چگونه صنعت موسیقی می توانید انجام دهید بهتر است برای ترانه سرایان و آهنگسازان (ستون مهمان)

مارس بین المللی زنان و ماه که در آن ما می دانیم زنان در همه جا و پیشرفت های که ساخته شده اند برای زن حقوق و نمایندگی. اما عدالت و تعادل جنسیتی در نمایندگی یک راه برای رفتن در هر دو موسیقی و جامعه.

Mariah Carey که آهنگسازی اعتباری در چند شماره 1 ثبت شد فقط و فقط به بستری ترانه سرایان Hall of Fame, حتی اگر او واجد شرایط آغاز شد و نزدیک به 10 سال پیش و این فقط نوک کوه یخ است.

در صنعت موسیقی زنان ساخته شده تنها 12.3 درصد از ترانه سرایان مسئول نوشتن 700 آهنگ در بیلبورد هات 100 تا پایان سال در نمودار بین سال 2012 تا سال 2018 است. که در صد در تضاد 2018 میرا و MusiCares گزارش که شامل آمار که یک سوم از تمام نوازندگان شناسایی به عنوان زن.

عدم نمایندگی و فرصت برای زنان سازندگان موسیقی محدود نمی به ترانه سرایان و آن را حتی بدتر زمانی که به دنبال در تولید موسیقی.

زمانی که USC است آننبرگ گنجاندن طرح مورد تجزیه و تحلیل جنسیتی تفکیک برای تولید موسیقی که مشغول به کار در بالای 400 آهنگ های محبوب از سال 2012 تا سال 2015 تا سال 2017 و 2018 شد مردان به زنان تولید کننده نسبت 47:1. که ترجمه را به تنها 2.1 درصد از کسانی که تولید کنندگان شناسایی به عنوان زن نشان دادن روشن عدم توزیع فرصت ها برای زنان در تولید موسیقی. علاوه بر این USC آننبرگ ورود ابتکار نیز در بر داشت که برای 2018 Hot 100 نمودار وجود دارد نه یک زن در یک اواز یا موسیقی دو نفری و یا گروه که به نظر می رسد در لیست.

در چشم های عمومی ممکن است به نظر می رسد که وجود دارد مقدار زیادی از زنان موفق هنرمندان. آنها اغلب در اخبار و آن را تقریبا غیر ممکن است برای گوش دادن به رادیو و یا یک جریان خدمات پخش بدون شنیدن از یک زن خواننده. اما یک عامل کلیدی در این اریب دیدگاه این است که موسیقی پاپ, محبوب ترین نوع برای زنان است. و در عین حال زمانی که به دنبال در نمودار پاپ به طور خاص بیلبورد 2019 year-end Hot 100 و 82 درصد از کسانی که پاپ آهنگ تا به حال حداقل یک مرد مجری. این به این معنی است که تنها 18 از 100 آهنگ که در لیست انجام شد تنها توسط زنان با 7 از آن 18 آهنگ های انجام شده توسط بیلی Eilish یا Ariana Grande. بیشتر اضافه کردن به این واقعیت است که زنان محبوب ترین نوع است که به شدت تحت سلطه مردان: 23% از 700 محبوب ترین آهنگ ها از سال 2012 تا سال 2018 شد نوشته شده توسط همان 10 مرد ترانه سرایان.

با هم به عنوان یک صنعت ما باید فعال تر در مبارزه با عدم وجود نمایندگی. این فرصت وجود دارد ما فقط نیاز به سازگار تشویق پشت این فرصت به منظور آوردن تغییر مثبت برای همه ما است. این شروع یک دهه جدید و باید آن را شروع یک بیشتر جنسیتی متعادل صنعت موسیقی.

چگونه ما می تواند بهتر برای حمایت از زنان ترانه سرایان و آهنگسازان:

  • اطلاعات ترانه سرا: در Songtrust ما نمایندگی بیش از 300,000 ترانه سرایان در سراسر جهان است. ما را به انجام یک بررسی سالانه از ما ترانه سرایان و به اشتراک گذاری یافته های ما در سراسر این صنعت برای توزیع دیدگاه های خود را در مورد چگونه به تغییر مثبت برای نمایندگی می تواند شتاب. اگر ما نمی گیری که در آن ما هستند و ما نمی توانیم به بهبود است.
  • تعادل از فرصت ها: اگر 10 مرد را می نویسم 23 درصد از بازدید بالا در سراسر هفت سال پس می توانید 10 زنان است. تا سال 2030 صنعت گسترده A&R در رشته و هند متعهد می تواند به تعادل جنسیتی در خود هنرمندان انجام, ترانه سرایان و آهنگسازان.
  • به طور فعال به حمایت از تنوع شمول و متعلق برنامه: در این تماس بر صنعت سازمان برای راه اندازی و/یا ارائه بیشتر آوازی و سازگار برای حمایت از طرح های مانند او موسیقی, Keychange, در مخلوط, و زنان صوتی ماموریت.
  • جشنواره موسیقی صف برابری: گاه به گاه فن موسیقی همیشه نمی بینید که در حال نوشتن است که بخشی از یک آهنگ اما آنچه آنها را ببینید که headlining جشنواره های موسیقی. در حالی که سرنوشت Coachella 2020 جشنواره هنوز نامشخص است, آن را همچنان بزرگترین جشنواره موسیقی — و در این سال headliners همه مردان است. این است یکی دیگر از منطقه که در آن ما نیاز به بهبود و آن را به ویژه مهم است با توجه به این مثال که اپتیک مجموعه. من می خواهم برای جلب توجه بیشتر به Keychange و خود ابتکار عمل را به تشویق جشنواره ها و موسیقی سازمان برای رسیدن به یک 50:50 تعادل جنسیتی تا سال 2022 به عنوان آن خواهد بود قابل توجه هدف برای رسیدن به.
  • تبدیل شدن به یک قهرمان برای تقاطع: با وجود تلاش ها برای تجزیه کردن جنسیت و نژاد و هویت به عنوان موضوعات جداگانه همه آنها متصل هستند و با احتیاط مفاهیم. این جنبش در مورد ایجاد فرصت های برابر برای همه در درون و فراتر از موسیقی است. در حالی که ما در حال مقابله با نمایندگی در موسیقی ما باید برای مقابله با آن در هسته و این بدان معناست که پرداختن به نابرابری برای همه است.

ما وقت و زمان دوباره ظهور استعداد موسیقی از همه سنین, پیشینه و هویت جنسیتی. بهبود وکالت و نمایندگی برای زنان پایین می آید به توزیع فرصت است. با توجه به بیلبورد از 439 ترانه سرایان القاء به ترانه سرایان سالن از شهرت پس از سال 1970 تنها 31 زنان هستند که ترجمه فقط 7 درصد از inductees. امروز به دنبال صنعت موسیقی که در آن 40,000 آهنگ های جدید آپلود به Spotify در هر روز و عصر جدید اعمال در حال شکستن قوانین از موسیقی معاصر وجود دارد بسیاری از فرصت های به کار و قهرمان زنان ترانه سرایان و آهنگسازان.

با ایجاد یک متنوع تر بدن از ترانه سرایان ما تجربه نوع جدیدی از موسیقی که ما را نشنیده اند اگر ما نگه داشته و محدود کردن نوشتن ترانه فرصت به همان گروه از مردم است. این است که چگونه ما می توانید شروع به ایجاد تغییر با موسیقی راک اند رول هال سيوند. تنها 69 از 888 Rock & Roll Hall سيوند هستند با توجه به Longreads — که حساب فقط 7.7%.

صنعت موسیقی این فرصت را به تنظیم مجدد خود را و تبدیل شدن به یک قهرمان صنعت برای تعادل جنسیتی و نمایندگی. آن را فقط یک ماده از اگر ما می خواهیم به رهبران در تغییر اجتماعی که ما در طول تاریخ بوده اند و یا به نظاره نشست و امیدوارم که شخص دیگری آن را برای اولین بار. اما این هرگز ما بوده است ،

مولی Neuman پیوست Songtrust در سال 2017 بود و به نام رئیس جمهور در پاییز گذشته. قبلا او سر از موسیقی در Kickstarter; موقت رئیس جمهور و معاون رئيس جمهور از آمریکا انجمن موسیقی مستقل (A2IM); برگزار شد و نقش های ارشد در Rhapsody بین المللی و eMusic. او شروع به در موسیقی به عنوان درامر برای نفوذ, گروه پانک, Bratmobile.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>