چگونه شوهای مدیران در حال تطبیق با کار جدید-از-خانه, شیوه زندگی

برای یک صنعت پر از فرمانده بسیار پرداخت می شود و مدیران با تجربه به طور ناگهانی کار از راه دور — اغلب های جدید خود را در محل کار با بچه ها و سگ ها — بوده است فروتنی را تجربه کنند.

برای بسیاری از تکان خوردن است و قطعا آورده اضطراب و حس جابجایی بلکه یک چشم انداز گسترده تر در زندگی شاید بیشتر از همه درک عمیق برای امتیاز قادر به کار به جایی که آنها زندگی می کنند در طول وحشتناک بحران بهداشت عمومی.

در تلاش برای انجام با کسب و کار به طور منظم به عنوان آنجا که ممکن است از اقامت بزرگ-صفحه اصلی پدیده نیز به همراه داشت مقدار زیادی از کمدی مواد.

تلویزیون مصاحبه اجرایی که مادر دو پسر جوان تبدیل به پیاده روی در گنجه به پنهانی به سرقت دور از افراطی کودکان نوپا برای برخی از زمان کار. بیش از چند industryites باید فرزندان در خانه زندگی می کنند که همچنین تحت یک WFH بخشنامه از کارفرمایان خود را. و همه صحبت کردن در مورد “Brady Bunch” اثر بودن در بسیاری از ویدئو کنفرانس تلفنی با کاشی از شرکت کنندگان انباشته در تصویری حرکات غیر ارادی اندامها-tac-انگشت پا جعبه درست مثل زمان بانوی دوست داشتنی ملاقات یک مرد به نام بردی.

“همیشه پیدا کردن دکمه قطع قبل از اتصال به هر فیلم یا تلفن کنفرانس – از آن خواهد شد لازم می گوید:” Jodi Lederman رئیس ارتباطات برای ViacomCBS’ پلوتون تلویزیون جریان است که تنها از 4 سال.

با مدارس در لس آنجلس و نیویورک تعطیل هیچ کس شگفت زده برای دیدن یک بچه سرگردان به قاب و یا شنیدن یک پوست سگ در پس زمینه دیگر.

ویدئو کنفرانس تلفنی را مجاز همکاران به نگاه اجمالی برش کوچک از یکی دیگر از خانه. حتی دیرین همکاران آموخته اند که همه چیز از هنر بر روی دیوارهای کتاب در قفسه و دکور را انتخاب کند. برخی از مراقبت از بزرگ گرفته اند برای پیدا کردن قاب کامل برای کسانی که تماس های ویدئویی.

“من کوشش کرده ام که مناطق مختلف برای دیدن که در آن نور به نظر می رسد بهترین” جوک شارون کلاین exec VP مصاحبه برای دیزنی استودیو تلویزیونی و FX.

تصویری و تلفن کنفرانس تلفنی تبدیل شده اند musts به عنوان یک وسیله ارتباطی. بسیاری می گویند که تحت تاثیر آنها چقدر موثر تکنولوژی ابزار مانند زوم تماس و BlueJeans کنفرانس خدمات برای نگه داشتن مردم در تماس و تسهیل ارتباطات بین گروهی.

جولیا Boorstin ارشد رسانه و سرگرمی خبرنگار CNBC راه اندازی خود را با کیفیت بالا و پخش سیستم در صفحه اصلی با استفاده از بالا پایان Padcaster دستگاه.

“در عرض یک ساعت از باز کردن غول جعبه در اومد من آماده برای رفتن در تلویزیون می گوید:” Boorstin افرادی که به Blumhouse motion picture رئیس Couper ساموئلسون. فرزندان خود را در سنین 6 و 8 قرار داده شده است به کار برای کمک به مرکز خود را در قاب و را از ساختار خود را به روز زمانی که همه ناگهان هر دو پدر و مادر هستند اما در تلاش برای کار.

Boorstin را پسر بزرگ ساخته شده با علامت “توقف در تلویزیون” در یک طرف و “رفتن” — آن را OK به قطع من — از سوی دیگر برای ارسال در اطراف او موقت کاری. “او دستور داد مرا به آن تلنگر بیش از به طوری که آنها می دانم چه می گذرد در” Boorstin می گوید.

در میان نگران کننده تجربه زندگی زیر یک “در خانه ماندن” نظم وجود داشته است مطابق با فرصت ها. تعدادی از مدیران ارشد ذکر شده داشتن یک پروتکل درخواست کارکنان برای بررسی در در یک یادداشت شخصی قبل از وارد شدن به کسب و کار. “این یک راه متفاوت برای نگه داشتن در لمس است. این کار واقعا خوب برای ما می گوید:” کلاین. “من فکر می کنم این چیزی است که ما انجام.”

Hernan لوپز, موسس-مدیر عامل شرکت پادکست شبکه Wondery است تلاش برای نگه داشتن یک چشم نزدیک بر روی روحیه کارکنان در هنگام راه اندازی است که گرفتار موج از پیشنهادهای بوم. او راه اندازی یک شرکت پخش Spotify در برای کارمند-پیشنهاد آهنگ از جمله Lizzo را “خوب به جهنم” و Gloria Gaynor دیسکو کلاسیک “من زنده خواهد ماند.” مدیر عامل شرکت سهم: “در حال حاضر” از “خیابان Q.”

“من فکر می کنم مهم این است که در برقراری ارتباط روزانه اعتصاب تعادل بین حق واقع گرایی و خوش بینی” او می گوید.

معاون گروه رسانه ای سعی در ارام کردن کارمند اضطراب با میزبانی “از من بپرسید هر چیزی” جلسه با یک بیماری عفونی بحران متخصص برای کارکنان در سطح جهانی کار از خانه ، معاون به تازگی به دست آورد Refinery29 راه اندازی ایستاده پنج شنبه 5 p. m. تاریخ برای یک “باشگاه فیلم” مشاهده از یک زن-led فیلم. برای اولین بار بود 2000 نسخه از “فرشتگان چارلی” پس “پیشه وری” و سپس “First Wives Club.”

CNBC خبرنگار جولیا Boorstin مونتاژ یک استودیوی خانگی به ماندن در هوا در میان کار از خانه قیمومیت.
حسن نیت ارائه میدهد از جولیا Boorstin

کار از راه دور است که به سختی ناآشنا وضعیت برای رسانه های دیجیتال شرکت مانند معاون. اما موظف جدایی هنوز هم طول می کشد تا مورد استفاده قرار گرفتن به.

معاون کارکنان انداخت مجازی دور رفتن برای یک خروج همکار و یکی از تجاری تیم در آمریکای شمالی یک روز صبح همه نشان داد تا در یک تماس تصویری پوشیدن لباس های. “ما در حال تلاش برای پرورش معنی دار و فراگیر و به جرات میتونم بگم حتی سرگرم کننده WFH فرهنگ می گوید:” Cory Haik معاون رئیس دیجیتال افسر.

برای برخی از تغییر ناگهانی در زندگی روزمره ساخته شده است آنها احساس کمی خارج از ماشین چین دهنده.

“پس من 22 ساله من شده بلند شدن در صبح و رانندگی فاصله قابل توجهی به دفتر می گوید:” کریس Ender اجرایی معاونت ارتباطات برای فردا. “من نمی باید که رفت و آمد کنه. ریتم های خود خاموش هستند.”

Ender s سانتا کلاریتا خانه است که تقریبا در حال تبدیل شدن WeWork قلمرو آن را به عنوان در حال حاضر آن گونه که باید در تمام ساعات با فعالیت های روزانه خود را همسر سابق “سرگرمی امشب” تولید کننده لوری Ender سه فیلم پسران دو دختر و سه سگ. “همه ما در حال تلاش برای حقه بازی در اطراف هر یک از دیگر و در فضا و بیشتر نگه داشتن سگ آرام,” او می گوید.

در همان زمان کهنه CBS کارمند قطعا نتواند فضای استودیو CBS مرکز در استودیو, شهرستان, طبقه, زیادی بود که به خانه “Gunsmoke,” “The Mary Tyler Moore Show” و بسیاری دیگر از تلویزیون های کلاسیک.

“زیادی است, این, زندگی, تنفس جامعه نزد خود” Ender مشاهده. “کامیون ها در صبح و وجود پخش مرکز و اتاق خبر. آن را پر جنب و جوش و فعال بسیاری است. شما از دست که حس داشتن سرگرمی های جامعه در اطراف شما است.”

دیزنی کلاین است که مانند بسیاری از کسب و کار است که ناگهان تبدیل آشپزخانه به اتاق کنفرانس در همان زمان که یک مرد متاهل در حال انجام چیزی مشابه به همین. او شوهر, 20th Century Fox TV عملیات کسب و کار رئیس جمهور Howard Kurtzman گرفته شده برای استفاده در اتاق کودک آنها به تازگی راه اندازی برای بازدیدکننده داشته است از نوه خود را.

این جفت ارز باید با توجه به توصیه کارشناسان به نگه داشتن یک آشنا در برنامه حتی در حالی که کار در خانه با ادامه سنت در نظر گرفتن زود هنگام پیاده روی با سگ خود را در سانتا مونیکا محله. معمولا وجود دارد یک بیت از عمل کشیدن همراه برای همسر pup به نگه داشتن آنها را در برنامه برای دریافت به دفتر. اما این روزها. “ما در حال گرفتن زمان ما,” او می گوید. “ما به خانه هنگامی که ما به خانه.”

یکی دیگر از شرکت قانون برای کلاین: “من آموخته ام به نوبه خود در سی ان ان تا زمانی که من تا به حال یک لیوان شراب و من لازم نیست که یک لیوان شراب تا زمانی که آن را تاریک است.”

گورو Gowrappan مدیر عامل شرکت Verizon, رسانه, است تمرین mini-تاملات و رژیم ورزش در طول روز در خانه اش در نیویورک است. “یکی از مزایای کار از خانه است که من می توانید استفاده موثر از جیب کوچک از زمان” Gowrappan می گوید. او همچنین تنظیم زمان به انجام pushups و چمباتمه در طول روز: “بسته به اینکه چگونه ما کار از خانه که می داند که چگونه بالا هدف من تعداد می تواند به,” او می گوید.

بیش از چند صنعت خودی گرفتار شده اند در یک بی دست و پا حمل و نقل برزخ با مستندات گسترده و هشدارهای مورد نیاز برای اجتماعی فاصله به نجات جان انسان ها و کاهش میزان عفونت است.

Jordan Levin به تازگی به نام G. M. از WarnerMedia را Rooster Teeth تقسیم شده بود در روند سفر بین لس آنجلس و Rooster Teeth دفتر مرکزی در Austin, Texas. اما با شیوع کروناویروس او شده است ریشه در تگزاس برای نزدیک به یک ماه است. او زندگی و کار) در خواهرش در خانه همراه با یکی از بچه ها یک دانشجو در دانشگاه تگزاس در آستین.

Coronavirus هشدارهای آغاز شده بود ساختمان زمانی که Michael Chabon, فیلمنامه نویس و showrunner از فردا همه دسترسی درام “Star Trek: پیکارد,” افتتاح دفاتر در نزدیکی ونیز بیچ برای پی اس سری خود را بر پایه رمان “ماجراهای شگفت انگیز از Kavalier & رس” که او co-showrunning با همسرش, نویسنده آیلت Waldman.

این زن و شوهر از شمال به رهبری به خانه خود را در برکلی برای آنچه آنها فکر خواهد بود یک سفر سریع با پسر خود در یک استراحت از مدرسه شبانه روزی.

“او شده است می خواهم خانه مانند یک یا دو روز که مدرسه خود را بسته و تمام مدارس بسته شده و در حال حاضر ما تحت پناه-در-محل در اینجا در برکلی” Chabon می گوید.

این جفت ارز را ساخته اند بسیاری از آنها هم در سطح حرفه ای. “ما که دو فصل ‘Kavalier & رس’,” او می گوید. “اما ما [تولید] گاهشمار قطعا تبدیل به پرتاب به هرج و مرج و بی نظمی.”

موقت محدودیت در زندگی به عنوان ما آن را می دانستند فقط هفته پیش باید تنها به اوج قدردانی از بسیاری از housebound کارگران برای کسانی که نمی لوکس از کار که در آن زندگی می کنند.

“من فوق العاده سپاسگزار به منابع و تکنولوژی قادر به پخش از خانه” Boorstin می گوید. “بسیاری از روزنامه نگاران که در خط مقدم گفتن داستان مهم است و بسیاری از پزشکان و دانشمندان که در حال قرار دادن سلامت خود را در معرض خطر به انجام شغل خود را و کمک به مردم است.”

کلاین پژواک Boorstin را تمایلات تماس خودش را “فوق العاده خوش شانس” در زمانی که یک بیماری همه گیر را تهدید می کند میلیون ها زندگی می کند. او آن را می بیند به عنوان یک مهم زنگ خطری برای صدمه زدن به جهان است.

“شاید این است که مرتب کردن بر اساس در سراسر جهان مکث می گویند: بیایید آگاه تر از ما سلامت خود و مردم در اطراف ما,” او می گوید.

تاد Spangler و Adam B. متفاوت است کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>