چگونه سیمونز قصد دارد به نوبه خود در اطراف Waratahs’ وحشت شروع به فصل


راب سیمونز در حال یادگیری راه سخت است که کاپیتانی خود درس نیست همیشه آفتاب و گل رز.

در عین حال با وجود وحشت شروع برای NSW خود را آغاز سوپر راگبی کمپین Waratahs کاپیتان جرارد است او مرد مناسب خود را برای رهبری تیم از یک سوراخ, حتی اگر چند هفته گذشته دشوار بوده است.

پس از یک هفته به تأمل در یک دور 24-10 از دست دادن به ملبورن شورشیان این Waratahs با حضور در تمرين روز جمعه برای برنامه ریزی چگونه برای شکستن خود را winless شروع به 2020.

ضرر و زیان به صلیبیون بلوز و شورشیان کاهش یافته و اعتماد به نفس به مسائل بدتر NSW باید خداحافظی آخر این هفته و نمی خواهد فرصت برای ثبت نام در رقابت نقطه تا روز جمعه در برابر شیرها در Bankwest ورزشگاه.

تبلیغات

پس از چهار سال در شارژ کامل زمان مایکل هوپر ایستاده بود کنار قبل از فصل رو در جریان است. او می خواهم به اندازه کافی بود و می خواستم برای رفتن در مورد کسب و کار خود را در پس زمینه.

سیمونز که همچنین کاپیتان های کوئینزلند قرمز اصرار او را نمی دوم حدس زدن نقش خود را با این تیم در حال اجرا گذشته در استرالیا در کنفرانس اما اذعان می کند همه چیز شده اند قایقرانی صاف.

Rob Simmons and Waratahs players look on during their round three loss to the Melbourne Rebels.

راب سیمونز و Waratahs بازیکنان در طول سه دور دست دادن به ملبورن شورشیان. اعتبار:AAP

“این یک چالش است و آن را سخت” سیمونز گفت. “اگر آن را آسان و سپس آن را احتمالا نمی خواهد آنقدر رضایت بخش در انتهای دیگر. من لذت بردن از یادگیری زیادی در مورد خودم و یادگیری در مورد این زمان ،

“من از صحبت با چند تا از بچه ها در اطراف آن است که چگونه در اطراف کاپیتانی خود درس های جانبی. آن را دشوار بودن 0-3. صحبت کردن با بچه ها که باید قبل بوده است که مقدار زیادی کمک کند. [برنده] خواهد آورد و اعتماد به نفس از این گروه است.”

پس از شورشیان از دست دادن سیمونز گفت: این گروه در “سوراخ” و یک هفته در نمی sugarcoat این واقعیت است که چیزی نیاز به تغییر است.

“من فکر نمی کنم که هیچ انکار که” سیمونز گفت. “ما 0-3. در صورتی که نمی حلقه, زنگ, زنگ ها, پس از آن من احتمالا نه کار من. من انتظار یک بیت از انرژی وجود دارد در این زمینه [این هفته].

“ما می خواهیم برای ساخت برخی از بیشتر مثبت به بازی ما. در واقع من فکر می کنم ما نیاز به ما حمله رفتن کمی بهتر نگه داشتن بر روی توپ برای شروع با [بنابراین ما می توانیم] واقعا از بند باز کردن برخی از خوب حمله قرار داده و افراد به فضا است.”

مربی راب پنی در هفته گذشته گفت: او به دنبال بازخورد از بازیکنان که آیا آنها راحت با این سبک از بازی های اجرا شده توسط کارکنان مربیگری.

هم زمان با شیرها بازی می آید در اطراف وجود دارد ممکن است جزئی و ترفند. توپ های امنیتی در ادامه به موسیقی پاپ به عنوان چیزی است که نیاز به توجه فوری است.

“یک راه حل خواهد بود اگر ما می تواند نگه داشتن توپ یک زن و شوهر از فاز” سیمونز گفت. “بسیاری از فرصت های ما خواهد آمد اگر ما می تواند نگه دارید که توپ کمی طولانی تر. ما نمی خواهیم به نگه داشتن مردم از بیان خود را در خارج وجود دارد اما [در آن است در مورد] تخلیه در زمان مناسب و ساخت آن تصمیم گیری در زمان مناسب است.”

بیشترین بازدید فیلم ها در ورزش

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>