چگونه Netflix جدید سری واقعیت “عشق کور است’ آثار

عذر خواهی به “کارشناسی” از “جزیره” و “90 روز نامزد” — شما همه تجزیه گل رز در مقایسه با عظمت Netflix خارج-از-سمت چپ-زمینه احساس “عشق کور است.”

قضیه از این “آزمایش” برچسب این سری واقعیت دلخوشیها در استفاده ساده است. یک تعداد انگشت شماری از تک وارد صدا “غلاف” جایی که آنها پس از آن تاریخ دیگر تک آهنگ بدون همیشه که قادر به دیدن توانایی های بالقوه خود همراه است. همه آنها را مجبور به رفتن در صدای خود را و مهارت های گفتگو. شرکت کنندگان در حال محروم از همه حواس او را پرت از جمله تلفن های همراه زندگی می کنند و در مجموعه با بقیه نشان می دهد شرکت کنندگان از هم جدا شده توسط جنسیتی.

پس از یک مقدار مناسب از زمان — حدود 10 روز یا — باقی مانده زوج هنوز هم علاقه مند به دنبال این آزمایش را درگیر. اگر هر دو از اعضای زن و شوهر توافق می کنید برای اتصال آنها سپس به ملاقات برای اولین بار قبل از اینکه دور whisked به یک ماه عسل-نوع تعطیلات در مکزیک است.

اگر آنها زنده ماندن, ماه عسل آنها پس از بازگشت به دنیای واقعی که در آن زندگی می کنند با هم به مدت چهار هفته معرفی دوستان و خانواده جدید خود را به زودی به شریک زندگی. و پس از چهار هفته عروسی می آید که در آن هر فرد را انتخاب کنید اگر آنها می خواهند برای ادامه این مسیر با هم. اثبات این که آیا یک ارتباط عاطفی و چشم نهان می سازد عشق واقعا کور است.

انواع مختلفی صحبت کردیم به خالق و تهیه کننده اجرایی از “عشق کور است” کریس Coelen از جنبشی مطالب در مورد تمام قطعات متحرک که بیا با هم به این مجموعه است.

هنگامی که شما می آیند تا با این ایده و آیا شما آن را برای Netflix بکشد از گرفتن ،

احتمالا دو سال پیش. و در واقع آن چیزی بود که من می خواستم به توسعه به طور خاص برای Netflix بکشد. من احساس آن را نوعی ایده است که طنین انداز با آنها با مدیران و با پلت فرم خود و مخاطبان است.

در سراسر جهان همه احساس به همان شیوه: هر کس می خواهد به دوست برای آنها که در داخل هستند. مهم نیست که در آن شما زندگی می کنند چه شما مانند نگاه چگونه شما خود را در چه زمینه است که کلاس شما می دانید و یا ساختار اجتماعی شما احساس می کنید مثل شما بخشی از هر کس می خواهد به دوست که آنها هستند.

در جامعه امروز ما باید تمام این راه هایی برای پیدا کردن عشق از طریق نرم افزار دوستیابی و فن آوری است. کسانی که همه چیز مرتب کردن بر اساس از counterintuitively باید مردم احساس یکبار مصرف. آنها به مردم احساس مانند آن را در تمام سطح سطح. آن چه مخالف آن چیزی بود که قرار است به انجام. بنابراین ما فکر کردیم اگر ما در زمان همه دستگاه های دور, چگونه می توانیم آنها را به تمرکز بر ارتباط با سایر افراد ،

ما که از طریق این غلاف. آنها می خواهم به صحبت کردن با یکدیگر از طریق یک دیوار وقتی در یک محیط صمیمی و راحت که در آن آنها می دانند که [فرد آنها در حال صحبت کردن به] این است که سمت راست وجود دارد در طرف دیگر از این دیوار. آنها نمی توانند یکدیگر را لمس آنها نمی توانند هر یک از دیگر, اما آن را تقریبا به عنوان اگر آنها می توانند احساس یکدیگر را نداشتند ، این چیزی است که ما می خواستیم به انجام.

آن را فوق العاده ترسناک از آنجا که هیچ کس تا به حال به انجام هر کاری در مقابل یک نمایش مانند ما “در اول” ثبت نام شما و شما می دانید که شما در حال گرفتن ازدواج به یک غریبه. اینجا هیچ کس تا به حال به انجام هر کاری است. آن را اگر شما پیدا کردن کسی, اگر شما را انتخاب کنید. که خیلی ترسناک است. آنها نمی باید برای رفتن را از طریق با مراسم عروسی.

اما با فرض اینکه آنها یافت می شود کسی می تواند که عشق غلبه بر هر گونه قضاوت در دنیای واقعی است ؟ که فوق العاده جذاب سوال. و این چیزی است که ما مجموعه ای را به سعی کنید برای بررسی.

چرا انتخاب مردم همه از همان شهر است ؟

ما می خواستیم مردم را به همه زندگی در حال حاضر در همان محل. آن را بیش از حد دشوار است اگر شما در حال از تمپا و آنها از پورتلند که فقط می اندازد یکی دیگر از آچار در. ما می خواستیم به آنها را در یک شات واقعی در ساخت آنها عشق و ازدواج آنها کار می کند.

چگونه بسیاری از مردان و بسیاری از زنان آیا شما به روز است ؟

ما شروع با بیش از 20 از هر اصل. و این رو حذف کردن در برخی از نقطه به حدود 15 و 15. وجود دارد برخی از مردم آن بسیار مشهود بود که آنها علاقه مند بودند. آنها را به غلاف و می گویند که آنها علاقه مند بودند در صحبت کردن بیشتر به برخی از افراد و نه به دیگران. و برخی از مردم واقعا نمی شد اتصال در راه همان است.

ما به دنبال شش زوج در نشان می دهد اما ما در واقع تا به حال بیشتر زوج های درگیر در زندگی واقعی از ما قادر به دنبال آن باور نکردنی بود.

آنها زندگی در استودیو در کنار غلاف?

آنها وجود دارد تقریبا 24-7. این خنده دار است چرا که ما را تشویق آنها را به [استراحت] “شما عاشق خوردن! شما باید به گرفتن برخی از خواب!” اما آنها نمی خواهند به آنها می خواست به ماندن در آن غلاف. حتی تا آنجا که به می خواهید به خواب در کسانی که غلاف آنها می خواستند به ماندن در آن غلاف به عنوان آنجا که ممکن است. بیشتر آنها در آن وجود دارد بیشتر آنها این مکالمات! عمیق مکالمات است که آنها تا به حال هرگز با اعضای خانواده و یا دوستان و یا افرادی که به تاریخ ام. آنها می خواستم به آنجا و صحبت کردن با این افراد به عنوان آنجا که آنها احتمالا می تواند.

بنابراین هر کس ملاقات در تاریخ اول خود را پس از آن چه اتفاقی می افتد ؟ چگونه می توانم آنها بخواهید برای اطلاعات بیشتر تاریخ ؟ اگر کسی مایل به ادامه صحبت کردن به بساک شرکت کننده چه چیزی شما را انجام دهید ؟

در آغاز هیچ کس نمی دانست که هر کسی بود. بنابراین ما ساختار آن را به طوری که آنها می توانست یک فرصت برای صحبت کردن با هر کس. آنها هرگز با توجه به هر آموزش در چه می گویند یا چه می گویند یا چه می تواند آنها را بپرسید یا در مورد آنچه که آنها نمی تواند مورد بپرسید. و شما را در نشان می دهد برخی از مردم تصمیم به [درخواست] “چگونه قد بلند شما, شما چه شکلی است؟” دیگر مردم مانند “چرا من همیشه انجام دهید ؟ که نقطه ای از این است.”

ما واقعا می خواستم آن را به خود داستان خود را در سفر خود. ما می خواهیم آن را راه اندازی به طوری که آنها تا به حال این فرصت را به صحبت کردن با همه است. سپس از آن نقطه [آن نظارت بود]. بیایید می گویند کسی واقعا می خواستم به صحبت کردن با شما و شما مثل “آره, من هیچ علاقه ای به آن شخص است.” شما نمی خواهید به صحبت کردن با آنها. مهم نیست. ما قصد داریم به ترتیب مردم به صحبت می کنند به یکی دیگر که در آن کسی را مانند “آره, من نمی خواهم به صحبت کردن با آن شخص است.” ما فقط نمی خواهد انجام دهد.

چندین نقطه در طول روز ما تا به حال به شکستن و آنها را مجبور به خوردن رفتن به حمام بروید و انجام مصاحبه اما به طور کلی ما می خواستیم به آنها را به عنوان زمان زیادی را در غلاف که ممکن است با مردم است که آنها واقعا می خواستم به صحبت کردن. این تاریخ به وضوح کاهش اما آنها ساعت ها و ساعت ها و ساعت های طولانی.

چگونه بسیاری از تولید کنندگان به شما در تنظیم به منظور تسهیل در این تاریخ ؟ چگونه آنها کمک کند ؟

ما تا به حال یک تیم از تولید کنندگان وجود دارد جداگانه طرف [مردان طرف در مقابل طرف زنان]. آنها می خواهم کمک به تسهیل نیازهای مردم آن را احساس آشنایی است. برای مثال اگر کسی گفت: “من عاشق غذاهای ایتالیایی و من دوست دارم به یک شام ایتالیایی با تاریخ من.” ما می توانید برخی از لازانیا و ترتیب آن است. بدیهی است که آنها نمی توانند خوردن آن را با هم اما آنها می گویند “اوه این لازانیا واقعا قشنگ” یا هر چیز دیگری. اگر آنها آن را می خواهم به رسم تصاویر با هم هر آنچه که آنها می خواستند به ما واقعا می خواستم آنها را به احساس می کنم مثل آن چیزی که خود را.

چه طولانی ترین غلاف جلسه?

احتمالا چهار تا پنج ساعت. که احتمالا طولانی ترین دلیل آنها را مجبور به استراحت و حمام استفاده کنید. اما پس از آن آنها می آیند و پشت آنها می خواهم آن را دریافت و آنها را در غلاف با یکدیگر چندین بار در روز.

چه بود و الهام بخش برای نور دیوار و چگونه آنها در واقع شنیدن هر یک از دیگر ؟

ما فعاليت غرفه. در اصل ایده این بود که ما فقط می خواهم رنگی آن در کنار, اما این است که واقعا کار می کنند و ما نمی خواهیم هر صدا به خونریزی از طریق هر غلاف. ما اساسا تا به حال یک بلندگوی کوچک در دیواره جلویی و شما می شنوید که فرد دیگری بود که در غلاف. هیچ تولید در آن وجود دارد که هیچ کس دیگری. آن را فقط شما و شخص دیگر. که در آن است.

آنها هرگز قطع نظر مانند یک تهیه کننده گفت: “هی بحث در مورد این صحبت که” آنها فقط آنچه را که آنها می خواستند به انجام.

آنچه که شما به دنبال در مصاحبه روند ؟

افرادی که واقعی هستند افرادی که واقعا می خواستم یک رابطه دراز مدت. وجود دارد مقدار زیادی از خوب نشان می دهد وجود دارد که در آن مردم می توانند پیدا کردن دوست دارم اما واقعا که جدی است. ما می خواستیم افرادی که واقعی هستند در مورد آن. که نوع معیار شماره یک. فراتر از آن است که در مدت معینی نسبی در محدوده سنی که در مورد آن.

من فکر می کنم از [شرکت کنندگان را] چشم انداز زمانی که آنها راه می رفت در آنها واقعا نمی دانم چه به انتظار. هی شد مراسم آشتی ترتیب دادند مانند “آه که می تواند سرگرم کننده. آن خواهید بود ، آن را یک شوخی.” و سپس رفتن را از طریق آن, آنها, مانند, “اوه خدای من. مثل من هرگز انتظار می رود این اتفاق می افتد. من هرگز انتظار می رود واقعا سقوط برای کسی.”

آنچه در شهر شما به دنبال برای “عشق کور است 2”?

منظورم این است که می تواند یک مکالمه است که ما باید با Netflix بکشد, اما من فکر می کنم بسیاری از شهرستانها بزرگ است که ما می تواند به.

شما باید به یکی دیگر.

من فکر می کنم تا. من فکر می کنم ما می تواند انجام فصل 20.

اگر شما تا به حال برای انتخاب یک شهر, درست کردن بالای سر خود را که در آن شما می خواهم برای رفتن به بعدی ؟

نگاه ایده این است که در نهایت ما قصد داریم برای انجام این کار در کشورهای دیگر — آن را بسیار جهانی است. وجود دارد بسیاری از مکان های که در آن ما می تواند آن را. شیکاگو یک محل عالی برای نگاهی به طوری که نیویورک بوستون و هوستون. وجود دارد بسیاری از مکان های مختلف است که ما می توانیم. و من می خواهم گفت, در خارج از کشور نیز هست.

این مصاحبه شده و تغلیظ شده و ویرایش شده برای وضوح.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>