چگونه زنان مهاجران nonwhites کمک به اقتصاد آمریکا رونق پس از جنگ جهانی دوم

ایالات متحده طولانی مادی و معنوی خود را پر سود ترین مشاغل برای نخبگان از مردان سفید پوست. کسانی که مردان از قدرت برگزار شد با فروش هر کس دیگری یک اسطوره: بزرگترین تهدید برای کارگران مانند شما در حال کارگران که به نظر نمی آید مانند شما. دوباره و دوباره آنها به طبقه کارگر مردان سفید پوست است که آنها از دست دادن شغل خوب برای زنان nonwhite مردان و مهاجران است.

آن بود و باقی مانده های سیاسی قوی دروغ است. آن را تضعیف اساس داستان واقعی از چگونه امریکا و مهندسی آن دوران طلایی به اشتراک گذاشته رفاه — بزرگ طبقه متوسط توسعه در دهه های پس از جنگ جهانی دوم است.

آمریکایی ها سزاوار به حقیقت را می دانم در مورد آن دوران طلایی بود که نه سفید “ترک آن را به بیش از حد” داستان است که بسیاری از مردم شده است منجر به این باور است. آنها شایستگی این را می دانم که ساخته شده است طبقه متوسط و در واقع می تواند به بازسازی آن برای همه کارگران بدون توجه به نژاد یا جنسیت یا محل تولد.

ما نیاز به شنیدن آن در حال حاضر به عنوان ملت ما این است که غوطه ور در یک بیماری همه گیر رکود اقتصادی و تابستان از تظاهرات خواستار برابری و به عنوان کارگران آمریکایی مبارزه به لرزش خاموش دهه تنبل رشد دستمزد. ما نیاز به شنیدن آن به دلیل آن است که یک چراغ امید در تلخ زمان برای ما از اقتصاد مهم تر است چرا که در این نهفته است که نخبگان مردان سفید فروختن در مورد کارگران در جنگ ساخته شده اند اقتصاد بدتر برای همه, برای بیش از حد طولانی است.

امیدوار حقیقت این است که زمانی که آمریکایی ها گروه با هم به زور باز کردن دروازه از فرصت ها برای زنان, برای مردان, برای این گروه که مدت طولانی است که تحت ستم در اقتصاد ما همه جلوتر است.

همچنین بخوانید: ‘Superspreading’ باعث بیشتر Covid-19 انتقال در کارناتاکا: اطلاعات

من صرف زندگی حرفه ای من به عنوان یک خبرنگار اقتصاد مصرف شده توسط این پرسش که چگونه امریکا ممکن است احیای دوران طلایی از طبقه متوسط است که بالندگی پس از جنگ جهانی دوم است. من جستجو برای راز بازگرداندن رفاه برای فرزندان چوب-آسیاب کارگران در شهرستان که در آن صنعت چوب سقوط در 1980s و یا سوخته کارخانه در امتداد رودخانه اوهایو جایی که من تعقیب سیاستمداران در اوایل 2000s بودند و امیدوار کننده — و عدم به آوردن شغل خوب برگشت.

قدیمی شغل هستند نه آینده را. آنچه که من آموخته اند در طول زمان است که ما امیدواریم که برای ایجاد یک موج جدید از آنهایی که خوب است به سرمایه گذاری در این گروه از آمریکایی ها بودند که مسئول موفقیت اقتصاد ما در آن زمان این کار بهترین برای کار مردم است.

اقتصاد رونق پس از جنگ جهانی دوم در بخش بزرگی چون امریکا ساخته شده آن را آسان تر برای افرادی که قبلا شده بود بسته از فرصت های اقتصادی — زنان و گروه های اقلیت مهاجران — برای وارد کردن نیروی کار و صعود اقتصادی نردبان برای استفاده بهتر از استعدادها و توانایی های بالقوه خود. در سال 1960 تحقیقات برش لبه از اقتصاددانان در دانشگاه شیکاگو و دانشگاه استنفورد را مستند کرده است بیش از نیمی از مردان سیاه و سفید در آمریکا مشغول به کار به عنوان سرایداران حمل و نقل گرداننده و یا چیزی مشابه. تنها 2 درصد از زنان و مردان مشغول به کار در آنچه اقتصاددانان “بالا-مهارت” شغل است که پرداخت دستمزد بالا مانند مهندسی یا قانون است. نود و چهار درصد از پزشکان در ایالات متحده که در.

که اختلاف بود ، آن حفاظت شده سفید نر نخبگان. هر کس دیگری بود منع ورود به بالای حرفه ای توسط آشکار تبعیض و نابرابری از تحصیل, اجتماعی کنوانسیون و اغلب قانون خود را. آنها بی ارزش به عنوان انسان و به عنوان کارگران است. (برده داری بود و بیشترین کاهش ارزش اما گیتس از فرصت باقی مانده بسته به اکثر آمریکایی ها به بردگی گرفته شده و فرزندان خود را از طریق رهایی و پیامدهای آن.)

زنان و nonwhite مردان به تدریج رنده شده را در آن موانع در متناسب و شروع می شود. آنها فرصت های ضبط مانند یک جنگ تلاش ایجاد یک نیاز برای کارگران به جای مردان در حال ارسال به خارج از کشور برای مبارزه با. آنها اعتراض کردند و خون دادند و جان خود را برای حقوق مدنی. و زمانی که آنها موفق به کسب پیروزی نبود فقط برای آنها و یا حتی برای افرادی مانند آنها. آنها تولید دستاوردهای اقتصادی است که به کمک همه.

شیکاگو و دانشگاه استنفورد اقتصاددانان محاسبه شده است که ساده و رادیکال عمل کاهش تبعیض علیه این گروه مسئول بیش از 40 درصد از این کشور به ازای هر کارگر رشد اقتصادی پس از سال 1960. این به این دلیل است که این کشور می تواند حفظ رشد سریع با توجه به نرخ پایین بیکاری بازده افزایش دستمزد برای همه از جمله مردان سفید بدون درجه کالج.

همچنین بخوانید: FB کارکنان $1,000 برای منزل, دفتر, محل کار از خانه تا ژوئیه 2021

آمریکا حاکم نیست بدانید که از موفقیت است. مهاجم گسترش فرصت است که تا به حال رانده دستاوردهای اقتصادی بود خفه کردن با یک واکنش شدید به پیشرفت اجتماعی در 1970s و ’80s. مردان سفید که زد این کشور اعلام کرد پیروزی بر تبعیض بیش از حد زود consigning اقتصاد به رشد کندتر است. پایدار و رفاه مشترک جایگزین شد گسترش نابرابری مشاغل از دست رفته و دهه ناامید کننده رشد درآمد برای کارگران در همه نژادها.

در راه های مهم بسیاری از کار از شکستن تبعیض متوقف به زودی پس از عبور از حقوق مدنی قانون در سال 1964. “این بود که اساسا بیش از زمان ریگان ریاست جمهوری” William A. Darity جونیور یک دانشگاه دوک اکونومیست که یکی از حرفه ای ترین ها انجام شده محققان بر تبعیض نژادی به من گفت. بیش از چند دهه گذشته برخی از موانع پیشرفت زنان و nonwhite مردان رشد کرده. آنهایی که جدید شده اند تا در کنار آنها است.

یک میزبان از مطالعات نشان می دهد این. اخیر و ویرانگر یکی همكاري با دانشگاه تنسی اقتصادی مورخ ماریان Wanamaker که در خدمت یک سال در کاخ سفید رئیس جمهور در مغلوب ساختن پیشی جستن شورای مشاوران اقتصادی. او و همکار رفت و برگشت به بازسازی و اندازه گیری چقدر راحت تر آن را برای فرزندان فقیر سفید مردان به صعود اقتصادی نردبان از پسران ضعیف مردان سیاه و سفید.

از نظر تحرک اقتصادی آنها مجازات برای متولد سیاه همان است که امروز به عنوان آن بود در 1870s.

زنان باید پیشرفت بیشتری را در دهه های اخیر از مردان سیاه و سفید, اما آنها به هیچ جا نزدیک به برابری. آنها هنوز هم درآمد کمتر برای همان کار و آنها هنوز هم مسدود شده و آزار و تبعیض و سیاست از رسیدن به همان ارتفاع به عنوان مردان سفید در بسیاری از امریکا مهم ترین صنایع است.

را دره سیلیکون. در سال 2018 سرمایه گذاران در ایالات متحده توزیع شده $131 میلیارد دلار برای راه اندازی کسب و کار امید به دانه بعدی گوگل یا تسلا. که پول رفت و به حدود 9000 در شرکت. فقط بیش از 2 درصد از آنها تاسیس شد به طور کامل توسط زنان است. یکی دیگر از 12 درصد حداقل یک زن و بنیانگذار. بقیه 86 درصد تاسیس شد به طور کامل توسط مردان است.

این آمار نشان می دهد فاجعه است. آنها همچنین نشان می دهد فرصت است. اگر امریکا یک بار دیگر می تواند پاره کردن موانع پیشرفت آن می توانید یک چشمه اب گرم کارآفرینی و بهره وری و استعداد است که می تواند خود به خود تولید و رشد قوی و نرخ بیکاری پایین است که در طول تاریخ درایو دستمزد برای طبقه کارگر و از جمله طبقه کارگر سفید مردان است.

همچنین بخوانید: Uber سواری را coronavirus رسید اما مواد غذایی-کسب و کار تحویل دونفره

اگر شما می خواهید بدانید که در آن شغل خوب را از کسانی که کمک خواهد کرد که میلیون ها نفر از آمریکایی ها صعود دوباره به وسط کلاس — این جایی است که شما باید نگاه به بزرگ بکر استعداد در امریکا زنان از آن مردان سیاه پوست بسیار ماهر مهاجران که مطالعه پس از مطالعه نشان می دهد به کاتالیزور نوآوری و ایجاد شغل.

است که درخواست تجدید نظر است که سیاستمداران پوپولیستی را به طبقه کارگر سفید مردان شده اند را برای جهانی شدن و اتوماسیون و حرص و طمع از حاکم در کلاس. اما باید آن را.

همه آمریکایی ها باید سهمی در این تظاهرات برای برابری آنها هر شب در اخبار. طبقه کارگر سفید مردان مانند بچه ها من رفتم به مدرسه با یک پیوند با مردان سیاه پوست از مهاجران و زنان در تمام نژادها که به خیابان آمده اند.

داستان واقعی از امریکا امروز این است: اگر شما می خواهید برای بازگرداندن عظمت یک اقتصاد است که کار نمی کند برای شما و یا فرزندان خود را در راه است که آن را مورد استفاده برای کسانی که زنان و مردان در آن بهترین شات خود را در رستگاری. پیشرفت خود را بلند شما.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>