چگونه آمازون ‘ضربه Man Down’ فیلمسازان دستگیر پیچیده خلق و خوی

بریجت وحشی کول و دانیل Krudy صرف هشت سال کار روی فیلمنامه را برای فیلم سینمایی اولین آمازون “ضربه Man Down” در مورد یک جفت خواهر که به عمق کوچک از خود انگلستان زادگاه برای سرپوش گذاشتن بر یک جنایت است. اما فیلمسازان ارتباط قدمت آن بیشتر از آن — به روز هنگامی که آنها تیراندازی شد و ساخت موسیقی فیلم در جزیره ادم ساده لوح. آنها نقل مکان به لس آنجلس در همان زمان و مشغول به کار در طرح فیلم کمدی. “ملاقات ما پشت دوربین” Krudy می گوید. کول می افزاید: “این بسیار نادر است برای دیدار با دختر دیگری انجام چیزهای دوربین.”

نه تنها آنها را به یک عشق برای فیلمبرداری اما هر دو نیز از ایرلندی کاتولیک خانواده و خواهر. و آنها به اشتراک گذاشتن یک عشق از شهرهای ساحلی. “من از بورلی ماساچوست و Krudy را از مین” کول می گوید.

کسانی که مشترکات کمک های اولیه در فرایند نوشتن. “ما بازی دریای shanties به دریافت الهام گرفته از” کول می گوید: “و ما ضامندار که به ما کمک کرد پیدا کردن تن از فیلم است.” Krudy اضافه می کند که انگلستان-مجموعه فیلم هایی مانند “Mystic River,” “Mystic Pizza” و “دولورس کلیبورن” نیز کمک کرده و آنها را در خلق و خوی. بصری منابع در آمد از فیلم که بر محور شخصیت پوشش جرم مانند برادران کوئن’ “خون ساده” لین رامسی “Morvern Callar” و پدرو آلمودوار را “Volver.” آخرین فیلم به طور خاص در آمد و مفید به عنوان یک مرجع برای چه گروه از زنان در مورد آنچه آنها را به شادی.

“ضربه مرد را” اعتصاب یک تعادل خوب میان رمز و راز, هیجان انگیز و طنز به عنوان خواهر پریسیلا (بازی های برگزار شده توسط Sophie Lowe) و مری بث (Morgan Saylor) باید پوشش یک قتل هنگامی که مری بث کشته شدن یک مرد خطرناک بعد از مستی شب در شهر. نه تنها این فیلم در نظر بگیرید که طول آن خواهر می خواهد برای هر یک از دیگر, اما این شهر نیز با زنان (June Squibb و مارگو مارتیندیل) که خود اسرار تاریک به عنوان سوال از وفاداری بوجود می آیند.

هنگامی که آن را به انتخاب بازیگران Krudy و کول ندارد لوکس داشتن یک مصاحبه مدیر در هیئت مدیره. “ما به عنوان خوانده شده مردم در دریاچه نقره ای” Krudy توضیح می دهد که از تستها thesps که به خود L. A. محله توضیح داد که آنها در زمان زمان به صحبت کردن با هر کسی که تا به حال خوانده اسکریپت. فرآیند ریخته گری به طول انجامید از ماه اوت تا دسامبر زمانی که تولید شروع به تیراندازی در Harpswell مین.

Saylor یکی از اولین بازیگران, بازیگران, تا به حال یک قدرت و یک حس که او را کول می گوید. هوای او را از شیطان انرژی چیزی بود که با همکاری نویسندگان در پاسخ به هنگامی که آنها را دیدم او را به اتاق راه رفتن. و در حالی که لاو بازیگر بود اواخر “او تجسم پریسیلا” کول می گوید. “او خیلی صبور بود و این شوخ طبعی به او.” در صفحه شخصیت او می توانست یک چوب در گل و لای اما “همان بخشی از خود است که سریع به نوشتن با تشکر از شما توجه داشته باشید این است که همان کسی که پوشش یک قتل را برای شما.”

هنگامی که آن را به گرفتن شن و نگاه طبیعی فیلم, تاد Banhazl (“زرنگ”) — چه کسی گفت که او می خواست این فیلم را به احساس به عنوان اگر آن را یک مه آلود و شور تجربه — ایده آل بود مدیر عکاسی. کول جوک که Banhazl گفت: او می خواست به همه چیز احساس “مانند یک فیلم در بر داشت در پایین از یک توده ای از ماهی جرات.”

Krudy اشاره می کند که Banhazl را دوربین بود یک بازیکن کلیدی است. “او با لمس سمت راست برای کمک به تعادل چگونه دوربین گفت: داستان” Krudy می گوید. از کلوزآپ از یک صدف-shucking چاقو و یک کلوچه جعبه به تقریبا 180 درجه پان در بالای این فیلم نشان دادن مردان ترک در قایق خود را در حالی که زنان اقامت خشکی — عکس اسیر تن.

Banhazl همچنین لهجه طبیعی در هنگام فیلمبرداری از زنان است. “او می خواست برای لذت بردن چین و چروک و چهره” کول می گوید. او را در آغوش آنها و ایجاد یک آشنایی برای بیننده. که رفت و یک راه طولانی به سوی دادن آن شخصیت های بزرگتر-از-زندگی احساس — لازم است توجه داشته باشید کول توضیح می دهد چرا که این زنان هستند که قدرت اجرا می شود که این شهر است.

محبوب ترین ها در انواع

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>