صادر شده در: ویرایش:

چینی غول تکنولوژی Huawei شد ضربه شنبه با ما اتهامات وی از سوی مامورین یک “دهه” تلاش برای سرقت اسرار تجاری از شرکت های آمریکایی.

تبلیغات

ما کیفرخواست unsealed در نیویورک مدعی Huawei آن همزمان توطئه “برای سوءاستفاده مالکیت فکری” از شش شرکت های ایالات متحده به عنوان بخشی از یک استراتژی برای رشد و تبدیل شدن به بزرگترین تجهیزات مخابراتی ساز.

این اتهامات جدید از جمله فدرال racketeering اتهام اضافه کردن به کیفرخواست unsealed در ژانویه 2019 که ادعا Huawei سرقت اسرار تجاری از ما حامل T-Mobile.

کیفرخواست نام Huawei و چندین شرکت زیر مجموعه و همچنین شرکت رئیس امور مالی Meng Wanzhou که بازداشت شده است در کانادا بیش از یک مربوط به پروب به Huawei نقض تحریم های ایالات متحده.

Huawei به نام آخرین اتهامات “بی اساس و ناعادلانه” و پیش بینی شده صورت خواهد بود را رد کرد.

“این کیفرخواست جدید است که بخشی از وزارت دادگستری تلاش برای جبران ناشدنی آسیب Huawei شهرت و کسب و کار خود را به دلایل مرتبط با رقابت به جای اجرای قانون” این شرکت اعلام کرد.

“این ‘racketeering سرمایه گذاری که دولت متهم به امروز چیزی بیش از یک ساختگی دوباره از یک تعداد انگشت شماری از مدنی اتهامات که تقریبا 20 سال است.”

هواوی یکی از بزرگترین شرکت فنی شده است در لیست سیاه واشنگتن نگرانی بیش از آن در روابط دولت چین و سرویس های اطلاعاتی.

این تحریم ها با هدف مسدود کردن هواوی را از ما تجهیزات مخابراتی قرارداد و جلوگیری از انتقال فناوری آمریکایی به شرکت چینی.

اما در روز پنج شنبه وزارت بازرگانی ایالات متحده تاخیر در اجرای برخی از تحریم های اضافی 45 روز گفت: این کمک خواهد کرد جلوگیری از اختلال در برای برخی از شرکت های مخابراتی به عنوان آنها به دنبال جایگزین هایی برای Huawei.

‘طولانی در حال اجرا فریب’

جدید 16-تعداد کیفرخواست می گوید Huawei استخدام “long-running عمل با استفاده از تقلب و فریب به اختلاس تکنولوژی پیچیده از ما همتایان” یک وزارت دادگستری در بیانیه ای گفت: بدون نامگذاری شرکت های آمریکایی.

“Huawei تلاش برای سرقت اسرار تجاری و سایر پیچیده ما تکنولوژی موفق بودند” با توجه به بیانیه ای گفت که این شرکت “به دست آمده غیر دولتی تعیین مالکیت معنوی مربوط به اینترنت روتر کد منبع سلولی آنتن تکنولوژی و رباتیک” برای به دست آوردن یک “مزیت رقابتی ناعادلانه” بیش از رقبا.

با توجه به کیفرخواست Huawei وارد شده به توافق محرمانه با ما شرکت فنی و سپس نقض آن می پردازد.

Huawei کرده است که استخدام کارکنان شرکت های دیگر و “کارگردانی آنها را برای سوءاستفاده کارفرمایان سابق خود را’ مالکیت معنوی.”

این کیفرخواست همچنین ادعا می کند Huawei استفاده می شود “پراکسی” از جمله استادان شاغل در موسسات تحقیقاتی به سرقت اسرار تجاری و “راه اندازی یک سیاست سازماندهی یک برنامه پاداش به کارکنان پاداش که به دست آمده اطلاعات محرمانه از رقبا است.”

تازه اتهامات آمده میان افزایش متحده-چین تجارت تنش ها و تلاش های واشنگتن برای حفظ Huawei از اخذ قرارداد برای 5G یا نسل پنجم شبکه های بی سیم.

با توجه به 56-صفحه کیفرخواست, Huawei نیز متهم به استفاده از شرکت های تابعه آن در سراسر جهان به پنهان کردن آن معامله با ایران و کره شمالی, که مشمول تحریم های ایالات متحده.

Meng بازداشت در اواخر سال 2018 است تحت بازداشت خانگی در کانادا در انتظار حکم در مورد اینکه آیا او می تواند از تحویل به ایران در ایالات متحده است.

Meng متهم است که دروغ گفتن به بانک HSBC در مورد Huawei رابطه با ایران مبتنی بر سهامداران Skycom قرار دادن بانک در معرض خطر نقض تحریمهای آمریکا علیه تهران است.

سناتور ریچارد با مته سوراخ کردن و علامت گذاری وارنر اعضای کمیته اطلاعات مجلس سنا استقبال اخبار دوشنبه کیفرخواست.

“کیفرخواست رنگ محکم پرتره نامشروع سازمان که فاقد هر گونه توجه به قانون” قانونگذاران گفت: در یک بیانیه مشترک.

“سرقت مالکیت معنوی شرکت خرابکاری و دستکاری در بازار بخشی از Huawei هسته اخلاق و منعکس شده در هر جنبه ای از چگونه آن را به انجام کسب و کار. آن را با استفاده از این تاکتیک یکسره در برابر رقبا و همکاران به طور یکسان.”

دولت آمریکا تا به حال نتایج مختلفی در متقاعد کردن متحدان به هدایت روشنی از Huawei برای 5G شبکه.

فرانسه روز پنجشنبه اعلام کرد این امر نه تعظیم به فشار آمریکا برای رد Huawei از تامین تجهیزات برای شبکه های 5G هر چند شرکت چینی می تواند به عنوان محدودیت.

ماه گذشته اتحادیه اروپا و بریتانیا هر دو منتشر شد دستورالعمل و گفت که دولت باید از وابستگی به “خطر بالا” تامین کنندگان از 5G تجهیزات زمانی که ساختمان خود را به نسل بعدی شبکه های تلفن همراه اما متوقف کوتاه از ممنوعیت هر یک فروشنده آشکار است.

(AFP)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im