داغ, مرطوب, آب و هوا به چوب در اطراف در جنوب شرق کوئینزلند خیس


سوزان آفتاب و ضخیم هوا که استقبال بریزبن ساکنان بیش از آخر هفته است انتظار می رود به چوب در اطراف برای شروع هفته پس از باران های سنگین را شکست و چندین پرونده در جنوب شرق کوئینزلند.

رطوبت حدود 60 درصد در بریزبن در یکشنبه, ساخت دما احساس چند درجه گرمتر از 31 درجه آن را در واقع به اوج خود رسید و در.

It will be a humid and sticky start to the week.

از آن خواهد شد یک مرطوب و چسبنده شروع به هفته.اعتبار:Glenn شکار

اداره هواشناسی پیش بینی Kimba وانگ گفت: بریزبن شد و انتظار می رود آمار حداکثر 31 دوباره در روز دوشنبه و سه شنبه.

“این است که رفتن به بسیار مشابه برای چند روز آینده احتمالا کمی گرمتر روز چهارشنبه پیش از طریق, است که نزدیک است از غرب,” او گفت:.

تبلیغات

“آن را باید سرد کردن یک لمس برای آخر هفته. ما در انتظار یک بیت بیشتر رگبار و رعد و برق فعالیت با پوشش ابر در اطراف.”

خانم وانگ گفت که باران می آمد هر روز با جمعه بهترین دما برای بریزبن اما اضافه شده وجود دارد “هنوز هم پتانسیل منطقی مرطوب آخر هفته”.

اداره پیش بینی کرده است بالای 34 درجه و در بریزبن در روز چهارشنبه قبل از این شهر سرد به پایین به 31 روز پنج شنبه و قطره به اواسط 20s بیش از آخر هفته.

تا 55 mm) باران می تواند به سقوط بیش از بریزبن آخر هفته آینده با توجه به پیش بینی.

داغ, چسبنده, آب و هوا, وارد, پس از یک هفته از بارش شدید باران در سراسر جنوب شرق که دیدم مدارس بسته خانه سالمندان تخلیه و مشابه در کوه Tamborine خیابان.

ساکنان جنوب فراز شهر اجازه داده شد به خانه بازگشت روز یکشنبه پس از زودتر از ترس یک سد می تواند شکست و باعث “خطرناک پایین دست جاری شدن سیل”.

آمار اولیه نشان 516 millimetres باران در طلا ساحل دریای متلاطم این ماه خواهد برای دیدن سایت به ضرب و شتم آن ماهانه بالا از 490 millimetres ثبت شده در ماه دسامبر سال 2018 است.

در Coolangatta, 616 mm) از باران تا کنون در این ماه می تصویب آن مه بالا از 507 millimetres ثبت شده در سال 1995 است.

در بریزبن 318 mm) به تاریخ در ماه فوریه به بالاترین سطح خود در مجموع ماهانه حداقل از سال 1999 و بیش از دو برابر میانگین ماهیانه از 137 نشان داده می شود.

– با مت Dennien

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>