چگونه “CBS This Morning’ نورد با سه استودیو حرکت در یک هفته در میان Coronavirus بحران

فقط به عنوان مارس 18 نسخه از “فردا صبح” به پایان رسید و در ساعت 9 صبح و همکاران تهیه کننده اجرایی دیانا میلر اطلاع داده شد که نشان می دهد استودیو بود و تعطیل برای دومین بار در یک هفته به دلیل خطر قرار گرفتن در معرض coronavirus.

به عنوان میلر تیم درهم برای پیدا کردن دیگر استودیو گزینه برای استراحت در هفته آنها به سرعت چشم اد سالیوان تئاتر پایین جاده از CBS پخش مرکز در غرب 57 خیابان.

فضای معمول مستاجر, “The Late Show With Stephen Colbert” بود و تعطیل بود و ده ها تن از دیگر برنامه های سرگرمی است که رفت و تیره در هفته گذشته به عنوان بحران بهداشت و شدت یافته است.

ایسنا رئیس جمهور سوزان Zirinsky رسیده به کریس Licht, “Late Show” تهیه کننده اجرایی و همچنین رادیو فردا کهنه که راه اندازی این زمان تکرار از شبکه های صبح نشان می دهد در اوایل سال 2012. به زودی “CTM” تکنسین ها و خدمه ساخت بودند beeline برای سالیوان تئاتر در برادوی و خیابان 56.

“ما آن را در کمتر از 24 ساعت برگرد” میلر گفت: تنوع. “این سومین بار ما نقل مکان کرد در یک هفته.”

دو ساعت زندگی می کنند نشان می دهد تحویل, صبح روز بعد, مارس 19 بود قانع کننده صندلی-of-the-شلوار پخش اخبار که کاملا منعکس شده این بی قراری بار. مجریان گیل پادشاه آنتونی میسون و تونی Dokoupil به مناسبت افزایش یافت, نشان دادن حرفه ای خود را به عنوان آنها هدایت کشتی از ناآشنا wheelhouse.

تهیه “Late Show” مجموعه با بسیاری از غول چراغ صفحه نمایش بود که با این واقعیت پیچیده است که دسترسی به CBS پخش مرکز محدود شده بود پس از دیگری کارمند آزمایش مثبت بسیار مسری COVID-19 ویروس است که تهدید به پایمال کردن ایالات متحده در سیستم مراقبت های بهداشتی.

“من حتی نمی تواند وعده آنها را teleprompters در ابتدا” میلر گفت: “CTM” لنگر سه نفر. “آنها بسیار انعطاف پذیر است. این خیلی روشن است که آنها می خواهند به در هوا. آنها فوق العاده انعطاف پذیر و مثبت و کنجکاو. آنها از این عملیات و آنها به خوبی در نگه داشتن همه ما آرام است.”

شاه خطاب به استودیو سوئیچ در بالای مارس 19, نشان می دهد, گفتن که بینندگان خود را به طور منظم خانه در 57 خیابان بود یک بار دیگر بسته “از فراوانی از احتیاط.”

“ما می خواهیم به بسیار مراقب باشید” پادشاه گفت: بینندگان. “ما در حال بدست گرفتن این بسیار جدی به عنوان من می دانم که شما بیش از حد.”

اختلال در استاندارد تلویزیون اخبار فرآیندهای تولید در سراسر شهر را به مبلغ یک رجعت به قبل TV دوره زمانی که ارتباط بین مجریان و خبرنگاران در این زمینه و تولید کنندگان نیست به عنوان بدون درز به عنوان آنها معمولا امروز. در یک نقطه در 19 مارس به عنوان ماسون پرتاب به یک شکست تجاری او به دنبال به زمان دقیق اما تا به حال به اطراف خود نگاه sheepishly و از آنها بخواهید با یک خنده “که در آن ساعت؟”

میلر اعتبار مجریان برای مهارت های خود را در برقراری ارتباط با کارکنان تولید خود را از طریق هوا ، است که همه در تلاش برای نگه دارید تا با افزایش سرعت از coronavirus اخبار, چرخه, و آن را سخت تر برای انجام این کار بدون همه از معمول خود را با تکنولوژی ابزار در دست.

“وجود دارد بسیار کمتر از ظرفیت [در گوش ارتباطات]. همه در وصل به تلفن های خود را در تمام زمانها. “شده است وجود دارد بسیاری از پیام کوتاه و قدیمی از مد افتاده است, تلفن تماس,” او گفت:.

این “CTM” تیم مانند همکاران خود در رسانه های خبری سراسر جهان کار کرده اند دور ساعت بسیار تحت شرایط چالش برانگیز. آنها وظیفه داریم با پوشش بزرگترین داستان در سال با یک اسکلت خدمه در استودیو و حیاتی تولید کارکنان کار از خانه مطابق با دولت فدرال و اجتماعی فاصله دستورالعمل. نشان می دهد شامل بخش مصاحبه های انجام شده توسط جریان ویدئو کنفرانس تلفنی از جمله پادشاه one-on-one با Facebook COO Sheryl Sandberg و همچنین به عنوان به طور منظم گزارش های تحویل داده شده از آپارتمان در منهتن از O’DONNELL لنگر ولادیمیر Duthiers.

CBS This Morning

اعتبار: حسن نیت ارائه میدهد از رادیو فردا

نشان می دهد سه اولیه پزشکی همکاران — دکتر دیوید Agus دکتر جاناتان LaPook و دکتر تارا Narula — مشغول به کار اضافه کاری برای کمک به ارائه در عمق گزارش در داستان است. “CTM” شروع زیرپا کامل آن ساعت دوم به کروناویروس پوشش در طول هفته از 2 مارس. که تمرکز آنها کمک کرد تا بهتر مجهز به اطلاعات و تخصص به عنوان بحران شتاب میلر گفت.

“ما واقعا در تلاش برای حفظ وحشت در سطح حداقل و خوراک مردم حقایق آنجا که ما می توانیم” میلر گفت. “ما در حال مصرف سرب از خبرنگاران ما و پزشکان ما که باور نکردنی است.”

Narula به طور خاص متمرکز بر خطر برای کارکنان مراقبت های بهداشتی در میان کمبود دنده محافظ و کلیدی منابع.

“ما در حال رفتن به ماندن در آن زاویه که چگونه این تاثیر می گذارد اولین پاسخ دهندگان که مجبور به انتخاب بین شغل خود و خانواده خود را” میلر گفت.

“CTM” نیز به دنبال خمیر مایه سخت اخبار با یک منبع ثابت از احساس خوب بخش برجسته لحظات مهربانی و سخاوت نشان داد روزمره مردم است.

“ما در حال دیدن یک سطح جدید از انسانیت وجود دارد که در حال دست زدن به” میلر گفت. “تا آنجا که ما در حال به اشتراک گذاشتن اطلاعات و حقایق در مورد این بحران ما در حال تلاش برای نشان می دهد که مردم در حال تعادل زندگی خود را با امید و با ساخت اتصالات آنها قبل ندارد. این کار ما برای نشان دادن این است.”

پس از “CTM” منتقل شد از CBS پخش مرکز اولین بار در هفته گذشته نشان می دهد تبدیل به سلامت ادارات در واشنگتن و لس آنجلس و لندن برای کمک به ویرایش بخش و برای پشتیبانی فنی است که آنها نمی تواند به راحتی تکثیر.

در مارس 12 و 13 مارس “CTM” نشات گرفته از یک مجموعه در CBS’ واشنگتن اداره است. نشان می دهد بازگشت به غرب 57 خیابان از مارس 16-18 قبل از حرکت به سالیوان تئاتر است.

تجهیز “Late Show” تنظیم شد و سختتر از حرکت به های مختلف رادیو فردا تسهیلات به دلیل سالیوان تئاتر اتاق کنترل است ایده آل برای نیازهای یک زندگی خبر در حالی که در مرحله ویژگی های عناصر بیشتر استادانه درست شده. برای کمک به پر کردن گسترده تر و براق-طبقه فضا “CTM” تیم برداشت بزرگ مستطیلی شکل میز مورد استفاده توسط مجریان نورا o’donnell و گیل پادشاه در فوریه. 25 دموکراتیک ریاست جمهوری بحث در کارولینای جنوبی است. اضافی بستر گسترده اجازه می دهد تا مجریان و مهمانان را به نشستن حداقل شش فوت از هم جدا در هر اجتماعی فاصله دستورالعمل.

“CTM را” استاندارد قابلیت باز کردن آن است “افشاگری” یک 90-دوم سریع برش حلقه از بزرگترین اخبار از قبلی 24 ساعت. میلر نبود اطمینان بخش خواهد بود تولید شده برای مارس 19 edition به دلیل ویرایش مشکلات است.

“راست تا ما پخش من مطمئن بود اگر ما از رفتن به افشاگری,” او گفت:. “این تیم دانست و آن را یک اولویت است چرا که شما هرگز نمی خواهید به از دست دادن که باز کردن. هنگامی که آن را زد من نفس آه امداد.”

داشتن گزارش آمده از خانه خبرنگاران است که یک مسئول راه به مدل اجتماعی فاصله تکنیک برای بینندگان. اگر نرم افزارهای رشته معماری و دیگران کمی بیشتر پاره پاره از حد معمول آن باشد.

“این بسیار واقعی به بینندگان تجارب در خانه” میلر گفت. “آنها قادر به دیدن آن ولاد کار از خانه. ما تا به حال [خبرنگار] مگ الیور در آشپزخانه در حالی که خود بچه ها بودند که در خانه تحصیل. رویکرد ما این است که مطمئن شوید که ما در حال گرفتن بهترین مصاحبه. اگر آن را به نظر می رسد کمی fuzzier یا نه قاب راه یک دوربین حرفه ای اپراتور خواهد — که طبیعی است.”

عظمت پوشش واکنش جهانی به شیوع کروناویروس داده است “CTM” کارکنان یک حس قوی از ضرورت و ماموریت حتی به عنوان تسریع سرعت کار شده است خسته کننده و طاقت فرسا میلر گفت.

“گاهی اوقات شما را پوشش چیزهایی که تنها درخواست تجدید نظر به برش از جمعیت” میلر گفت. “ما در حال شنیدن از بسیاری از مردم و پیدا کردن بسیاری از زوایا و نکات را دنبال کنید. این نادر است که شما باید کل یک سازمان خبری کار بر روی یک موضوع واحد و بسیاری از جنبه های. این تقویت شده است ما به عنوان یک سازمان است.”

(تصویر بالا: آنتونی میسون گیل پادشاه و تونی Dokoupil لنگر مارس 19 نسخه از “فردا صبح” از اد سالیوان تئاتر)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>