HSC امتحانات پیش بروید در این سال نتایج منتشر شده در اواسط ماه دسامبر


مدرسه عالی گواهی امتحانات را جلو بروید و نتایج منتشر خواهد شد در اواسط ماه دسامبر به عنوان اصل برنامه ریزی شده NSW استانداردهای آموزش و پرورش سازمان گفت: در روز جمعه.

نسا قبلا تایید کرد که دانش آموزان خواهد خود را HSC در سال 2020 اما تا به حال مشخص نشده است که این امتحانات را ادامه و به عنوان نتیجه هنوز هم می تواند مشخص و بر اساس ارزیابی علائم و یا معلم تخمین می زند.

اما یک جلسه از اقتدار Covid-19 پاسخ کمیته در روز جمعه تصمیم به ادامه با امتحانات. یک جدول زمانی منتشر خواهد شد مه 15. منابع گفت: Sydney Morning Herald که هر گونه تغییرات به شروع و یا پایان تاریخ خواهد بود به احتمال زیاد جزئی.

HSC exams to go ahead in 2020

HSC امتحانات به جلو بروید در سال 2020اعتبار:فرانسوی Peeters

خرما به علت خواهد بود توسعه یافته برای پروژه های عمده در طراحی و فن آوری, فن آوری صنعتی پارچه و طراحی و هنرهای تجسمی.

تبلیغات

مدارس و والدین نیز می توان با توجه به زمان بیشتر برای ارسال مدارک برای ناتوانی مقررات برای امتحانات.

نسا صندلی پیتر Shergold گفت: این کمیته مشغول به کار بود از طریق هر عنصر از این سال HSC به طوری که نتایج صادر شده به دانش آموزان در اواسط ماه دسامبر را به حساب هر گونه اختلال با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر.

“سلامت و ایمنی دانش آموزان و معلمان و آزمون اساتید راهنما و نشانگر و همچنین به عنوان سهام برای دانش آموزان باقی می ماند مرکزی به کمیته برنامه ریزی امسال HSC” استاد Shergold گفت.

نسا ارائه خواهد شد معلمان با جزئیات مارک دستورالعمل و نظارت بر علائم فرستاده شده برای اطمینان از حقوق صاحبان سهام در پروژه های اصلی مارکس در سراسر کشور.

دانشگاه ها پذیرش مرکز نیز تایید دانش آموزان می خواهم که یک سوم استرالیا پذیرش رتبه این سال است.

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>