خانواده FMCG مصرف در آوریل-ژوئن به بالاترین سطح در دو سال: گزارش

مصرف خانگی از محصولات FMCG در ماه آوریل تا ژوئن 2020 به بالاترین سطح خود در دو سال گذشته به رهبری شخصی مراقبت از موارد گزارش گفت:.

این حرکت سریع کالاهای مصرفی (FMCG) صنعت ثبت یک رشد 4.3 درصدی در حجم و 8.5 درصد به لحاظ ارزش در مستند-آمار ماه آوریل تا ژوئن سه ماهه طبق گزارش داده بینش و مشاوره شرکت Kantar.

مراقبت شخصی بخش شاهد رشد دو رقمی از 11.1 درصد در حالی که خانواده مراقبت که متشکل از محصولات مانند مواد شوینده و پاک کننده سطح وارد 4.6 درصد رشد داشته است.

“حجم عاقلانه FMCG دیده است بهترین سه ماهه در سال گذشته رشد 4.3 درصد رشد قوی در هر دو مراقبت شخصی و خانگی مراقبت…همه بخش ها از انجام 2019 عملکرد” این گزارش گفت:.

مواد غذایی و آشامیدنی (F&B) ارسال شده خفیف رشد 3.7 درصد در ماه آوریل تا ژوئن دوره است.

“در مواد غذایی و نوشیدنی, مواد غذایی رشد کرده و قوی 5.7 درصد اما نوشیدنی ها را کاهش 19 درصد باعث F&B به رشد آهسته تر از دیگر بخش های” آن گفت:.

Kantar مدیر عامل – جنوب آسیا Worldpanel بخش K راماکریشنان گفت: “حتی با مستند این سه ماهه بوده و بهترین سه ماهه در چند سال گذشته از لحاظ رشد. از یک خانواده خرید لنز FMCG به طور کلی به نظر می رسد نسبتا قوی است.”

“رشد بوده و مشابه در ارزش و حجم. این ارقام همه هم شهری و روستایی با هم. در حالی که در خارج از خانه مصرف ممکن است شاهد افت شدید این خانواده نمایش یکی از رشد مثبت,” او اضافه شده است.

از لحاظ ارزش در این صنعت FMCG گزارش 8.5 درصد رشد در ماه آوریل تا ژوئن سه ماهه نسبت به 6.4 درصد در دوره مشابه سال 2019.

مراقبت شخصی که عمدتا متشکل از دهان, شخصی, پاکسازی و مراقبت از مو, محصولات یک گزارش 10.7 درصد رشد از لحاظ ارزش در حالی که خانواده مراقبت دیدم 12.1 درصد رشد و F&B رشد 7.2 درصد است.

“ارزش است و تنها اندکی رشد حجم در FMCG سطح” آن را گفت.

چندین تکنولوژی اطلاعات شرکت ها باید گزارش فروش بالاتر در مناطق روستایی و نیمه شهری است. فعلا روستایی بازارهای حساب برای حدود 38 درصد از کل فروش FMCG.

جالب Kantar یافته است که در مقایسه با گزارش داده تحلیلی شرکت نیلسن که در ماه گذشته گفت: صنعت FMCG شاهد کاهش بی سابقه از 17.1 درصد در فروش در ماه آوریل تا ژوئن 2020.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>