قیمت مسکن تا 9 درصد در یک سال در سراسر 9 شهرستانها با وجود کاهش رشد تقاضا

قیمت مسکن افزایش یافته تا 9 درصد در یک سال گذشته در سراسر نه شهرهای بزرگ با وجود کاهش رشد تقاضا و عرضه در کل بازار املاک با توجه به اخبار پارسیان-حمایت PropTiger داده است.

با توجه به مسکن شرکت کارگزاری گزارش ‘بینش واقعی: Q4 FY20’, میانگین وزنی قیمت ها افزایش یافت و در هفت شهر در حالی که نرخ با ثبات بود در یکی از شهرستان کاهش یافته است و در یکی دیگر طی ماه های ژانویه-مارس سال 2020 در مقایسه با مدت مشابه سال قبل است.

قیمت آپارتمان ها در بازار اولیه و ثانویه (یا رساله) بازار است.

با توجه به اطلاعات حیدرآباد دیدم حداکثر افزایش از 9 درصد در پایه قیمت فروش به تومان 5,434 در هر فوت مربع.

افزایش قیمت مسکن 6 درصد در احمدآباد به تومان 3,032 در هر فوت مربع در حالی که قیمت بالا رفت و با 4 درصد در پونا به تومان 5,017 در هر فوت مربع.

بنگلور و کلکته شاهد 3 درصد افزایش در قیمت ها به تومان 5,275 در هر فوت مربع و Rs 4,134 در هر فوت مربع به ترتیب داده ها را نشان می دهد.

در بمبئی شهری منطقه (MMR) نرخ شد تا 2 درصد به تومان 9,472 در هر فوت مربع.

قیمت مسکن در Noida رفت تا توسط 1 درصد به تومان 3,922 در هر فوت مربع. در Chennai, نرخ صاف شد در Rs 5,184 در هر فوت مربع. اما کاهش قیمت مسکن 1 درصد در Gurugram به تومان 4,893 در هر فوت مربع. Gurugram بازار شامل بهیودی, Dharuhera و سهنا در حالی که بمبئی شهری منطقه شامل بمبئی نو و تانه. نویدا شامل گریتر نیدا Noida فرمت و Yamuna بزرگراه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>