چگونه Coronavirus مؤثر است, سرگرمی: عمده تاخیر و لغو

پس از سازمان بهداشت جهانی رسما طبقه بندی شده coronavirus (COVID-19) به عنوان یک بیماری همه گیر ، ده ها تن از عمده فیلم جشنواره ها, اولین بار فیلم, ورزش, حوادث و تولید شده است لغو و یا تعویق در یک اقدام بی سابقه به نوبه خود از وقایع.

به عنوان بحران همچنان به تشدید تعدادی از موارد در سراسر جهان افزایش یافته است و به بیش از 130,000 و شده اند وجود دارد بیش از 4,900 مرگ و میر گزارش شده است. تعداد موارد تایید شده در ایالات متحده رشد کرده و به بیش از 1500 با 40 مجموع مرگ و میر گزارش شده است.

مانند تمام صنایع در سراسر جهان سرگرمی بخش شده است ضربه سخت با این بیماری همه گیر. تام هنکس و همسرش ریتا ویلسون اول شد مشهور به اعلام کند که آنها باید آزمایش مثبت برای coronavirus. تولید هنکس فیلم های آینده بدون عنوان الویس پریسلی biopic توسط Baz Luhrmann شده است متوقف شده است. تاریخ انتشار اصلی فیلم شده اند تحت فشار قرار دادند از جمله فیلم جیمز باند “هیچ وقت به مرگ” و نهم “سریع و خشمگین” فیلم دومی تاخیر در گرفتن یک سال است.

چندین برنامه تلویزیونی تولید شده نیز به تعویق افتاد. فصل چهار از “ریوردیل” شده است متوقف شد بعد از یک عضو از تولید به تماس با کسی که به تازگی آزمایش مثبت برای کوروناویروس. “بازمانده” “شاهین و سرباز زمستان” و “مسابقه شگفت انگیز” نیز تعطیل موقت.

مشاهده تمام نشان می دهد و فیلم است که تا به حال محصولات خود را تحت تاثیر قرار در اینجا.

دیدن یک لیست از لغو و تاخیر و بیشتر زیر که به روز خواهد شد به عنوان بیشتر اعلام کرد:

رویدادهای صنعت بازارها و جشنواره ها:

آکادمی جوایز موسیقی کشور موکول شده است به هوا در CBS در یک نامشخص در تاریخ سپتامبر. این در اصل مجموعه ای برای یکشنبه, آوریل 5 در لاس وگاس.

Paley مرکز بسته خواهد شد از طریق پایان ماه مارس و قبلا رویدادهای برنامه ریزی شده در طول ماه بوده است به تعویق افتاد.

هند در جشنواره فیلم لس آنجلس به تعویق افتاده است به بعد از این سال. این در اصل میله میله برای اجرا از مارس 1-5.

در این سال 22nd, سالانه, راجر ایبرت, فیلم, جشنواره, بهتر شناخته شده به عنوان Ebertfest لغو شده است. آن را دوباره در مارس 14-17, 2021, در ویرجینیا تئاتر در Champaign, بیمار.

ViacomCBS, WarnerMedia Fox, کشف, The CW و NBCUniversal لغو شده خود را در صف مقابل سخنرانیها امید بستن برای یک جایگزین برای جریان آنها.

نیویورک فیلم ترایبکا جشنواره به تعویق افتاده است به طور سرزده تاریخ. این در اصل برنامه ریزی شده برای ماه آوریل 15-26.

همه از کانادا آکادمی صفحه نمایش در کانادا فعالیت هفته در تورنتو و مونترال و ونکوور لغو شده است.

کمیک کنوانسیون WonderCon به تعویق افتاد در حالی که سازمان تایید کرد که این سان Diego Comic Con است که هنوز برای جولای 23-26.

CinemaCon سالانه نشان می دهد تجارت گرد هم آوردن فیلم تئاتر شرکت کنندگان و توزیع کنندگان و شرکای لغو شد.

میامی جشنواره فیلم لغو همه از آن باقی مانده غربالگری و حوادث. سازمان دهندگان گفتند که آنها را در رسیدن به دارندگان بلیط با توجه به عبور برای لغو نمایش فیلم.

TCM کلاسیک جشنواره برنامه ریزی شده برای ماه آوریل 16-19 در لس آنجلس لغو شد با توجه به افزایش نگرانی های بهداشتی. این سازمان گفت: شرکت کنندگان خواهد بود به طور کامل مسترد میگردد.

بین المللی فیلمبرداری نشست برنامه ریزی شده توسط هیئت مدیره جامعه آمریکا از سینماگران به تعویق افتاد صورتی که برنامه ریزی شده برای ماه ژوئن. این سازمان گفت که این تصمیم “گرفته شده بعد از ملاحظه نظر و نه در خارج از reflexive وحشت.”

هنگ کنگ FilMart, آسیا بزرگترین فیلم و تلویزیون نمایشگاه به تعویق افتاد آن تاریخ برنامه ریزی شده در ماه مارس به یک حافظه جدید در ماه اوت است. بازار قطع خواهد شد از چهار روز به سه و برگزار می شود, Aug. 27-29.

MipTV فرانسه را به بازار تلویزیون در جشنواره کن, لغو شده و به تعویق افتاد سوم آن سالانه, درام, فیلم نوار, Canneseries. لغو نیز پوشش می دهد شاخه رویدادهای MipDoc و MipFormats را که آخر هفته قبل از بازار است. Canneseries را در حال حاضر اجرا در کنار Mipcom (Oct. 12-15) در حال اجرا از اکتبر. 9-14. سازمان دهندگان گفته اند MipTV باز خواهد گشت آوریل آینده در کنار یک نسخه چهارم از Canneseries.

Facebook را در کنفرانس توسعه دهندگان F8 دیگر در حال وقوع در مارس 5-6. Facebook برنامه ریزی “راه های دیگر برای جامعه ما به با هم از طریق یک دسته کوچک موسیقی جاز از محلی به میزبانی رویدادهای ویدئوها و زندگی جریان محتوا” در محل در شخص رویداد.

گوگل لغو شد بزرگترین رویداد سالانه I/O که قرار بود به اجرا در مانتین ویو کالیفرنیا از مارس 12-14. سال گذشته کنفرانس ویژه keynotes, پانل بحث و در نگاه اول گوگل توسعه دهنده آخرین محصولات و سیستم عامل.

SXSW لغو شده است پس از خروج از چندین شرکت از جمله Netflix و آمازون و اپل از این جشنواره است. سرگرمی تکنولوژی و جشنواره موسیقی در اصل مجموعه ای از اجرا مارس 13-22 در Austin, Texas.

A+E Networks و شبکه AMC هم لغو زنده ارائه آنها برنامه ریزی شده بود در ماه مارس به عنوان بخشی از این صنعت سالانه چشمگیر آگهی خرید و فروش بازار است. A+E Networks, اما, به جای برنامه “مجازی” بحث و گفتگو با رسانه ها-آژانس های خرید و مشتریان طی هفته مارس 23.

جشنواره نوروزی موسسه به تعویق انداخته است زندگی خود جایزه دستاورد جشن. این مراسم به افتخار جولی اندروز در این سال برنامه ریزی شده بود را به جای 25 آوریل در تئاتر دالبی در لس آنجلس اما موکول شده است به صورت یک روز در اوایل تابستان.

TED2020 خواهد شد یا تحت فشار قرار دادند از مارس 20-26 ژوئیه 26-30 و یا بازسازی به عنوان یک رویداد مجازی با اجتماعات محلی. تد نیز برگزاری ویژه مجازی جلسه در روز زمین (22 آوریل). آن را در محل اصلی هفته یا TED2020.

پراگ جشنواره بین المللی فیلم, همچنین شناخته شده به عنوان Febiofest شده است axed تا اطلاع ثانوی و هدف خواهد بود موکول بعد از این سال.

ضربه محکم و ناگهانی لغو آن ضربه محکم و ناگهانی شریک اجلاس که قرار بود به اتفاق در 2 آوریل در لوس آنجلس. این رویداد برگزار شد Snapchat برای توسعه دهندگان و سازندگان محتوا و تبلیغ در حال حرکت است به یک آنلاین-تنها جریان ارائه شده است. ضربه محکم و ناگهانی خواهد شد در حال حاضر جریان اصلی و محصول اطلاعیه های آنلاین, شروع در 10:30 a. m. PT در مارس 2, در snapchat.com.

Quibi لغو آن فرش قرمز راه اندازی رویداد بود که برای ماه آوریل 5 — فقط یک روز قبل از مقدار پیش بینی موبایل خدمات جریان زنده رود در مارس 6. “حمایت از سلامت و رفاه همه درگیر اولویت ما است” سخنگوی Quibi گفت: تنوع.

Rupaul را 2020 DragCon در لس آنجلس لغو شده است. DragCon L. A. باز خواهد گشت در سال 2021 خواهد بود و کار با Eventbrite به موضوع بازپرداخت.

سرگرمی های الکترونیکی, نمایشگاه, همچنین شناخته شده به عنوان E3 لغو شده است. این کنوانسیون سالانه برای صنعت بازی های ویدئویی برنامه ریزی شده بود برای اجرا از ژوئن 9-11 در مرکز کنوانسیون لس آنجلس. نرم افزار سرگرمی Assn تجارت گروه تولید این رویداد در حال بررسی گزینه ها برای یک رویداد آنلاین.

سریال شیدایی شده است اوراق زیر فرانسه دولت جدید کدهای سلامت اجرای محدودیت های مسافرتی و ممنوعیت جلسات بیش از 1000 نفر است. تلویزیون جشنواره را به خود جذب حدود 83,000 افراد هر سال و تعیین شده بود به اجرا از مارس 20-28.

یوتیوب را لغو کرده است سالانه خود Brandcast بازاریابی, ارائه, به جای انتخاب به جریان این رویداد است. Brandcast برنامه ریزی شده بود در تاریخ 30 آوریل به عنوان بخشی از هشت روز محتوای دیجیتال NewFront سری تولید شده توسط دفتر تبلیغات تعاملی. هر چند شرکت های دیگر هنوز به انصراف از خود فرد در حوادث IAB خواسته است تمام شرکت کنندگان به مبادله به جریان.

انجمن ملی رسانههای دارای اوراق سالانه خود را مارس کنفرانس در لاس وگاس. این رویداد جذب حدود 90000 شرکت کنندگان سال گذشته است. آن را به حال شده است میله میله برای شروع در مارس 18. NAB در حال بررسی گزینه ها برای تغییر زمان این کنوانسیون در زمان بعد.

تئاتر/باشگاه های کمدی:

اجرای “همیلتون” در لس آنجلس شده است به حالت تعلیق تا مارس 31.

همه نشان می دهد در برادوی را تعطیل. برادوی لیگ اعلام کرد که اجرای برنامه را از سر هفته از 13 آوریل سال 2020 است.

والیس در بورلی هیلز کالیفرنیا لغو و یا به تعویق افتاد همه محصولات ارائه مجامع عمومی و برنامه های آموزشی از طریق 31 مارس سال 2020 است. این شامل “Romantics Anonymous,” “امیل و کارآگاهان” و جانی Gandelsman کامل باخ ویولن سل سوئیت کنسرت ویولن.

هجو ملی به تعویق انداخته است در اولین نمایش جدید کمدی موزیکال “Lemmings قرن 21” تا Aug 15-16. تولید در اصل مجموعه ای از پرده برداری می شود در ماه مارس 14-15 در جو میخانه در شهر نیویورک است. Ticketholders می توانید با تماس با دفتر جعبه را از جو میخانه برای بازپرداخت و یا انتقال به اوت اجرای برنامه.

کمدی مکان فروشگاه در بلوار غروب آفتاب و لا Jolla به حالت تعلیق در تمام نشان می دهد از طریق پایان ماه.

جشنواره های موسیقی/کنسرت/زنده حوادث/پارک:

همه پارک دیزنی در سراسر جهان, Universal Studios شش پرچم امریکا و Knott را بری مزارع بسته شده اند از طریق پایان ماه مارس.

Billie Eilish به تعویق انداخته است 11 کنسرت از طریق پایان ماه مارس از زمان تور.

ACLU سده جشن و سرور در اصل برنامه ریزی شده برای 31 مارس در منهتن لغو شده است.

NBA به حالت تعلیق در فصل جاری پس از یک بازیکن تست مثبت برای کوروناویروس. “NBA را با استفاده از این وقفه برای تعیین گام های بعدی برای حرکت رو به جلو با توجه به بیماری همه گیر کوروناویروس” سازمان در بیانیه ای گفت. NHL به دنبال کت و شلوار تعلیق آن زمان نجومی و MLB لغو بهار آموزش و تحت فشار قرار دادند پشت 2020-2021 فصل دو هفته.

Nickelodeon به تعویق افتاد Kids’ Choice Awards. در اصل برنامه ریزی شده برای ماه مارس 22, تاریخ جدید هنوز به تنظیم شود.

Coachella و دلیجان شده است رسما به تعویق افتاد تا ماه اکتبر به عنوان اعلام شده توسط سازمان Goldenvoice. در اصل برنامه ریزی شده برای 10-12 آوریل Coachella در حال حاضر برای اکتبر. 9-11 و اکتبر. 16-18. دلیجان در حال حاضر برنامه ریزی شده برای اکتبر. 23-25. همه خرید برای مارس تاریخ خواهد بود افتخار برای تاریخ جدید. خریداران اطلاع داده خواهد شد در ماه مارس 13 در چگونه برای به دست آوردن بازپرداخت آنها باید انتخاب کنند به دنبال یک.

سبز بعد لغو آن تاریخ تور برنامه ریزی شده در آسیا است. گروه “Hella مگا” تور گرفته اند که آنها را در سراسر این قاره شروع در سنگاپور و توقف در بانکوک, مانیل تایپه هنگ کنگ, سئول, اوزاکا و توکیو.

Avril Lavigne برنامه ریزی شده بود برای شروع سر پا, از او “سر بالاتر از آب” تور جهانی در شنژن چین در آوریل 23, اما خواننده کانادایی اعلام کرد که آن را نمی خواهد اتفاق می افتد.

خالد به تعویق افتاد تور آسیایی خود را خرما. خالد به انجام در بانکوک سنگاپور جاکارتا, Manila, کوالالامپور, توکیو, سئول, بمبئی و بنگلور بین مارس 24 و 15 آوریل است.

میامی جشنواره موسیقی فوق العاده که برای ماه مارس برنامه ریزی 20-22 لغو شده است. این رویداد به قابلیت اجرای برنامه از Flume, Zedd, Sofi Tukker, Gryffin و بیشتر.

ماریا کری اعلام کرد در توییتر او تغییر زمان یک مارس 10 کنسرت در هاوایی با توجه به “تحول مسافرت های بین المللی محدودیت های ناشی از کوروناویروس. او در نقل مکان کرد هونولولو کنسرت توقف Nov. 28.

Ciara به تعویق انداخته است مارس 19 کنسرت در تگزاس است. Ciara که باردار است گفت: پزشکان به او توصیه کرده اند که او را به او محدود سفر و دیدار در گروه های بزرگ اجتماعات با توجه به کوروناویروس. این کنسرت قرار بود به جای در با نام تجاری جدید USO مرکز در فورد هود تگزاس, اما افتتاح محل موکول شده است برای تابستان امسال است.

BTS لغو آن “نقشه از روح” تور نشان می دهد در کره جنوبی. این کنسرت در تاریخ های برنامه ریزی شده در آوریل 11, 12, 18 و 19 در سئول Jamsil ورزشگاه المپیک شده اند به نام. بلیط خریداران به صورت خودکار مسترد قیمت خرید خود را. سئول اجرای برنامه در اصل برنامه ریزی شده بود که باز نشان می دهد از تور جهانی اما با لغو BTS برای اولین بار در تاریخ, به احتمال زیاد خواهد مارس 25.

نیل جوان گفت: او به تعویق انداختن برنامه ریزی شده تور آمریکای شمالی با اسب دیوانه را از نگرانی برای اعضای مخاطبان خود را.

Pearl Jam به تعویق انداخته است برای اولین بار پا به آینده آن تور آمریکای شمالی. گروه 14-شهر بازحمت حرکت کردن در سراسر ایالات متحده و کانادا شامل توقف در نیویورک و لس آنجلس و اوکلند و راه اندازی شد برای شروع در 18 مارس در تورنتو است. همه نشان می دهد خواهد شد دوباره در تاریخ بعد.

میامی سالانه موسیقی رقص کنفرانس WMC (زمستان کنفرانس موسیقی) شده است scrapped. این رویداد برنامه ریزی شده برای ماه مارس 16-19 اما در حال حاضر خواهد شد موکول, با توجه به برگزارکنندگان. این رویداد در ابتدا میله میله برای مارس 16-19.

روز جمعه نشان می دهد از تور جهانی Bushfire امداد بهره مند کنسرت در استرالیا لغو شده است پس از سرمقاله روزنامه مایلی سایرس کشیده. این کنسرت در اصل مجموعه ای برای مارس 13 و ام را نیز برجسته Lil Nas X the Veronicas و DJ Seb Fontaine: پنج شنبه را نشان می دهد با سرمقاله روزنامه Robbie Williams مجموعه به ادامه به عنوان برنامه ریزی شده.

چندین آینده کنسرت در سیاتل و سان فرانسیسکو از جمله آنهایی که توسط پست مالون و Tame Impala شده است به تعویق افتاده و یا لغو با توجه به شهرستانها’ ممنوعیت اجتماعات بزرگ از مردم است.

فیلم برتر تاریخ:

“سریع و خشمگین 9” شده است تحت فشار قرار دادند یک سال تا آوریل سال 2021 در سطح جهان است. ایالات متحده تاریخ انتشار در مارس 2, 2021.

“مولان” به تعویق افتاد به طور نامحدود در سراسر جهان پس از چین و انتشار در ابتدا به تعویق افتاد. دیزنی همچنین اعلام کرد که “جدید جهش” و “شاخ” در حال به تعویق افتاد با هیچ تاریخ انتشار داده شده است.

John Krasinski را “یک محل آرام: قسمت 2” شده است به طور نامحدود به تعویق افتاد.

بعدی فیلم جیمز باند “هیچ زمانی برای مردن” در اصل قرار بود منتشر شده در سطح بین المللی در آوریل 2 و در ایالات متحده در آوریل 10, اما در حال حاضر به تعویق افتاد تا نوامبر است. فیلم منتشر خواهد شد و در انگلستان در نوامبر. 12 و در ایالات متحده در نوامبر. 25.

برترین تاخیر در انتشار “سونیک خارپشت” در چین که قرار بود برای اولین بار در فوریه. 28.

سونی عقب رانده آزادی “پیتر خرگوش 2: فراری” تا Aug. 7. عاقبت در اصل مجموعه ای برای راه اندازی در انگلستان و اروپا در 27 مارس و در ایالات متحده در آوریل 3.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>