چگونه JB Hi-Fi می شود ما را به بخشی با پول نقد ما در زمانی که سایر فروشندگان نمی توانید


اگر یک نام تجاری انجام بهتر مانع از KFC, من می خواهم به دانستن در مورد آن. پس از سال گذشته “عروسی خود را در KFC” توجه grabber آن را دو برابر, با جدید خرده فروشی همکاری این مسائل رویا یا کابوس توجه به شور و شوق خود را برای این مارک. نگه بر روی خود را کثیف پرنده های چوبی آن را KFC Crocs.

شما درست شنیده ام. این “KFC X Crocs سطل مسدود” می آید در یک مرغ سرخ شده چاپ خواهد شد که “آوردن طرفداران باور نکردنی سرگرم کننده و مد روز را” در کفش از طریق یک نامقدس ترکیبی از برندهای’ امضا محصولات. و در صورتی که کاملا به اندازه کافی نیست, یک جفت همراه با بهم پیوستن یا ضمیمه ران مرغ فریبندگی که بوی مرغ سرخ شده. در اینجا یک نکته: آیا پیاده روی سگ خود را با آنها. و یا راه رفتن در هر نقطه در خارج از حریم خصوصی خود را در محل اقامت ،

KFC is the master of the stunt.

KFC استاد شیرین کاری.اعتبار:سن

آن را مدت طولانی است که جام مقدس برای مارک های مصرف کننده برای ارتباط با مشتریان خود و “طرفداران” طریق “به دست آورده رسانه”. است که پیام خود را و یا کمپین های انجام شده توسط رسانه های جریان اصلی به عنوان اخبار. این روزها آن را نیز بدان معنی است که آنچه که آنها در حال spruiking است تا در کانال های رسانه های اجتماعی که در آن کاربران به اشتراک گذاری محتوا با دوستان و شبکه های گسترده تر. هدف از هر یک از این تمرینات این است که به ویروسی.

برای مارک های جایزه اضافه شده از این سبک از بازاریابی است که آنها نمی پرداخت یک درصد برای پوشش آن طول می کشد برخی از فشار کشیده بودجه های بازاریابی است. و از آنجا که پوشش آنها در نظر گرفته شده است به اخبار و یا بخشی از یک آلی گفتگو میان افراد همفکر در رسانه های اجتماعی, اطلاعات ارزش به شدت افزایش به دلیل آن را به ظاهر مناسب و معتبر.

تبلیغات

چرا که آن را باور یا نه وجود خواهد داشت مقدار زیادی از KFC-خوردن-Crocs-پوشیدن مردم برای آنها این پیشنهاد باور نکردنی مربوطه و آنها را ببینید آن را به عنوان یک اشاره از دو مارک که آنها را درک کنید. و برای یک مقدار بزرگتر مخاطبان خارج است که گروهی آن را یک خنده و یک ورزش است که humanises آنها را کمی.

اما آن را واقعا به این ؟ در هم ریخته و شلوغ جهان برندها نیاز به توسل به بزرگ و استادانه درست شده مانع از به قطع از طریق سر و صدا فقط در مقابل مصرف کنندگان در راه است ؟ و یا شما فقط می توانید خوب در خدمت نیازهای مشتریان برای زنده ماندن ؟

JB Hi-Fi's results this week are worth highlighting.

JB Hi-Fi, نتایج این هفته به ارزش برجسته.اعتبار:جاستین McManus

یکی از تکرار خودداری از تحلیلگران اقتصادی ما در پایان نیم سال گذشته آسیب های بالقوه مداوم فقیر ضریب اطمینان مصرف کننده را در اقتصاد ما. دستمزد کم رشد به معنی بسیاری از آنها در گیر عادات هزینه های خود را و احساس نمی مانند این زمان برای ارتقاء ماشین خود را و یا کمد لباس.

صحبت کردن به طور کلی پایین تورم به معنی ما نیست بودن whacked با قیمت های بالاتر به طوری که خوب است برای مصرف کنندگان اما که چرخه تولید نمی رشد. در عوض ما گیر بر روی تردمیل و به دنبال چیزی اضافی از خرده فروشان در آن زمان هنگامی که ما نیاز به صرف ما سخت به دست آورده.

به همین دلیل است که آینده ما اختیاری خرده فروشان است که یکی از مهمترین و به شدت مورد تجزیه و تحلیل بخش های این بخش است. اگر شما در یک سوپر مارکت زنجیره ای در آینده است که برای ادامه رقابت به عنوان مصرف کنندگان به خود را هرگز-افزایش بسته پرداخت کار سخت تر است. اما خوب خرده فروشان که فروش چیزهایی که ما باید هر روز تحت هر نقطه در نزدیکی همان فشار به عنوان کسانی که به فروش چیزهایی که ما خرید و سپس به هر حال.

خرده فروشی استرالیا صحنه آشغال شده است با تلفات, در, لباس, کفش, مد و کالا به طور کلی دسته بندی برای برخی از زمان. آخرین به لکنت زبان پیدا کردن سریع لوازم جانبی مد های زنجیره ای, Colette توسط کولت Hayman.

و این نه فقط ما. در آمریکا مقرون به صرفه جوانان مد نام تجاری برای همیشه لطفا برای 21 فروخته شد و پس از آن وارد ورشکستگی در حالی که فروشگاه میسی اعلام کرد بسته شدن فروشگاه 125 در اوایل این ماه.

به همین دلیل است که JB Hi-Fi مالی نتیجه این هفته اعلام کرد به ذکر است. من همیشه در بر داشت فروشگاه خود را به یک کمی در سمت هرج و مرج. زرد روشن و نشانه ها در همه جا و پوسته است که می تواند دشوار است به حرکت. اما کارکنان دوستانه و آگاه و من احساس می کنم یک حس اعتماد به نفس است که آنها در حال رفتن به چیزی که من رفت و در آنجا در یک قیمت معقول است.

دیگر خریداران باید احساس به همان دلیل که در این هفته آن را تبدیل در یک مالی است که بسیار آن را می سازد بهترین خرده فروش در کشور است. فروش آن در هر متر مربع در میان بهترین در جهان و هزینه های آن انجام کسب و کار است که یکی از کمترین ها در استرالیا.

آنچه که نشان می دهد این است که با وجود headwinds خرده فروشان است که یک پیشنهاد خوب و قیمت های رقابتی و استانداردهای بالا در خدمات به مشتریان هستند که پاداش با وجود این چالش ها در این بخش است. مطمئن تیتر نواز مانع می تواند سرگرم کننده, اما بیشتر از نه فقط گرفتن اصول درست است که همه مصرف کنندگان نیاز دارند.

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>