چگونه بازیکنان NBA پیوست غنی و قدرتمند پریدن از صف برای آزمون


عصبی بسکتبال ستاره در یک کراس کشور پرواز تخم قصد دارد برای به دست آوردن دسترسی به کمیاب coronavirus آزمون. نیویورک و Hamptons نخبگان نامیده می شود و در نعمت به گرفتن مراقبت های پزشکی. در سراسر کشور, دستگاه تهویه سازان سابقه تماس از افرادی که نمی مراقبت در مورد قیمت.

به عنوان کشنده COVID-19 شیوع در سراسر ایالات متحده میلیون ها نفر از آمریکایی ها مجبور شدند برای انتخاب بین از دست دادن پرداخت چک و یا در محل کار با وجود خطر سلامت. غنی و قدرتمند و متصل صرف 10 روز اول از همه گیر زندگی یکی دیگر از واقعیت است.

Kevin Durant is among four Brooklyn Nets who have tested positive for the novel coronavirus. A backlash roiled across social media as several celebrities and professional athletes revealed that they had been tested for COVID-19, even when they didn’t have a fever or other tell-tale symptoms.

کوین دورنت در میان چهار Brooklyn Nets که آزمایش مثبت برای رمان coronavirus. یک واکنش roiled در سراسر رسانه های اجتماعی به عنوان چند افراد مشهور و ورزشکاران حرفه ای نشان داد که آنها تا به حال تست شده برای COVID-19, حتی زمانی که آنها نمی باید یک تب یا دیگر داستان بگویید نشانه. اعتبار:AP

Coronavirus را اختراع نمی خلیج فارس بین غنی و هر کس دیگری آن را فقط در معرض شکاف است که در حال حاضر وجود دارد. در دو هفته گذشته بیمار سعی کردم و موفق به دریافت آزمایش عصبی تماشا بازنشستگی خود پس انداز چروک و هزاران نفر در حال حاضر شغل خود را از دست. پول و قدرت, اما, اند, بلیط به راحتی و حفاظت.

“Coronavirus را دوست دارد نابرابر سیستم مراقبت های بهداشتی است که ما داریم” گفت: آرتور کاپلان که هدایت NYU گراسمن دانشکده پزشکی برنامه در اخلاق پزشکی. “از 1 درصد می تواند به جلو و رشته او گفت:” در حالی که میلیون ها نفر از مردم نمی تواند تست شده: “این اشتباه است, اما این درست است.”

تبلیغات

کارکنان برای Brooklyn Nets سوار یک مارس 13 منشور پرواز از کالیفرنیا قبل از این تیم ستاره ها و خانواده های آنان در رو. کارکنان ضد عفونی هواپیما قرار می گیرد و دست sanitisers و ماسک در کنار ویتامین ها در این منطقه رایج است. NBA تا به حال فقط به حالت تعلیق در آن فصل و بازیکنان بودند در لبه. برخی از پرسنل تیم تا به حال سرفه و آبریزش بینی است, بنابراین هر بازیکن داده شد یک تکه کاغذ و خواسته به نوشتن چگونه آنها احساس شد اگر آنها می شده است در اطراف هر کسی که بیمار یا در صورتی که هر یک از افراد خانواده در معرض خطر دسته.

“بازیکنان می خواستم به آزمایش می شود. نبود حتی نزدیک” شبکه مدیر کل Sean علائم در مصاحبه ای گفت:. “همه می خواستم تست.”

این تیم متعلق به Alibaba Group Holding Ltd. میلیاردر جو Tsai و مرتب برای آزمایش با استفاده از یک آزمایشگاه خصوصی به نام Viracor Eurofins تشخیص بالینی. در 17 مارس شبکه اعلام کرد که چهار بازیکن تا به حال آزمایش مثبت – کوین دورنت سابق MVP لیگ گفت: او در میان آنها بود.

خصوصی آزمایشگاه خبری بلومبرگ گفت که این تنها پاک به تجزیه و تحلیل نمونه های بیماران با علائم COVID-19 فقط به عنوان ما مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری را تست دستورالعمل اولویت بندی بیماران با علائمی که بیمار هستند و افراد مسن و یا دارای شرایط مزمن. اما بسیاری از بازیکنان بسکتبال ندارد علائم. در بیانیه این شبکه گفت: این تیم به طور کامل و شفاف با آزمایشگاه خصوصی و نیست “غلط وضعیت کسانی که تست شده”.

دیوید مورگان اجرایی با Eurofins آزمایشگاه شرکت مادر گفت: آزمایشگاه نمی خواهد انجام تست بدون مناسب مجوز از یک حرفه ای مراقبت های بهداشتی. “اگر آنها را تشخیص کد پایین برای عفونت کروناویروس و برای ما ارسال یک نمونه ما به فرض بیمار می افتد تحت معیار برای تست است علامتی,” او گفت:.

The ABC News ticker displays market updates and the possibility of the NBA moving games due to the coronavirus on March 11. The season was later suspended.

ABC اخبار صدای تیک تیک نمایش بازار روز رسانی و امکان NBA در حال حرکت بازی با توجه به کروناویروس در مارس 11. فصل بعد از آن به حالت تعلیق درآمد.اعتبار:AP

از آن زمان به بعد دیگر تیم NBA از جمله لس آنجلس لیکرز و فیلادلفیا 76ers و بوستون سلتیکز را همه دریافت تست برای بازیکنان که به نمایش گذاشته هیچ COVID-19 علائم.

در حدود همان زمان 41 ساله بیمه مشاور در ساحل طولانی نمی تواند یک آزمون با وجود بدتر شدن سردرد و سرفه های خشک.

“من همیشه می دانستم که می شود پول شما بهتر از درمان, این که چگونه پول کار می کند در این کشور گفت:” مت Friedrichs مشاور. “این فقط تکان دهنده برای من این است که دولت نمی واکنش نشان می دهند به سرعت به اندازه کافی به طوری که هر کس که به آن نیاز دارد می تواند آزمایش می شود.”

یک دربان خصوصی خدمات سلامت گفت: این hazmat مناسب برای بازدیدکننده داشته است خانه و روابط شخصی با ویروس-تست فروشندگان. یک میلیاردر سرمایه گذار گفت: این امر می تواند آسان به گرفتن دست خود را در یک آزمون اگر او می خواست اما که واقعی تقلا میان نخبگان در نیویورک برای رزرو تخت بیمارستان. این میلیاردر که ارتباطات شخصی به یک بیمارستان نیویورک گفت که او می خواهم تنها به جلو و رشته برای خانواده و یا بهترین دوست خود. داخل یکی دیگر از میلیاردر Hamptons املاک و نگرانی در این هفته نیست در مورد زندگی و مرگ: تلفن رفت و به یک متخصص پوست است که می تواند تزریق بوتاکس با توجه به یک فرد در خانه.

Ventec زندگی, سیستم, که باعث می شود قابل حمل دستگاه تهویه مصنوعی دریافت کرده است صدها نفر از سوالات از افراد در مورد گرفتن خود را. “بسیاری از مردمی هستند درخواست ‘می توانید با ما در خرید و چه مقدار؟'” گفت: Chris بروکس مدیر ارشد استراتژی افسر در Ventec. “هزینه چیزی است که آنها در رابطه با” او گفت:. این شرکت به فروش نمی کند به طور مستقیم به افراد است.

در منهتن بیماران درخواست شده است دربان پزشک جورج Liakeas “چه نوع دسترسی” او می تواند آنها را در بدترین سناریو مورد. آنها می خواهند قادر به پرش به خط او گفت: اما پزشکان را شنده هواکش و سایر منابع برای sickest مردم: “آن را به مانند کشتی تایتانیک که در آن ثروتمند رو به قایق های نجات و قایق های نیمه سمت چپ خالی است.”

شیوع بیماری می تواند در نهایت به عنوان یک اکولایزر با توجه به هارولد Koplewicz مدیر پزشکی ذهن کودک موسسه در نیویورک است.

“راه سیستم مراقبت های بهداشتی طراحی شده است که اگر شما می توانید پرداخت هزینه برای خدمات اگر شما در حال متصل اگر شما کسی است که بسیار بشردوستانه به وضوح نظام سلامت می تواند پاسخ متفاوتی به شما” Koplewicz گفت. “هنگامی که شما در این نوع از جنگ ذهنیت که آیا یا نه شما یک کمک کننده و یا عضو هیئت مدیره یا یک فرد بسیار مهم من فکر نمی کنم آن را به تغییر این واقعیت است که کسی که مریض تر از شما خواهد بود ترياژ شده جلوتر از شما.”

در یک جلسه این هفته رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: غنی و متصل نباید پرش به جلو از سیستم مراقبت های بهداشتی را خط. “است که اتفاق می افتد در مناسبت و من متوجه شده ام که در آن برخی از افراد آزمایش شده است و به سرعت نسبتا” او گفت:. “شاید که داستان زندگی”است.

بلومبرگ

بیشترین بازدید فیلم ها در ورزش

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>