Matt Bomer رفته به مکان های تاریک در “داستان وحشت آمریکایی” و فراتر از آن اما نقش او در “گناهکار” تحت فشار قرار دادند و او را به یک فضای متفاوت است.

“این بیشتر به چالش کشیدن نقش من اما آن را نیز بیشترین ارزش به عنوان یک هنرمند” Bomer گفت: تنوع در نمایش فصل 3 برتر دوشنبه در لندن در وست هالیوود. “این خواسته بیشتر از من و خواستار بیشتر از من … این قطعا در زمان روانی و عوارض جسمی تلفات, اما من فکر می کنم که چه چیزی را برای شما امیدواریم که به عنوان یک بازیگر.”

در این فصل تیره, هیجان انگیز, اجرایی تولید شده توسط Jessica Biel, Bomer نقش جیمی سوختگی یک مرد تصور می شود یک مدل شهروند درچستر که اسرار شروع به آمدن به سطح پس از کشته و زخمی بر اثر تصادف.

“[خالق سری] درک [Simonds] نوشت: این واقعا سه بعدی بود. تمام راه را تا پایان فصل من نمی دانم که نوبت بعدی این بود رفتن به” Bomer گفت. “من انتظار با نفس bated.”

همانطور که برای چه او اجازه رفتن به سنگینی از نقش خارج از مجموعه Bomer خندید “من سوخته برخی از مریم گلی. زمانی که من انجام شده بود چند کوچک و آداب و رسوم و شستشو آن را خاموش و پس از آن به خانه رفتم و سعی کردم به پدر و مادر دوباره و شوهر.” این بازیگر همچنین به اشتراک گذاشته است که او با تکیه بر Biel که به مجموعه اغلب برای پشتیبانی.

“او فوق العاده” Bomer گفت. “او وجود دارد از گرفتن قبل از این حتی آغاز شده است. ما نشسته بودیم ناهار [Biel را شرکت تولید کننده و آهن اقیانوس بنیانگذاران] میشل بنفش وجود دارد. او و من در مورد نشان می دهد چه تن بود و چه انتظار می رود در طول فصل است.”

وی در ادامه اشاره کرد که بسیاری از بازیگران در این نمایش که به فرض تاریک نقش “من همیشه می گویند وجود دارد باید مانند یک گناهکار’ گروه پشتیبانی برای هر کسی که تا به حال بازی گناهکار دلیل این که شما واقعا نمی تواند آن را درک کنید مگر اینکه شما تا به حال به آن را انجام دهد. آن که تاریک است. و [جسیکا] است و او همیشه وجود دارد برای من به تکیه. … او یک رئیس بزرگ.”

به عنوان برتر آغاز شد Biel ایستاده در مقابل از مخاطبان برای تشکر از همه برای آینده. “من خیلی هیجان زده می شود هنوز هم تا حدودی بخشی از این نمایش,” او گفت:. “این بوده است که چنین تجربه ای شگفت انگیز برای من و من خیلی خدا را شکر به هر کسی که همچنان به این نشان می دهد به طوری باور نکردنی است. هر کس قادر به انجام چنین فوقالعاده قوی و کار در این سال است. من فقط دمیده دور. من خیلی سپاسگزار هستم. فصل منحصر به فرد است. این خیلی متفاوت است.”

پیوستن بیل و Bomer برای غربالگری شد فصل سه ستاره بیل پولمن و Parisa Fitz-هنلیو همچنین Biel شوهر جاستین تیمبرلیک. پس از غربالگری شرکت کنندگان به رهبری به یک دریافت که در آن, آنها, مخلوط, مخلوط و sipped مضمون کوکتل مانند دفن اسرار و Gin & گناه است.

“گناهکار” فصل 3 پنج شنبه برای اولین بار در ایالات متحده آمریکا شبکه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im