چگونه DJ D-Nice باشگاه قرنطینه شد انزوا احساس

DJ D-Nice, Instagram Live مجازی رقص احزاب شده اند احساس انزوا و نقشه کشی بیش از 150,000 بینندگان — در میان آنها هر دو دموکرات نامزد جو بایدن و برنی ساندرز سابق بانوی اول, میشل اوباما, دریک, اپرا وینفری, ویل اسمیت و حتی Facebook مارک زوکربرگ مدیر عامل و کمک به از بین بردن اضطراب در طول این زمان از استرس و عدم قطعیت است. The Bronx, مادری, که نام واقعی جرثقیل جونز در حال حاضر زندگی در لس آنجلس است و مانند همه ساکنان شهر تحت یک “امن تر در خانه” دستور فراخوانی برای یک هفته-طولانی قرنطینه.

تا روز جمعه گذشته او به turntables — DJ-ing و مخلوط کردن برای برخی از هشت ساعت متوالی با سختی یک استراحت حمام. زیر پرچم “صفحه اصلی مدرسه در باشگاه قرنطینه” مجموعه خود را برجسته فراوان ترکیبی از ژانرهای — از دیسکو به funk به روح و هیپ هاپ.

جونز خود را شروع کردم و در سن 15 سالگی با رپ گروه Boogie Down Productions کنار KRS-One and DJ اسکات لا راک. پس از فروش میلیون ها پرونده قرار دادن دو موفق آلبوم, و کمک به Kid Rock دریافت یک معامله و مشغول کار بر روی اولین آلبوم جونز تصمیم به ترک صنعت موسیقی در سال 1993 گفتن انواع “من فقط احساس سوخته.”

سریع به جلو به 2020 و مخاطبان خود شده است هرگز بزرگتر و یا حضور خود را بیشتر موثر. فقط دیروز افسانه ای رپ Scarface که آزمایش مثبت برای COVID-19 اعتبار D-Nice, IG زنده برای “صرفه جویی” او. Currently شمارش 1.7 میلیون followers on Instagram, این فوران پشتیبانی و بازخورد است تقدیر DJ شاد روح مثبت و استعدادها در turntables. D-خوب صحبت با انواع و نشان داد یکی از آهنگ او دو بار: برای ریحانا.

که در آن ایده به یک میزبان مجازی رقص سرچشمه گرفته و چگونه شما آن را دریافت خواهید ؟
I live in L. A. در حال حاضر تا زمانی که قرنطینه اتفاق افتاده است, من احساس گیر کرده است. من شروع به رفتن را از طریق برداشت. من از دست بودن در مقابل جمعیت. تمام زندگی من آیا من رپ یا DJ-ing همیشه وجود دارد یک جمعیت درگیر است. برای جدا شود و لازم نیست که به عنوان یک گزینه آن من انداخت. من تصمیم به پرش در IG زندگی می کنند و ایجاد یک بازی سرگرم کننده کوچک ، من نمی هر گونه turntables قلاب, من فشار دادن دکمه بر روی کامپیوتر من به طور مستقیم به آی فون من. دوستان من بودند پیوستن به در, همه ما با داشتن یک زمان بزرگ. آن افراد در صنعت موسیقی و یا در مد. وجود دارد حدود 200 ما همه مردم سرد من شناخته شده در سراسر سال است.

ما در آنجا تظاهر ما در یک باشگاه. من در بازی موسیقی و گفتن داستان در مورد برخی از آهنگ های من تولید در روز است. فقط یک زمان سرگرم کننده. من آن را به روز بعد. روز سوم من می توانم بگویم که وجود دارد چیزی متفاوت در مورد آن. بیشتر مردم آینده شد, بنابراین من تصمیم به بیرون رفتن و خرید جدید turntables و واقعا DJ نه فقط موسیقی بازی واقعا در آن وجود دارد و چرخش سوابق. خاص که روز جمعه گذشته — جنیفر لوپز اتفاق افتاده است به توقف در, و به طوری که دریک. من نمی توانستم باور بسیاری از مردم در این اتاق چت. میشل اوباما به اپرا به Ellen Degeneres, آن را به پایان رسید تا بودن ، آنها فقط ظاهر در آنها وجود دارد گوش دادن به موسیقی و تعامل با مردم را در بخش نظرات. گیل پادشاه لیونل ریچی جیمی جم و Terry Lewis, The Rock, ریحانا در آمد.

سپس آن را به عنوان ساختمان بود و ما رو به 95,000 مردم من احساس ما در مورد به قطع [پس از یک ساعت اگر IG]. ناگهان همه از یک مارک زوکربرگ در امضا. ما همه دام بود. “صبر کنید, مارک زوکربرگ است که در اینجا!” من التماس او “علامت, please don’t shut آن را خاموش! ما نیاز به رسیدن حداقل 100K.” به عنوان به زودی به عنوان ما ضربه 100K همه رفتن دیوانه است. هر کس فوران — مبارک در بخشی از چیزی بسیار به یاد ماندنی. تعداد 100K نیست واقعا منعکس کننده مقدار زیادی از افرادی که در واقع شنیده می شود چرا که مردم در داخل و خارج از اتاق چت. دانستن ما چیزی یاد احساس بسیار خوبی است.

چه هدف از آن نظر خود را?
به ارائه لذت برای دوستان من. من نمیفهمد من اینجا نشسته جدا شده, من می دانستم که احساس نبود منحصر به فرد است. دیگر مردم بودند در همان مخمصه. اگر ما می توانید در این اتاق چت در حالی که من بازی موسیقی پس ما همه می خواهم یک زمان خوب است. وانمود کند که ما با هم هستیم. حتی اگر ما نبودند جسمی وجود دارد ما متصل است. ما هنوز در حال برقراری ارتباط با یکدیگر از طریق متن. بسیاری از مردم احساس کردند که راه به دلیل آن شروع به خاموش و نبود افراد مشهور-هدایت می شود. … منt رشد ارگانیک. مردم گرفتار در.

آنچه که بیشتر اهمیت فرهنگی?
اوه این است که یک زمان عجیب و غریب. همه ما در برخورد با کروناویروس. به چند ساعت نیست به نگرانی در مورد یک چیز و شنیدن موسیقی جشن با یکدیگر و اجازه می دهد که برای تسکین برخی از استرس مهم است. موسیقی همه استرس را تسکین می دهد. مهم نیست که چه نوع از موسیقی شما گوش دادن به آن به معنای واقعی کلمه تغییر و لمس روح خود را. من بازی بیشتر از یک نشاط بخشی تنظیم شده است. دیسکو موسیقی همیشه یک احساس عشق و جشن بنابراین من تمایل به پیدا کردن سوابق که احساس می کنید که راه. آیا من بازی استیوی واندر “تمام من” و یا انتخاب اول قدیمی دیسکو رکورد “دکتر عشق” آن را احساس می کند مانند عشق است. شما می خواهید به رقص و جشن می گیرند. برای موسیقی به توانایی تمرکز کردن آنچه در جریان است در جهان برای یک ساعت و یا دو و یا با این حال زمانی که شما در آن چت اتاق, آن را بسیار مهم برای پیدا کردن یک راه برای شاد بودن در حال حاضر.

چگونه شما احساس را در انزوا و چیزی که شما امیدوار به ارائه برای دیگران ؟
گاهی فراموش میکنم که من در اینجا به تنهایی. هنگامی که من در هدفون و من نواختن موسیقی من در واقع احساس متصل به عنوان به خوبی. این واقعا برایم ناراحت کننده بود و من بسیار خوشحال در حال حاضر که من انجام این کار. من امیدوارم که مردم دیگر احساس به همان شیوه. ما در این دنیای مجازی از حلق آویز کردن در باشگاه قرنطینه — که واقعا وجود ندارد اما برای برخی از دلیل آن را بزرگترین باشگاه در جهان در حال حاضر.

شما چه فکر میکنید به خود جلب کرد بسیاری از وجود دارد ؟
موسیقی را از صادقانه محل. من نمی توانم این را باید همه هیاهو که من آن را نداشت چرا که ما عاشق موسیقی است. به همین دلیل من به پایان رسید تا انجام یک لیست پخش Spotify در. حتی پس از من به پایان رسید DJ-ing من می خواستم موسیقی است که من به واقع باید یک خانه. [کسانی که] ممکن است شنیده ام یک آهنگ خاص آنها می تواند به عقب و بازی این آهنگ. در حال حاضر آنها در حال معرفی هنرمندان جدید.

آنچه اهمیت داشتن بایدن و ساندرز در اتاق ؟
با اینترنت, اتاق چت, همه در یک سطح میدان بازی. هیچ کس واقعا یک هنرمند مشهور. بایدن در آمد و برداشته روحیه مردم. در ذهن خود آنها هرگز تصور بودن در یک متن یا چت با جو بایدن. این مهم است برای [بایدن و ساندرز] وجود داشته باشد چرا که همه ما در حال رفتن را از طریق این با هم. و برای بایدن یا برنی حامیان همه احساس خوب دیدن آنها در آن وجود دارد. آنها احساس آنها می تواند آنها را لمس.

چه مدت شما قصد دارید در حال چرخش? آن را به شکستن یک رکورد ؟
آن را واقعا در مورد شکستن یک رکورد است. من خیلی با بهره گیری لحظه ای و موسیقی است. من بازی می کنم آنچه که من دوست دارم موسیقی اتفاق می افتد به احساس خوبی به من. حتی اگر من خسته در ساعت هفت من به تماشای ریحانا در آمده بود و من خوشحال به بازی موسیقی و حتی بیشتر. حتی اگر من DJ می خواهم برای او در گذشته با این احساس که من تا به حال بود… تصور کنید این: بسیاری از احزاب I DJ, من قصد دارم به شخص دیگری در جهان است. من برای تهیه مجموعه من به آنها چه می خواهند. در این مورد آنها در حال آمدن به دنیای من. آنها در حال آمدن به D-Nice, Instagram زندگی می کنند. من آنچه من می خواستم به شنیدن و می خواستم به آنها را در معرض و آنها تا به حال یک زمان بزرگ است.

شما چندین بار گفت “تاریخ ما ساخته شده” چگونه می توانم شما چیست ؟
شده است وجود دارد هرگز 100,000 نفر در یک IG زندگی می کنند.

توصیف چگونه شما احساس زمانی که به آن رسیده 100,000?
مرد من قطعا عاطفی. برای شروع چیزی از تنها بودن و انجام آن با 200 دوستان برای ساخت به طوری که سرعت آن کمتر از یک هفته. پنج روز. برای ساخت چیزی نهفته است که مردم در چنین مقیاس بزرگ است که ارائه آنها را با شادی و شادی را به ذهن خود را خاموش چه خبر است. برخی از مردم ممکن است یک زمان سخت خود را به پرداخت صورتحساب آنها در حال از دست دادن شغل; پزشکان و پرستاران در خط مقدم برخورد با این — و برای یک یا دو ساعت به آنها اجازه می دهد برای فرار از این واقعیت ؟ این باعث می شود من احساسی که من فکر می کنم در مورد آن. من توانایی انجام این کار از من کانتر آشپزخانه.

از صدها نفر از افراد مشهور که در ظهور که منفجر ذهن خود را ؟
خوب من ملاقات خانم اوباما قبل از. من ملاقات کرد جو بایدن قبل از. من بسیار خوشحال بود آنها وجود دارد اما یک نفر که مرا شگفت زده کرد سنگ بود. سنگ بودن در من IG زنده ترک نظرات مانند “هی د کار بزرگ برادر” که به معنای زیادی به من. من یک فن بزرگ.

آیا شما هر گونه ارتباطی با زوکربرگ?
ما تعامل یک زمان فقط یک خط در هر. هنگامی که ما در مورد رسیدن به آن 100K علامت فریاد من “Zuck آخ علامت لطفا برش نیست و ما خاموش!” پاسخ او این بود: “شما این رو.” که چه شده آن همه هیجان انگیز; ما همه ریشه برای رسیدن به این تعداد.

به تایید هیچ آهنگ ها تکرار شد و در طول?
یک آهنگ تکرار شد: Burna Boy را “Ye” رکورد. من که قبل از آن وقتی که ریحانا وجود دارد. من می دانم که یکی از آهنگ های مورد علاقه, بنابراین من تصمیم به آن بازی دوباره.

که خود هنرمندان برتر در چرخش ؟
من بازی بسیاری از Stevie Wonder و شاهزاده.

چگونه شما را به DJ-ing?
من عاشق خلاقیت, بنابراین من شروع یک, خلاق, آژانس خدمات توسعه وب سایت به صورت نمادین هنرمندان مانند Luther Vandross, Aaliyah و آلیشا کیز است. من در انجام بازاریابی آنلاین برای, Reebok, پرونده ناقض سوابق 50 درصد G-Unit کفش کتانی و در سال 2003 من به یک مهمانی دعوت شده توسط یک دوست, Q, نکته از یک قبیله به نام تلاش. او در حال چرخش با Mark Ronson و بودن وجود دارد, من در عشق با موسیقی دوباره. من در عشق با DJ-ing.

شروع کردم از پایین. من یکی از آن بچه ها که می خواهم DJ برای شش ساعت در شهر نیویورک باشگاه است. حتی اگر آنها نمی پرداخت مقدار زیادی از آن لذت بخش بود برای من. من اولین اقامت در سرنا در یاد چلسی هتل. شبیه به داستان من در حال حاضر آن آغاز شده و با 10 نفر و سپس آن را به یک حزب واقعی است. من قادر به بازی مجموعه ای که من بازی در حال حاضر: ترکیبی از همه چیز است. من در ادامه به انجام بسیاری از باشگاه ها — اقامت در نیشکر و کانال اتاق در نیویورک است. یک روز Kid Rock از من خواست به یک DJ Sports Illustrated رویداد او میزبانی جلوتر از سوپر باول. پس از آن من شد بیشتر از یک رویداد خصوصی DJ. من تن از رویدادهای بزرگ تمام راه را تا زمانی که من بازی افتتاحیه توپ برای دور دوم رئیس جمهور اوباما. من یکی از دی جی های اوباما خواهد غالبا استفاده کنید.

آیا شما برنامه ریزی برای حفظ باشگاه قرنطینه رفتن در یک برنامه منظم?
ما در حال تعیین است که در حال حاضر. من نمی خواهم به سوزاندن آن است. آن بوده است چنین یک حزب بزرگ برای مردم برای حفظ روحیه خود را برداشته اما من می دانم که من نمی توانید جسمی را که در هر روز است. من قصد دارم برای دیدن تا آنجا که ما می توانید آن را. هنگامی که این است بیش از من می خواهید به آن را در جاده ها است. به مردم اجازه می دهد که تجربه باشگاه قرنطینه در فرد است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>