چگونه گابریل مبارزه برای تبدیل شدن به یک مادر کمک به زنان دیگر


گابریل ویلیامز به یاد می آورد شنوایی خودش “gasp” زمانی که او بود معمولی آگاهانه توسط یک کلینیک باروری مسئول امور مالی که او “پزشکی نابارور”.

“من قبلا گفته بودم نابارور و به یک زن در امور مالی ذکر آن در این عبور نوع راه [در بحث از هزینه های سازه] … من به یاد داشته باشید آن را فقط در زمان my breath away می گوید:” ویکتوریا وزیر زنان و جوانان و پیشگیری از خشونت خانوادگی.

Women's Minister Gabrielle Williams used her own, sometimes-confronting, experience of IVF to inform the State's review of the industry.

زنان وزیر گابریل ویلیامز استفاده می شود خود را گاهی اوقات-مقابله با تجربه IVF به اطلاع دولت را بررسی میباشد. اعتبار:پنی است.

“من از نوع فقط راضی شد و به یاد داشته باشید حتی آگاه است که من gasped در شوک است.” آن بود که نه تنها نامطلوب لحظه در سه سال و پنج درمان باروری چرخه ویلیامز که تشخیص داده شد در 19 با سندرم تخمدان پلی کیستیک را بر عهده گرفت و به امید تبدیل شدن به یک مادر – یک امید و در عین حال می توان متوجه شد.

وجود دارد نیز بود و حس نیاز به اثبات او کافی مادری مواد با عبور از پلیس چک کنید قبل از اینکه حتی درمان داده شده. او در توصیف این را به عنوان “فوق العاده بد و مرزی تحقیر آمیز” و “تحمیل قابل توجهی تروما” در زنان است.

تبلیغات

“هر کسی که پیاده روی در آن وجود دارد یک داستان برای شروع با,” او می گوید. “هنگامی که شما را دعوت به سوار بر IVF می آید از آنچه که معمولا بسیار دردناک سفر. را به آن تماس بگیرید, سپس صرفه جویی در پول و غلبه بر موانع روانی از راه رفتن را از طریق این درب داشتن کسانی قرار ملاقات: که بسیار استرس زا روند.

“پلیس چک کنید [گفت:] به شما” ما باید اطمینان حاصل شود شما در حال جا به پدر و مادر چرا که شما نابارور’.” هیچ یک از دوستان خود را برای پر کردن این مردم داشتن بچه ها همه در اطراف شما و در عین حال از آنجا که شما کردم آن مبارزات و مسائل باروری و تناسب اندام خود را مورد سوال است.”

دشوار است به هضم بیش از حد بود و در واقع برخی از ارائه دهندگان خدمات بازاریابی از روش IVF-موفقیت رویا (از جمله گران اضافی مانند “جنین چسب”) مطابقت ندارد آماری از واقعیت است. “شما به بازار عرضه شده این کار را به عنوان یک یقین اگر شما می توانید نیست که کودک شما از طریق IVF به کودک خود را. که تجربه بسیاری از افرادی که از طریق آن است.”

و نه روند احساس تقریبا به عنوان همدلانه به بیماران به عنوان ویلیامز فکر لازم: مسائل معلوم می شود او در یک موقعیت منحصر به فرد برای نفوذ است.

در همان زمان به عنوان Willliams و سپس شوهرش بودند که رفتن را از طریق روش مشابه به کسانی که با توجه به 25000 ویکتوریایی یک سال او بود و پارلمانی وزیر به جیل هنسی و سپس وزیر بهداشت جوجه ریزی برنامه ریزی برای جارو بررسی کمک باروری درمان صنعت. ویلیامز شروع به پریدن کرد در این فرصت به یک بیمار-نمایش چشم چگونه مردم تجربه برخی از جنبه های این کشور مبلغ 550 میلیون باروری کسب و کار.

صحبت کردن با بیماران دیگر و با کسانی که مشغول به کار در سلامت وکیل مایکل Gorton نقد او متوجه “همه از آن همان بود”.

“این یک چیز باور نکردنی به کسانی که مکالمات دلیل این که شما شروع به تعجب که آیا شما به عنوان یک بیت با ارزش یا فقط احساسی در مورد تجربه خود را و من انتظار چیزی است که تعریف بالینی به همدل باشید.

“پیدا کردن همان همه چیز ساخته شده است که من احساس می کنم واقعا ناراحت کننده و یا من فقط فکر نمی کنم به خوبی کار می کرد تا آینده شد از صدها نفر از کسانی که فرستاده شده و [نقد و بررسی] گفتن همان داستان می کند اعتبار خود را تجربه و آن را به این واقعیت شما غیر منطقی بودن.”

مردم با داشتن بچه ها همه در اطراف شما و در عین حال از آنجا که شما کردم آن مبارزات و مسائل باروری و تناسب اندام خود را مورد سوال است.

ویلیامز است و با توجه به بیشتر IVF این بار به عنوان یک زن مجرد و می گوید در حالی که او هرگز به حمله به صنعت “همه گیر rollercoaster از امید و ناامیدی” است که زندگی در IVF اغلب احساس می کند مانند قطعا می تواند بهبود بخشد.

“برای من این بود که هرگز مورد هجوم یک صنعت و یا گفت: این افراد بی پروا و یا بد [ویلیامز می گوید خود او پزشک عالی بود] آن را فقط در مورد گفت: ما می توانیم بهتر انجام دهید.”

او احساس خشنودی برای دیدن قوانین انداختن نیاز برای پلیس چک در IVF بیماران معرفی شده به دولت و مجلس در این هفته, و فکر می کند که به عنوان Gorton یافته است در ادامه به پردازش شفافیت و در دسترس و ننگ اطراف IVF باید خطاب.

او همچنین مردم را به احساس راحتی در مورد آن صحبت در محل کار خود را, و او شروع به اگر چه می توان آن را سخت.

“در هر دو [دولت انتخابات] مبارزات من پرسیده شده است تعداد دفعاتی که آیا من باید کودکان است. همیشه یک سوال مشکل من ترس از آنجا که وجود دارد هیچ پاسخ درست … پاسخ من آمده 2018 انتخابات یکی از صداقت مطلق. هنگامی که مردم پرسید: من می خواهم بگویم “نه اما من رفتن را از طریق IVF برای یک زن و شوهر از سال و آن را کار نکرده هنوز’.”

داشتن زندگی از طریق دلخراش تجربه تماشای یک تست حاملگی مثبت “محو شدن در طول روز” او در حال صحبت کردن است چرا که او نمی خواهند زنان دیگر احساس باروری تعریف ارزش خود را.

“من همیشه کمی خجالت در مورد چشم انداز ناباروری داده من می دانستم که این یک امکان بزرگ زمانی که جوان بودم … تا مشروط بر این باورند که کودکان بخشی از سفر ما اگر آن را نمی تواند اتفاق می افتد آن را احساس می کند مانند یک شکست حتی اگر آن را نمی کند.”

بیشترین بازدید فیلم ها در شیوه زندگی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>