چگونه نیویورک برنامه ای برای راه اندازی مجدد تلویزیون و تولید فیلم (گوش دادن)

به نیویورک آماده برای تلویزیون و تولید فیلم به تدریج از سر ماه آینده این شهر سرگرمی: رئیس نگه داشتن تمرکز بر تلاش برای کمک به برادوی و رویدادهای زندگی می کنند بخش که هنوز نامشخص جاده به بازیابی.

در آخرین قسمت از انواع پادکست “به شدت کسب و کار” آن del Castillo, کمیسر دفتر شهردار رسانه ای و سرگرمی می گوید تلویزیون و فیلم در حال آماده کردن خود برای سطح شیب دار در soundstages در پاییز. MOME درگیر است با تلاش در سطح فدرال و ایالتی برای حمایت خاص کمک برای این سخت ضربه جوامع است.

“این بسیار سخت است برای دیدن این صنایع هستند که واقعا خیلی قطعی از شهر نیویورک فقط (مبارزه) برای پیدا کردن یک راه به جلو” del Castillo می گوید. “ما در حال تلاش برای کمک به آنها را پیدا کنید که راه رو به جلو در تمام محدودیت های ایجاد شده توسط بهداشت بحران و بحران اقتصادی است.”

اما پس از از دست دادن خیلی درآمد مالیاتی از تولید فعالیت هیچ راهی وجود دارد که نیویورک هر گونه وجوه به دست. هر گونه کمک مالی برای برادوی “نیاز به مقدار قابل توجهی بیشتر حمایت ما از دولت فدرال است که ما به طور جدی دفاع.”

را به سینما و تلویزیون بازگشت در راه قابل توجه بزرگترین تولید اشخاص در حال توسعه شده است دستورالعمل های خود را برای چه اجتماعی فاصله خواهد کار بر روی مجموعه و در محل. پس از گروه های صنعت در سواحل هر دو طراحی و توسعه مقالات سفید به وضع COVID-19 حفاظت از پروتکل های ماه گذشته تولید کنندگان و دیگران کار کرده اند با اصناف به ریز لحن برنامه برای همه چیز از متوسط نمایش به صورت جداگانه پیچیده شده در بخش صنایع دستی خدمات جدول.

“همه در انتظار آن بودند هدایت,” او گفت:. “در حال حاضر ما واقعا صحبت کردن به مجموعه تلویزیونی و فیلم (تولید) در مورد چگونگی و زمانی که و که در آن آنها می خواهند به بازگشت. خواهیم دید که برخی از فعالیت زودی آغاز خواهد شد اما بخش عمده ای از آن را واقعا دوباره در ماه سپتامبر است.”

فیلمبرداری در محل در خیابان های نیویورک به احتمال زیاد خواهد دورتر از, در بخشی به دلیل بسیاری از رستوران ها با در نظر گرفتن فضای در خیابان ها و پیاده روها برای ارائه در فضای باز ناهار خوری, او گفت:.

در زمان COVID-19 بحران وجود دارد 35 فعال و غیر خبری مجموعه تلویزیونی فیلمبرداری در این شهر است. از آن خواهد شد ایجاد کند به عقب بر گردیم به آن سطح است. “من فکر نمی کنم ما در حال رفتن برای دیدن تمام 35 از آنها جمع کردن در یک بار — که می تواند کاملا یک چالش” del Castillo گفت.

“که همه به این دلیل بیشتر ما در حال تلاش برای مطمئن شوید که ما همه چیز و در حال اجرا و آنها امن هستند” del Castillo گفت. “پس از آن آغاز می شود این مهم است که آن را واقعا نگه می دارد. ما نمی خواهید برای دیدن هر یک پس از آن خاموش شدن ناگهانی.”

“به شدت کسب و کار” است که انواع هفتگی پادکست این برنامه شامل گفتگو با رهبران صنعت در مورد کسب و کار رسانه و سرگرمی است. یک قسمت جدید آغاز بکار و هر چهارشنبه و می توان در iTunes, Spotify, Google Play, Stitcher و ساوندکلاود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>