چگونه ’80s, علمی تخیلی, فیلم های الهام, ‘Shaun the Sheep: Farmageddon’

شان های مورد علاقه هر کس گوسفند بازگشته است و این بار او را در مواجهه با بیگانگان و روبات در “Shaun the Sheep Movie: Farmageddon.”

مدیران خواهد Becher و ریچارد فلن تیمی با هم در این فیلم برای اولین بار تمام طول همکاری. در حالی که این دو کار کرده اند در Aardman Studios فلن پس زمینه به عنوان یک داستان هنرمند و Becher پس زمینه در انیمیشن است. تولید کنندگان دیدم دو به عنوان یک فرد کامل از آنجایی که آنها هر دو به حال خواسته به طور مستقیم.

“والاس و گرومیت” و “شان گوسفند” خالق نیک پارک نشسته در جلسات اولیه و داستان بحث در مورد تهاجم بیگانه و پیشنهاد عنوان “Farmageddon.” به عنوان Becher و فلن کار می کرد داستان این ایده شروع به آمدن با هم و “Farmageddon” title گیر کرده است.

هنگامی که آن را به طوفان مغزی ایده های فلن گفت: “ما تا به حال سرگرم کننده با تمام sci-fi استعارههای: روبات های مخفی سازمان های دولتی و بیگانگان در حال آمدن است به مزرعه. ما در همه چیز از ’50s از طریق به مدرن sci-fi. عالی بود به عقب برگردید و فقط سازمان دیده بان تمام فیلم است.” با پایین رفتن از تهاجم بیگانه مسیر این اجازه را برای جفت خود را غوطه ور در جهان از sci-fi.

در stop-motion فیلم بیگانه نام Lu-La اراضی شان در مزرعه و نیاز به کمک خود را برای رفتن به خانه. نیز وجود دارد مقدار زیادی از کلاسیک sci-fi مراجع در طول فیلم ، “ما باید همه چیز شما می توانید تصور کنید” فلن طعنه. “‘بیگانه’ ‘بازگشت به آینده’ ‘برخورد نزدیک از نوع سوم” و “E. T.'”

محبوب ترین ها در انواع

Becher افزود: “ما به سمت راست تا مدرن روز با ‘جاذبه’ و ‘Interstellar.'”

پس هدف برای عاقبت به بزرگتر و کشف یک ژانر است که تا به حال انجام شده است قبل از آنها نیز مورد بررسی پالت رنگ. Aurélien Predal آیا مفهوم هنر که Becher گفت: “یک نقطه شروع مفید, بنابراین ما می توانید ببینید که در آن ما می تواند آن را.”

این فیلم به ضرب گلوله کشته شد در یک دامنه گسترده ای اجازه داده است که برای بیشتر از زمینه جدا شده و مزرعه نشان داده می شود. “ما می خواستیم به آن را احساس سینمایی گفت:” فلن.

در حالی که مزرعه و محصولات به حال پاییز گرم احساس به آنها فلن گفت: آنها همچنین در نگاه زیستی-شب تاب ماهی به عنوان الهام بخش برای رنگ. طراح تولید مت پری بازی با تعداد زیادی از رنگ ها و نقاشی مجموعه در اشعه ماوراء بنفش رنگ. “

“آن را روشن و در زیر برخی از چراغ” فلن توضیح داد. “زیرزمینی glares در این فولاد نور آبی و پس از آن وجود دارد نور سفید بیش از حد.” چالش این است که ساخت در تمام محیط های مختلف کار می کنند اما هنگامی که آن را فیلم قطاری که حس ماجراجویی را از طریق آن تصاویری.

آهنگساز تام هاو ایجاد شده نمره و لو لا تم فیلم بر اساس ’80s, sci-fi مراجع است.

“پس از آن بود جادویی” فلن گفت. “وجود دارد این ایده از شیشه ای در زیر آب و این موضوع دریاچه ارومیه-La بودن یک تبه کار اما او این غم انگیز backstory.”

هاو با استفاده از یک ساختار الکترونیک طرا حی یک موسیقی تجسم علمی تخیلی, اما او نمی خواست آن را به صدا مانند یک سنتی, علمی تخیلی, نمره. “چالش ایجاد شد این موضوع است که احساس حماسه” فلن گفت.

دیگر چالش بود پیدا کردن تعادل مناسب از کمدی برای کودکان و بزرگسالان است. “ما همیشه سعی کنید به نگه داشتن آن شخصی” Becher گفت. “هر زمان که یک شوخی متناسب با صحنه و می افزاید: کمدی, ما چوب آن را در.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>