامی که او رئیس جمهور شد, او به ارمغان آورد او را به بال غربی. برخی جدیدتر و بیشتر دستیاران ارشد تلاش برای جلوگیری هیکس’ دسترسی به رئیس جمهور اما رابطه خود را با او outlasted بسیاری از آنها tenures.

نیویورک تایمز

بیشترین بازدید فیلم ها در جهان

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su