چگونه Coronavirus همه گیر است که بر اجرای اقتصاد در هالیوود

تا چند روز پیش ابی Borden شده است کنار هم قرار دادن یک پیشنهاد برای مواد غذایی و آشامیدنی (persian) برنامه برای والاتر از “F9” آینده نهم قسط جهانی فوق العاده موفق “سریع و خشمگین” حق رای دادن در اصل مجموعه ای را به تعظیم در ماه مه. به عنوان یک پذیرایی مشاور Borden اغلب توصیه در مورد منوها و غذا نیاز برای صنعت بزرگ حوادث.

اما هنگامی که خبر شکست این است که فیلم را به جای اولین تقریبا یک سال از شرکت در مارس سال 2021 به دلیل coronavirus شیوع Borden برنامه آمد به توقف سنگ زنی.

“کسب و کار ما بر اساس قوانین باشد. این نوع از نقطه” Borden گفت: تنوع.

یکی دیگر از رویداد او مشغول به کار بود در این جیمز ریش بنیاد طعم امریکا: لس آنجلس که قرار بود به جای در زمینه مواد غذایی سالن در مرکز شهر لس آنجلس در ماه آوریل شده است تحت فشار قرار دادند به سقوط.

“وجود دارد بدون تردید اگر این فقط رفتن به تحت تاثیر قرار ما برای چند هفته و یا چند ماه و یا افرادی هستند که واقعا به دنبال به فشار همه چیز از یک سال,” او گفت:.

به عنوان محدود کردن اجتماعات بزرگ می شود هنجار صنعت مهمان نوازی حرفه ای مانند Borden قطعا احساس فشار مالی از رویداد لغو, که شامل همه چیز از فیلم برای اولین بار به فروشگاه دهانه و تجاری راه اندازی کرد.

ارنست استورم است مدیر عامل شرکت باند جمعی یک شرکت که شامل باند پیشخدمت یک سازمان است که کتاب مدل برای پذیرایی گیگابایت, سفیر نام تجاری مشاغل و مدل تبلیغاتی. استورم گفت که شرکت او معمولا کارکنان تا 50 رویداد در سراسر کشور; یک “آهسته هفته” خواهد بود 20 وقایع است. این هفته آنها تا به حال شش.

“آن را لغو گشت. ما ممکن است مجبور به توقف کامل عملیات تا اطلاع ثانوی گفت:” Sturm که در استخدام برخی از 500 مدل/پیشخدمت در هر رویداد اساس در شهرستانها از جمله لس آنجلس و نیویورک و میامی است.

استورم اضافه شده است که کارکنان خود را — که درآمد حدود 30 دلار در هر ساعت در هر رویداد و گاهی بیشتر — در خصوص به چالش کشیدن موقعیت به عنوان مدل سازی, شغل, رزرو و ابتدائی در حال خشک شدن بیش از حد.

“آنها تمرکز خود را مدل سازی حرفه ای, و آنها این کار را در سمت دیگر به حمایت از حرفه خود,” او گفت:. “اگر مدل پایین, آنها تکیه باند پیشخدمت اما [ما] انجام بیش از حد خوب است یا نه.”

مشتریان که لغو آخرین لحظه با این شرکت می توانید انتخاب کردن به استفاده از یک اعتبار برای یک رویداد آینده (و یا حتی بازپرداخت اگر آنها لغو اوایل به اندازه کافی) اما صبر ستاد دریافت غرامت برای لغو حوادث آنها را مشغول به کار در آنها به جای وعده داده شده کار در یک رویداد آینده.

نام تجاری سفیران (زنده تظاهر کنندگان از محصولات و مواد غذایی, و غیره. در تجارت را نشان می دهد و رویدادها) پذیرایی کارکنان صبر کنید و مدل تبلیغاتی شغل محبوب هستند کنسرتهایی در میان بازیگران و مدل های که تکیه بر برنامه های انعطاف پذیر برای امتحانات ابتدائی و رزرو. اما زمانی که یک نیروی majeure شرایط مانند جهانی همه گیر — نتایج فرفره لغو آنها به ندرت به عنوان هر نوع جبران خسارت.

در واقع اگر جداول تبدیل شده است و با نام تجاری سفیران لغو یک فرفره در آخرین لحظه آنها می تواند مسئول پرداخت یک سازمان نیروی انسانی یک “کشتن هزینه” — یا در صد از آنچه که آنها را ساخته شده برای این کار — در علاوه بر این به پیدا کردن و جایگزین کنند.

در یک قرارداد نوشته شده توسط انواع مختلفیاز کشتن هزینه شد تا 25 درصد از تولید ناخالص حقوق و دستمزد به علاوه دیم و هزینه پارکینگ. یکی دیگر شامل پولی اسکله پرداخت اگر یک سفیر نام تجاری طول می کشد, می گویند بیش از حد طولانی یک ناهار (20 دلار برای هر 10 دقیقه یک نفر دیر است).

بازیگر دزیره مردانه می داند که جهان هست و تا زمانی که به تازگی به حال با تکیه بر نام تجاری سفیر شغل برای اکثر درآمد خود را. مردانه شده بود و پیش بینی قابل توجهی چک از کار 2020 Electronic Entertainment Expo به عنوان یک بازی ویدیویی نشان دهنده یک فرفره او تا به حال در شش سال گذشته.

اما وقتی Entertainment Software Association اعلام کرد این رویداد را لغو روز چهارشنبه او گفت که او از دست داده به احتمال زیاد یک $1,400-$2,000 چک برای کار سه روز کنفرانس.

در بازیگری کنار ستاره ملی تبلیغات و تلویزیون را نشان می دهد نیز fizzled از صرفه جویی برای صدای خارج از قاب ، او تخمین می زند که او از دست داده است برخی از $10,000 در درآمد بالقوه در چند هفته گذشته به تنهایی و فکر می کند او می تواند شناور ماندن برای شاید یک ماه دیگر.

“من تا به حال تمام این ماه و مه پر شده در برنامه من است. من به طور کامل آگاه از چقدر من بود تا زمانی که چک شد رفتن به آینده. من انجام شده است این مدت زمان طولانی پس از من هرگز در مورد آن نگران گفت:” مردانه که کار کرده است و به عنوان سفیر نام تجاری از سال 2007. “من می دانم آنچه من درآمد باید برای هر ماه. اما همه که لغو شد.”

فلوریدا بومی آغاز شده و یک حساب کاربری با بازار آنلاین Poshmark و شروع طراح لیست آیتم های او را دریافت و از کار کنسرتهایی در طول سال در تلاش برای تولید برخی از جریان نقدی. او همچنین با امضا یک temp سازمان است که کارکنان او در دفتر برای پاسخ به تلفن برای چند روز البته در کسری از آنچه که او خواهد بود به عنوان سفیر نام تجاری.

برای Kika Magalhães آینده خاص کمتر است. Magalhães یک بازیگر است که ستاره دار در فیلم ترسناک “چشم مادر” (آن را برای اولین بار در ساندنس در سال 2016) شروع به کار پاره وقت به عنوان یک پیشخدمت و متصدی بار برای یک شرکت غذا در شش ماه پیش کار او ادویه به دلیل انعطاف پذیری آن, او می گوید.

اما در حال حاضر با تمام پذیرایی شغل و لغو امتحانات ابتدائی او مقیم وقت خود را در خانه او در نظر گرفته شده بود با استفاده از این خرابی به دیدار خانواده اش در زادگاهش پرتغال اما نگران است که او را به قرنطینه می شود و پس از بازگشت او به ایالات متحده او در حال حاضر نه بیمه بهداشت و درمان به عنوان او موفق به واجد شرایط برای SAG-AFTRA طرح این سال است.

من آماده برای این بدیهی است که گفت:” Magalhães. “اگر من کار نمی کنند من نمی پرداخت می شود. من در آن وضعیت که در آن من قصد دارم به ساخت هر گونه پول و من بسیار نگران است. من بسیار نگران است.”

به طوری که او دوست Arron Turnbull. Turnbull همچنین با این نسخهها کار در تهیه غذا و به عنوان سفیر نام تجاری برای شرکت های مختلف سلامتی است که بازار به آنچه که او خواستار “Erewhon جمعیت” اشاره مرسوم (و گران) بهداشت مواد غذایی, فروشگاه های زنجیره ای در لس آنجلس است. او می گوید که او کار می کند 12 تا 14 پذیرایی حوادث یک ماه; شش لغو شده است در ماه مارس به تنهایی.

در این مرحله Turnbull نگران است که او نمی خواهد بود قادر به ایجاد خود را اجاره. او را از رسیدن به شرکت های کارت اعتباری و اتحادیه های اعتباری برای وام خودرو برای دیدن اگر او می تواند تاخیر پرداخت.

“همه پیشخدمت دیگر در پذیرایی در حال حاضر آنها به دنبال کار به عنوان خوب,” او گفت:. “آن را حتی مانند من می تواند به پیدا کردن شغل دیگری فردا. آن را مانند وجود دارد هیچ شغل است.”

Maddy هیز, مدل, نمی, احساس اضطراب ، هیز که بر میدارد تا کنسرتهایی گاهی اوقات از طریق باند پیشخدمت می گوید: حفظ جریانهای چندگانه درآمد است کمک به نگه داشتن شناور.

“من نمی خواهم بگویم که من نگران” هایس گفت. “من را نجات داد در طول چند سال گذشته و از نوع ذهنی آماده است که چیزی ممکن است کم کردن سرعت است.”

برای ادامه کار خود به عنوان یک مدل مناسب برای لباس های مختلف, مارک های هیز خواسته است که شرکت های کشتی او لباس به طوری که او می تواند انجام اتصالات جلسات در خانه. او همچنین با این نسخهها کار به عنوان یک تغذیه پاسخگویی و مربی تناسب اندام و همکاران با مارک های خود Instagram account. هیز می گوید آن را قطعا یک شوکی برای مردم بهتر آماده به آب و مالی غیر منتظره طوفان مانند این یکی.

همانطور که برای Borden آن را سخت به فکر می کنم در مورد اثر دومینو یکی شپشو سه ماهه می تواند در بقیه سال.

“صنعت ما یک صنعت خدمات. Q1 درآمد پرداخت برای Q2, Q2 درآمد کمک به پرداخت برای Q3 اگر یک چهارم می رود, آن را واقعا آن را هل می دهد” او گفت:.

در حال حاضر او به دنبال سقوط و انجام به همان اندازه آماده سازی به عنوان او می تواند به صورت بالقوه رویدادهای که در آن زمان.

“متاسفانه این یک کامل برگزاری, الگوی,” او گفت: “تا زمانی که ترس فروکش.”

(تصویر: نمایشگاه E3 2019)

محبوب ترین ها در انواع

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>