چگونه Coronavirus بحران تبدیل فرماندار اندرو کومو به یک تلویزیون احساس (ستون)

بالا در لیست از چیزهایی که هیچ کس نمی تواند پیش بینی درست چند هفته پیش از ظهور نیویورک رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو به عنوان یک buzzy روز تلویزیون قرعه کشی.

کومو گسترده روزانه رسانه ها در جلسات دولت از coronavirus همه گیر است که به سرعت گسترش از طریق دولت امپراتوری تبدیل شده اند و ملی, اخبار, پخش زنده را در تمامیت خود را در این هفته در سراسر ترین کابل شبکه های خبری از جمله فاکس نیوز و سی ان ان و همچنین یوتیوب, توییتر, و یک میزبان از دیگر سیستم عامل.

“اندرو کومو نمایش” آن را به عنوان است که به طرز عجیبی قانع کننده مخلوط است که در بخش “بال غربی” احیای بخشی جلسه درمان و مهمتر از یک منبع معتبر از اطلاعات مهم در مورد سرایت است که ناگهان طرح میتوانست به هر جنبه ای از زندگی در آمریکا و سراسر جهان است.

در این محیط این هیچ جای تعجب است که آمریکا مشتاق به اطمینان می شود توسط یک, مردمی, long-winded نیویورکر با آشکار فرمان nitty-ریگ دار اطلاعات از دولت است. در زمانی که داوطلبان دوخت فولاد ماسک در خانه و شهر نیویورک بیمارستان های در حال اجرا از اتاق که نمی خواهید به شنیدن یک رهبر می گویند با عزم واقعی: “من به نوبه خود این حالت وارونه به تعداد تخت ما نیاز” به عنوان کومو را در مارس 24.

ملکه مادری که با افتخار از توانایی های خود را به تشخیص نیویورک لهجه قصبه-توسط-قصبه — خود دولت خانه بسیار خود را معمولی جلسه یکنواخت است یک تی شرت یقه دار با نابودسازی خود را سفارشی ذخیره به اندازه پچ های جدید وزارت امور خارجه مهر و وعده “من کار برای مردم است.” از حزب دموکرات به رهبری دولت از سال 2010.

کومو تصویر شکوفا در کانون بحران است که نیاز به درست رهبری مدیر عامل شرکت مدیریت مهارت و واقعی همدلی برای دیگران به خصوص کمتر خوش شانس. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ایستاده بود در تضاد خود را به طور منظم coronavirus جلسات خود به طور معمول نفس-محور تمرکز و ناچیز گرفتن حقایق است.

اما کومو را بررسی بیحوصلگی حرف زدن موجب شده است بیش از کاستی از رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در این بحران است. مهارت ها و نقاط قوت آن شده است بر روی صفحه نمایش در کومو را PowerPoint-فعال جلسات قرار داده اند Klieg نور دوباره در کار دولت است. که کار این است که چیزی کومو شده است با درگیر از اواسط دهه 1970 برای اولین بار در کنار پدرش, دولت امپراتوری افسانه ماریو کومو بود که یک سلف خود در فرمانداری عمارت و سابق شهر نیویورک شهردار. برادر, Chris Cuomo, برجسته anchor در سی ان ان.

اندرو کومو روزانه تلاوت تعداد موارد بستری شدن در بیمارستان, تست سرعت و همه شیوه ای از آمار دیگر — از جمله grimmest — اطمینان مردم به دلیل آن را نشان می دهد که کسی را به رهبری یک تیم برای حمله به این مشکل در دولت که در آن شیوع تهاجمی ترین در حال حاضر. او هنوز در تلاش برای به چرخش اعداد او را اطلاع رسانی دولت خود و سایر نقاط کشور در آنچه که ممکن است در آینده.

“این است که با حداکثر سرعت دویدن, دوستان من, آن ماراتن” او دستور.

کومو را در بحث ساختمان موقت اورژانس بیمارستان ها برای رسیدگی به حجم بیماران و فشار بر دولت فدرال به انجام بیشتر برای کمک به نشان می دهد که کسی در خارج وجود دارد یک چشم انداز برای آنچه که باید انجام شود. این هیچ حادثه که فرماندار به پایان می رسد بیشتر از او تقریبا یک ساعته جلسات با “من باید برم سر کار” — و پس از آن طول می کشد چند سؤال را در راه خود را درب.

“پنکه, پنکه, پنکه” کومو گفت: بیش از یک بار. دیرین کومو ناظران می گویند فرماندار هرگز شناخته شده برای تسلط خود را از روابط رسانه ای اما او ثابت می شود یک متخصص در استفاده از تلویزیون های پلت فرم به goad دولت فدرال به عمل است. به عنوان یک رهبر روشن است او مراقبت به اندازه کافی برای رفتن بر روی تلویزیون روز پس از روز hollering در مورد دولت نیاز برای 30,000 زندگی-صرفه جویی در ماشین اگر پزشکان برای اجتناب از نیاز به بیرحمانه ترین انتخاب در هنگام اوج بازدید.

کومو نیز ارائه یک چشم انداز گسترده از چه فدرال و دولت های ایالتی و محلی مدیون شهروندان در زمانی که مفهوم خدمات عمومی وضع و دولت شده است به ضرب و شتم در چشم های عمومی. رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن صعود به کاخ سفید بود و مطمئنا مهم ترین گل از “اجازه دهید به اجرای دولت مانند یک کسب و کار, مبارزات انتخاباتی.” با کروناویروس گرگ در درب کومو را تسهیلات با اهرم دولت به طور ناگهانی به یک قدرت فوق العاده است که او در اجرای مرحله ملی.

“این که دولت نوزاد” او اظهار طی 17 مارس در ظاهر برادر خود را شبانه CNN سری “کومو نخست زمان” در پاسخ به یک سوال در مورد تهمت دست زدن به بحران است.

اندرو کومو علی ارجاع به تجارب گذشته خود را در طول زمان خود را برای کار از وزارت مسکن و توسعه شهری و سال خود را به عنوان ایالت نیویورک دادستان کل تنها می افزاید: به اداری خیابان cred. تیاو پیام با صدای بلند و روشن است: دولت بزرگ نیست شر آن را حیاتی — اغلب اوقات زمانی که شما دست کم انتظار آن را. غلیان احساسات قدردانی کومو دید نشانه آن است که آمریکایی ها به دنبال رهبران و موسسات ایستاده بلندتر از خرده حزبی مزخرف که غالب سیاسی ترین عناوین.

جنبه “اندرو کومو نشان می دهد” است که حتی تعجب فرماندار دیرین همکاران سهولت در ابراز نگرانی واقعی برای کسانی که رنج می برند. او بارها و بارها خود را فراخوانی 88 ساله و مادر ماتیلدا در تقویت نیاز اجتماعی فاصله برای محافظت از “سالمندان ما.” او آورده خود را 22 ساله و دختر Michaela به یک جلسه توجیهی به کمک “صاف منحنی” پیام را به نسل. او ساخته شده اشاره به شادی و فشار از صرف وقت با کیفیت با اعضای خانواده در طول این دوره مجبور انزوا. در حال حاضر آشنا کند و گاهی متوقف صدای او شده است قادر به ارائه صدا به سرخوردگی و ترس از میلیون ها نفر.

و اشاره کرد که بسیاری از بیش از 700 نیویورکی که درگذشت به تاریخ coronavirus حال اساسی بهداشت و درمان مشکلات کومو گفت: “نیست که ما را به احساس بهتر. اگر آنها نمی باید این ویروس در آنها می شود با ما امروز. بله مرگ اجتناب ناپذیر است برای همه ما. فقط امروز نیست.”

در شنبه کومو اخراج شد تا با نسخه برای چگونه دولت فدرال باید اصلاح مراقبت های بهداشتی در زنجیره تامین به عنوان یک وسیله و توضیح داد که چگونه این کمبود در وهله اول اتفاق افتاد. او می بیند جدید عادی اقامت در جایی که آمریکایی ها باید برای رسیدن به مبارزه مهیب ویروسی نژادها با تغییرات رفتاری و بهبود تست قابلیت های.

“این نمی تواند دوباره اتفاق می افتد,” او گفت:. “شما برنده نیست در دفاع. شما برنده شدن در جرم است.”

کومو توانایی برقراری ارتباط به وضوح و به طور موثر مورد همه چیز است که در راه است به دفع کردن بدترین-مورد-سناریو coronavirus شیوع قابل تحسین است. او در عنصر خود را. نسبت به پایان روز نزدیک به hourlong جلسه او به یک پاسخ به یک سوال در مورد در دسترس بودن coronavirus تست. سپس او تبدیل به ایالت نیویورک کمیسیون بهداشت و درمان دکتر هوارد Zucker که نشسته بود حداقل شش فوت دور از کومو در کنفرانس خبری به درخواست اگر او تا به حال چیزی به آن اضافه کنید. “من فکر می کنم شما تحت پوشش آن” شکر جواب داد.

به عنوان کومو نگاه به عقب در پراکنده گروهی از خبرنگاران را در شش پا افزایش در اطراف اتاق جلسه در دولت و کنگره آمریکا در آلبانی فرماندار خندیدی.

“هیچ کسی نیست یک سوال بپرسید,” او مشاهده شده است. “این یک احساس خوب.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>