هفت سردبیران honed فیلم برای Netflix هفت-قسمت مدارک سری “Tiger King: قتل و ضرب وشتم و دیوانگی” در مورد مردی که صاحب بزرگترین مجموعه ای از گربه های بزرگ در ایالات متحده گفتن از داستان یوسف Maldonado-پاساژ معروف به جو عجیب و غریب یک متا یکی از جمله یک واقعیت نشان می دهد-در-یک-نشان می دهد و آن را تبدیل شوم بسیار به سرعت. بعد از همه وجود دارد اقدام به قتل توطئه ای برای مرتب کردن بر اساس.

10 دقیقه اول نشان می دهد که چگونه عجیب و غریب بادها در زندان ویرایش و انتخاب ساخته شده در دستور Netflix بکشد. “بدون وعده چیز گرفتن bonkers شما نمی دانید که اگر مردم را کوک می گوید:” ویرایشگر داگ هابیل برای اولین بار آمده در هیئت مدیره این سری در سال 2017. در آن زمان, او می گوید تا به حال تولید یک مفهوم گسترده تر است. “آن را در مورد حیوانات, قاچاق,” او توضیح می دهد.

به عنوان مدیر اریک گود نشان می دهد در سری باز لحظه لحظه او را نشان داده شده یک پلنگ برفی در قفس — یک حیوان عجیب و غریب متعلق به زمانی است که ایده اصلی رو صورت و مبنایی برای “Tiger King.”

“ما از [‘جو عجیب و غریب, تلویزیون, تولید کننده] ریک کیرخم را بر روی دوربین intro to the snow leopard, و هنگامی که شما ببینید که لحظه ای که درب باز حس کنجکاوی خود را piqued است می گوید:” ویرایشگر نیکلاس Biagetti که در آمد بعد از آن در روند و تا به حال به بازی گرفتن در یک داستان نه تنها از اقدام به قتل بلکه در مورد نبرد برای کنترل حیوانات عجیب و غریب در بازار در فلوریدا. “این فقط در مورد داستان جو. هر کس خود را و شما در حال تلاش برای باقی ماندن به عنوان مطلع به عنوان امکان پذیر است.”

سردبیران پدرو آلوارز گیل, Dylan هانسن-Fliedner, Camilla Hayman, Daniel Koehler و جفری ریچمن و همچنین هابیل و Biagetti مشغول به کار در این پروژه که امکانات در قلب آن یک دشمنی بین عجیب و غریب و کارول Baskin بنیانگذار Big Cat Rescue. اما وجود دارد بسیاری دیگر از بازیکنان درگیر و خیلی از ساخت سری اتفاق می افتد به عنوان مصاحبه از افراد مختلف نگه داشته دهنی, انگشت کردن داستان در جهات مختلف.

به عنوان گود فیلمبرداری شد او با تکیه بر بازخورد از سردبیران قبل از او خود را به ضرب گلوله بعدی مصاحبه پس از او تا به حال همیشه این شانس را به دیدن آخرین برش Biagetti می گوید. با فیلم جدید به طور مداوم در آینده سردبیران تا به حال انعطاف پذیر باشد. هابیل می گوید فرایند ویرایش شد “مانند در حال ساخت یک هواپیما در هنگام پرواز آن است.”

گوگل اسناد جلسات تیم و شل مکالمات ثابت ابزارهای مفید برای سردبیران در نقشه برداری, داستان و بسته بندی سر خود را در اطراف متعدد مصاحبه و افراد بی شماری تاب که آمد با آنها. “ما نمی باید به بیرون رفتن از راه ما را به هر چیزی ظالمانه” آبل یادداشت ها. عجیب و غریب, همانطور که ما یاد بگیرند که خدمت به 22 سال حبس برای اقدام به قتل Baskin. (Bia-getti آمد بر روی این پروژه بعد از عجیب و غریب دستگیر شده بود.)

Biagetti مشغول به کار در برش قسمت های 3 و 6 و 7 بود اما “واقعا تلاش مشترک,” او می گوید. آزادی برای تعیین جهت هر قسط کمک کرد او فوق العاده است. هنگامی که او به ویرایش قسمت 3, او قادر به شیرجه رفتن به داستان همین Lewis, Baskin اواخر که تا به حال ناپدید شده تحت شرایط مرموز برخی از 20 سال قبل است. “این کاملا جدید بازیگران مصاحبه در تمپا و قدمت آن به زمان های مختلف در گربه, صنعت,” او توضیح می دهد. این نقطه که در آن سری طول می کشد یکی دیگر از پیچ و تاب و که در آن های مختلف درست-جرم جنبه وارد. “که سرگرم کننده و آزاد برای بازی کردن با” Biagetti می گوید.

در حالی که سردبیران نمی دانم دقیقا چه آنها رو به رو شد در شروع سری آنها ممکن است اطلاع اگر وجود دارد یک فصل 2: با عجیب و غریب در زندان او را تهدید به شکایت به نقل از یک توطئه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de