چگونه پکن نگه داشته و جهان در تاریکی به عنوان coronavirus گسترش


توسط کریس باکلی و استیون لی مایرز

ووهان: یک بیماری مرموز به حال زده هفت نفر در یک بیمارستان و یک پزشک تلاش برای هشدار دادن به او در دانشکده پزشکی همکلاسی. “قرنطینه در بخش اورژانس” دکتر لی Wenliang نوشت: در یک چت آنلاین گروه در دسامبر 30, با اشاره به بیماران است.

“آنقدر ترسناک” یک گیرنده پاسخ داد: قبل از پرسیدن در مورد این بیماری همه گیر آغاز شد که در چین در سال 2002 و در نهایت به کشته شدن حدود 800 نفر است. “سارس است در آینده دوباره؟”

در وسط شب از مقامات سازمان بهداشت در مرکز شهر ووهان احضار Li خواستار بدانید که چرا او تا به حال مشترک این اطلاعات است. سه روز بعد پلیس او را مجبور به امضای یک بیانیه که هشدار او تشکیل “رفتار غیر قانونی.”

بیماری نبود سارس اما چیزی مشابه: یک کوروناویروس که در حال حاضر در یک راهپیمایی بی امان بیرون از ووهان در سراسر کشور و در سراسر جهان کشته شدن حداقل 290 نفر در چین و آلوده کردن بیش از 11,700.

In this piture released by China's Xinhua News Agency, a medical worker attends to a patient in the intensive care unit at Zhongnan Hospital of Wuhan University in Wuhan in central China's Hubei Province.

در این piture منتشر شده توسط چین, Xinhua News Agency, پزشکی, کارگر و حضور به بیمار در بخش مراقبت ويژه در Zhongnan بیمارستان از دانشگاه ووهان در ووهان در مرکز چین هوبئی. اعتبار:AP

دولت اولیه دست زدن به اپیدمی مجاز ویروس برای به دست آوردن یک محکم نگه دارید. در لحظات بحرانی مقامات تصمیم به قرار دادن پنهان کاری و نظم جلوتر از آشکارا مقابله با بحران رو به رشد برای جلوگیری از عمومی زنگ سیاسی و خجالت است.

یک بازسازی بسیار مهم هفت هفته بین ظهور اولین علائم در اوایل دسامبر و تصمیم دولت برای قفل کردن شهر بر اساس دو دوجین مصاحبه با ووهان ساکنان پزشکان و مسئولان در اظهارات دولت و در رسانه های چینی گزارش امتیاز به تصمیم گیری است که با تاخیر هماهنگ بهداشت عمومی توهین آمیز است.

تبلیغات

در این هفته مقامات خاموش پزشکان و دیگران برای بالا بردن پرچم قرمز. آنها بازی کردن خطرات به ترک شهرستان را 11 میلیون نفر بی اطلاع آنها باید از خود محافظت کنند. آنها بسته یک بازار مواد غذایی که در آن ویروس اعتقاد بر این بود که آغاز شده اما به گفته مردم آن را برای بازسازی.

بی میلی خود را برای رفتن به مکان های عمومی, در بخش, بازی های برگزار شده به انگیزه های سیاسی به مقامات محلی برای آماده سالانه خود را در کنگره در ماه ژانویه است. حتی به عنوان موارد صعود کرد, مقامات اعلام کرد بارها و بارها وجود دارد که به احتمال زیاد تا به حال بوده است نه بیشتر عفونت.

با حرکت به شدت برای هشدار دادن به مردم و متخصصان پزشکی و کارشناسان بهداشت عمومی می گویند دولت چین از دست داد یکی از بهترین شانس برای نگه داشتن این بیماری از تبدیل شدن به یک بیماری همه گیر.

“این یک موضوع انفعال” گفت: Yanzhong هوانگ, یک عضو ارشد بهداشت جهانی در شورای روابط خارجی که مطالعات چین است. “وجود دارد هیچ اقدامی در ووهان از بخش بهداشت محلی برای هشدار مردم به این تهدید است.”

The Wuhan Huanan Wholesale Seafood Market, where a number of people related to the market fell ill with a virus, sits closed in Wuhan, China.

این ووهان Huanan عمده فروشی غذاهای دریایی در بازار که در آن تعدادی از افراد مرتبط با این بازار بیمار با یک ویروس نشسته بسته در ووهان چین.اعتبار:AP

مورد اول که جزئیات آن محدود و خاص تاریخ ناشناخته بود در اوایل ماه دسامبر. توسط مقامات گالوانیزه به اقدام در تاریخ 20 ژانویه این بیماری رشد کرده بود به توانمند تهدید.

آن است که در حال حاضر اورژانس بهداشت جهانی. این باعث محدودیت های مسافرتی در سراسر جهان متزلزل بازارهای مالی و ایجاد شده شاید بزرگترین چالش و در عین حال برای چین رهبر پینگ است. این بحران می تواند upend یازدهم را در دستور کار برای ماه ها و یا دیگر حتی تضعیف چشم انداز خود را از یک نظام سیاسی ارائه می دهد که امنیت و رشد در بازگشت برای ارائه به آهن شدید استبداد.

تبلیغات

در آخرین روز از سال 2019 پس از Li پیام به اشتراک گذاشته شده در خارج از گروه مقامات متمرکز بر کنترل ان است. پلیس اعلام کرد که آنها در حال بررسی هشت نفر برای گسترش شایعات در مورد شیوع.

که همان روز ووهان را در کمیسیون بهداشت دست خود را مجبور کسانی که “شایعات” اعلام کرد که 27 نفر مبتلا به ذات الریه از علت ناشناخته. بیانیه خود گفت: هیچ نیاز به احساس خطر می شود.

“این بیماری قابل پیشگیری و کنترل” بیانیه ای گفت:.

Li چشم پزشک رفت و برگشت به کار بعد از اینکه مواخذه. در ژانویه 10, او درمان می شود یک زن برای گلوکوم. او نمی دانست که او در حال حاضر آلوده شده است با coronavirus احتمالا توسط دخترش. آنها هر دو بیمار شد. به طوری که او.

Hazmat مناسب و ضد عفونی کننده

هو Xiaohu که به فروش می رسد فرآوری گوشت خوک در Huanan غذاهای دریایی عمده فروشی بازار احساس اواخر دسامبر که چیزی با من بود. کارگران پایین آمدن با آزار دهنده تب. هیچ کس نمی دانست چرا اما هو گفت: چندین بودند در بیمارستان قرنطینه.

تبلیغات

بازار را اشغال مقدار از یک بلوک در یک جدیدتر بخشی از شهر نشسته incongruously در نزدیکی ساختمان های آپارتمانی و مغازه های غذا به طبقه متوسط در حال رشد. این یک وارن دکه فروش گوشت, مرغ و ماهی و همچنین به عنوان عجیب و غریب تر کرایه از جمله زنده خزندگان و وحشی بازی که برخی در چین جایزه به عنوان خوراک. با توجه به گزارش های این شهر مرکز کنترل بیماری و بهداشت و ملال انگیز بود با تهویه ضعیف و زباله های انباشته شده در کف.

در بیمارستان پزشکان و پرستاران بودند متعجب و متحیر به دیدن یک خوشه از بیماران با علائم ذات الریه ویروسی که پاسخ به درمان های معمول. آنها به زودی متوجه است که بسیاری از بیماران در یک چیز مشترک بودند: آنها مشغول به کار در Huanan بازار است.

در ژانویه 1, افسران پلیس نشان داد تا در بازار همراه با مقامات بهداشت عمومی و آن را تعطیل کند. ایسنا خبر داد که بازار دستخوش نوسازی, اما صبح که کارگران در hazmat مناسب منتقل شد در شستشو کردن اصطبل و پاشش مواد ضد عفونی کننده.

آن بود که برای اولین بار قابل مشاهده و پاسخ دولت به مهار این بیماری است. روز قبل در دسامبر 31, ملی, مقامات هشدار سازمان بهداشت جهانی در پکن از شیوع.

مقامات شهرستان را لرزاند, خوش بینانه, یادداشت های خود را در اطلاعیه ها. آنها پیشنهاد آنها متوقف شده بود این ویروس در منبع آن است. مجموعه ای از بیماری ها محدود بود. هیچ شواهدی وجود دارد که ویروس بین انسان ها است.

تبلیغات

“طرح خوش بینی و اعتماد به نفس, اگر شما لازم نیست که اطلاعات بسیار خطرناک استراتژی” گفت: Alexandra فلن یک دانشکده تحقیقات مربی در گروه میکروبیولوژی و ایمونولوژی در دانشگاه جورج تاون.

“آن را تضعیف مشروعیت دولت در, پیام,” او اضافه شده است. “و بهداشتی وابسته به اعتماد عمومی است.”

نه روز پس از بسته شدن بازار یک مرد که خرید به طور منظم وجود دارد اول شد مرگ و میر از این بیماری با توجه به گزارش ووهان کمیسیون بهداشت سازمان که نظارت بر بهداشت عمومی و بهداشت. 61 سال شناسایی نام خانوادگی Zeng در حال حاضر به حال بیماری مزمن کبدی و تومور در شکم خود و بررسی به ووهان Puren بیمارستان با یک تب مواج و اشکال در تنفس.

مقامات اعلام مرگ این مرد دو روز پس از آن اتفاق افتاده است. آنها نیست ذکر جزئیات بسیار مهم در درک این دوره از این بیماری همه گیر. Zeng همسر در حال توسعه علائم تا پنج روز بعد از او.

او تا به حال هرگز در بازدید از بازار است.

تبلیغات

این مسابقه برای شناسایی یک قاتل

حدود 30 کیلومتر از بازار دانشمندان در ووهان موسسه ویروس شناسی بودند نمونه از بیماران چک کردن به این شهر بستری است. یکی از دانشمندان ژنگ-Li شیعه بود بخشی از تیم است که به دنبال ریشه های ویروس سارس که ظهور در جنوب استان گوانگدونگ در سال 2002.

به عنوان عمومی باقی مانده تا حد زیادی در تاریکی در مورد ویروس های او و همکارانش به سرعت با هم مسأله را حل جدید است که شیوع آن مربوط به سارس. ژنتیکی ترکیب پیشنهاد مشترک اولیه میزبان: خفاش ها. از شیوع بیماری سارس در زمانی شروع شد که یک coronavirus شروع به پریدن کرد از خفاش ها به کف civets یک catlike موجودی است که از نظر قانونی مطرح شده و مصرف می شود. این احتمال وجود دارد که این کروناویروس جدید تا به حال به دنبال یک مسیر مشابه — احتمالا در جایی و یا در راه به Huanan بازار یا بازار دیگر مانند آن.

در حدود همان زمان Li و دیگر متخصصان پزشکی در ووهان آغاز شده و تلاش برای ارائه هشدار به همکاران و دیگران زمانی که دولت نیست. Lu Xiaohong سر گوارش در بیمارستان شهرستان No. 5 گفت: جوانان چین روزانه که او تا به حال شنیده 25 دسامبر که به این بیماری پخش شد در میان کارگران پزشکی — کامل سه هفته قبل از مقامات خواهد اذعان به این واقعیت. او نمی تواند با او نگرانی اما بخش خصوصی هشدار داد یک مدرسه در نزدیکی بازار دیگر.

اولین هفته از ماه ژانویه به بخش اورژانس در بیمارستان شماره 5 پر بود; موارد شامل اعضای خانواده آن را روشن است که این بیماری پخش شد از طریق تماس با انسان که دولت تا به حال گفته نشده بود به احتمال زیاد.

هیچ کس متوجه شدم دکتر گفت که آن را به عنوان جدی آن خواهد شد تا زمانی که خیلی دیر شده بود به آن را متوقف کند.

“من متوجه شدم که ما تا به حال دست کم گرفت دشمن” او گفت:.

در موسسه ویروس شناسی شیعه و همکاران او جدا شده ژنتیکی توالی و ویروسی شدن فشار در طول هفته اول ژانویه. آنها با استفاده از نمونه های از هفت نفر از اولین بیماران, شش تن از آنها را فروشندگان در بازار است.

در ژانویه 7, موسسه دانشمندان به کروناویروس جدید هویت آن آغاز شد و اشاره به آن توسط ویژگی های مختصر nCoV-2019. چهار روز بعد در این تیم نوشته شده ژنتیکی توالی ویروس جدید در یک پایگاه داده از توالی نوکلئوتید مولکول است که در حال اساسی واحد از DNA است.

اجازه داده است که دانشمندان در سراسر جهان به مطالعه ویروس و به سرعت به اشتراک گذاشتن یافته های خود را. به عنوان جامعه علمی منتقل شد به سرعت به ابداع یک تست برای قرار گرفتن در معرض رهبران سیاسی باقی مانده است و تمایلی به عمل می کنند.

‘سیاست است که همیشه No. 1’

به عنوان ویروس در اوایل ژانویه شهردار ووهان ژو Xianwang شد شعار اینده برنامه های مراقبت های بهداشتی برای شهرستان.

آن را سیاسی چین فصل زمانی که مقامات جمع آوری سالانه جلسات از افراد کنگره — حزب کمونیست-اجرای قانونگذاران است که مورد بحث و ستایش سیاست. آن است که یک بار برای خبر بد.

زمانی که ژو تحویل گزارش سالیانه خود به مردم این شهر را در کنگره در ژانویه 7 برابر یک پس زمینه روشن و قرمز پرچم ملی او وعده داده شده این شهرستان بالا-کلاس پزشکی, مدارس, بهداشت جهانی, نمایشگاه و یک, مربوط به اینده, پارک صنعت برای شرکت های پزشکی. نه یک بار او و یا هر شهر یا استانی رهبر علنا ذکر شیوع ویروسی.

“تاکید بر سیاست است که همیشه شماره 1” فرماندار هوبئی وانگ Xiaodong گفت: مقامات در 17 ژانویه یازدهم با استناد به احکام را از بالا به پایین میآیند. “مسائل سیاسی هستند و در هر زمان این اساسی ترین مسائل.”

مدت کوتاهی پس از ووهان رفتم جلو با سالانه غذای مختصر ضیافت برای 40,000 خانواده از یک شهر حوزه که منتقدان بعد به عنوان شواهدی وجود دارد که رهبران محلی در زمان این ویروس بیش از حد به آرامی.

به عنوان کنگره در نظر گرفتن محل کمیسیون بهداشت و درمان را روزانه به روز رسانی در شیوع گفت: دوباره و دوباره است که وجود دارد هیچ مورد جدید از عفونت بدون شرکت شواهد از انسان انتقال و هیچ عفونت از کارکنان پزشکی.

“ما می دانستیم که این مورد نیست!” گفت: شکایت بعد از ثبت ملی کمیسیون بهداشت در وب سایت دولت. Anonymous نویسنده گفت که او یک دکتر در ووهان و توصیف یک افزایش غیر معمول قفسه سینه بیماری آغاز ژانویه 12.

مقامات گفته پزشکان در یک بیمارستان شهرستان “آیا استفاده از کلمات پنومونی ویروسی بر روی تصویر به گزارش” با توجه به شکایت که پس از حذف شده است. مردم راضی “تفکر که اگر گزارش های رسمی تا به حال هیچ چیز پس از آن ما شد اغراق” دکتر توضیح داد.

حتی کسانی زده احساس آرام به خوشنودی است.

وقتی که دونگ Guanghe ایجاد یک تب در ژانویه 8 در ووهان خانواده اش بود و نه نگران او گفت:. او تحت درمان در بیمارستان و خانه فرستاد. سپس 10 روز بعد دونگ همسر بیمار با علائم مشابه.

“این خبر گفت: هیچ چیزی در مورد شدت این بیماری همه گیر” گفت: پدر دونگ Mingjing. “من فکر می کردم که پدرم یک سرماخوردگی.”

تلاش های دولت برای به حداقل رساندن افشای عمومی را متقاعد بیش از فقط ندیده شهروندان است.

“اگر وجود دارد هیچ مورد جدید در چند روز آینده وقوع است” Guan Yi محترم استاد بیماری های عفونی در دانشگاه هنگ کنگ گفت: در ژانویه 15.

سازمان بهداشت جهانی اظهارات در این دوره تکرار کلمات اطمینان بخش از مقامات چینی.

آن در حال گسترش. تایلند گزارش اولین مورد تایید شده در خارج از چین در ژانویه 13.

یک شهر در محاصره

اول مرگ و میر و گسترش این بیماری در خارج از کشور به نظر می رسد به گرفتن توجه از مقامات در پکن. دولت ملی اعزام زونگ اتباع مشهور و در حال حاضر-semiretired اپیدمیولوژی بود که ابزاری در مبارزه با سارس به ووهان برای ارزیابی وضعیت.

او وارد شده در ژانویه 18, فقط به عنوان تن از مقامات محلی بود به طور قابل توجهی تغییر. سلامت کنفرانس در هوبئی استان که روز به نام روز کارگران پزشکی به این بیماری را یک اولویت است. یک سند داخلی از ووهان اتحادیه بیمارستان هشدار داد کارکنان آن است که coronavirus گسترش می تواند از طریق بزاق.

در ژانویه 20, بیش از یک ماه پس از اولین علائم گسترش این زمان از اضطراب است که تا به حال شده است به طور پیوسته به دست آوردن قدرت انفجار به عمومی. زونگ اعلام کرد در یک مصاحبه با تلویزیون دولتی است که بدون شک وجود دارد که coronavirus گسترش با انسان تماس بگیرید. بدتر یک بیمار آلوده حداقل 14 پرسنل پزشکی.

Xi تازه از یک سفر دولت به میانمار اولین بیانیه عمومی در مورد شیوع صدور مختصر مجموعه ای از دستورالعمل حذف.

آن را تنها با سفارش از یازدهم که بوروکراسی افتاده به عمل است. که در آن نقطه کشته شد و سه; در بعد از 11 روز آن را افزایش بالای 200.

در ووهان شهر ممنوع تور گروه از بازدید. ساکنان شروع به کشیدن بر روی ماسک.

Guan Yi های هنگ کنگ متخصص که قبلا ابراز خوش بینی است که شیوع بیماری می تواند سطح خارج شد و در حال حاضر احساس خطر. او کاهش یافته است توسط یکی از شهر های دیگر بازار مواد غذایی و شوکه شده بود خوشنودی او گفت:. وی گفت: مسئولان شهرستان است که این بیماری همه گیر بود “در حال حاضر فراتر از کنترل” و آنجا را ترک می کنند. “من با عجله رزرو خروج” Guan گفت Caixin چینی, اخبار سازمان.

دو روز بعد این شهرستان اعلام کرد که آن را خاموش خود را به پایین حرکت می کند که تنها می تواند تایید شده توسط پکن.

در ووهان بسیاری از ساکنان گفت: آنها نمی درک گرانش اپیدمی تا مستند. جرم زنگ که مقامات می ترسید در شروع شد یک واقعیت اوج قبلی کمبود اطلاعات است.

جمعیت از مردم خرد فرودگاه و ایستگاه های قطار به خارج قبل از مهلت کاهش یافت و در صبح روز 23 ژانویه. بیمارستان ها مملو از مردم از جان گذشته به می دانم که اگر آنها بیش از حد آلوده شدند.

“ما نمی پوشیدن ماسک در محل کار. که وحشت زده کردن مشتریان” یو Haiyan یک پیشخدمت از روستایی هوبئی گفت: از روز قبل از خاموش کردن. “هنگامی که آنها بسته ووهان تنها پس از آن من فکر می کنم” من این است که واقعا جدی این است که برخی از متوسط ویروس.'”

ووهان شهردار ژو Xianwang بعدها در زمان مسئولیت تاخیر در گزارش مقیاس اپیدمی اما گفت که او مانع قانون ملی در بیماری های عفونی. که قانون اجازه می دهد تا دولت های استانی برای اعلام یک بیماری همه گیر تنها پس از دریافت دولت مرکزی تصویب. “پس از من دریافت اطلاعات من فقط می توانم انتشار آن زمانی که من مجاز,” او گفت:.

رسمی رفلکس برای سرکوب ناراحت کننده اطلاعات در حال حاضر به نظر می رسد به ترک خوردگی به عنوان مقامات در سطوح مختلف به دنبال تغییر سرزنش دولت پاسخ.

با وخیم تر شدن بحران Li تلاش های دیگر به عنوان بی پروا. یک تفسیر در رسانه های اجتماعی حساب کاربری عالی مردم دادگاه انتقاد پلیس برای بررسی مردم برای گردش شایعات.

“این ممکن است یک راه بهتر برای جلوگیری و کنترل جدید کروناویروس امروز اگر مردم بر این باور بودند به ‘شایعه’ و سپس شروع به پوشیدن ماسک و انجام اقدامات بهداشتی و جلوگیری از حیوانات وحشی در بازار به” تفسیر گفت.

Li 34 و دارای یک فرزند است. او و همسرش در انتظار دوم در تابستان. او در حال حاضر دوره نقاهت بعد از این ویروس در بیمارستان که در آن او کار می کرد. در مصاحبه ای از طریق پیام های متنی, او گفت که او احساس آزرده توسط پلیس اقدامات است.

“اگر مقامات تا به حال افشا اطلاعات در مورد این بیماری همه گیر در اوایل,” او گفت:, “من فکر می کنم این امر می شده اند خیلی بهتر است. وجود دارد باید بیشتر باز بودن و شفافیت است.”

نیویورک تایمز

بیشترین بازدید فیلم ها در جهان

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort fud crypter tıkanıklık açmainstagram takipçi satın algüvenilir takipçi satın almakuşadası escortbetroad