بقایای انسانی کشف شده در سال 2007 تایید به عنوان فروشنده کوکائین از دست رفته از سال 1986


بقایای انسانی کشف شده در آذربایجان جنوبی و در سال 2007 رسما به عنوان کسانی که از دست رفته کوکائین فروشنده و سابق مرد مدل علامت جانستون.

قتل کارآگاهان نشان داد که دستیابی به موفقیت در 34 سال پس از آقای جانستون گذشته دیده می شد farewelling دوستان در یک Paddington میخانه و بیش از 20 سال پس از یک coronial استنطاق یافت او در سال 1986 درگذشت.

Model Mark Johnston went missing in 1986,

مدل علامت Johnston رفت از دست رفته در سال 1986

هنگامی که چهره KFC و فورد لیزر در تبلیغات تلویزیونی در سراسر استرالیا آقای جانستون نیز حرفه ای های انجام مشتاق surfer و یک مسافر.

او زندگی می کردند زندگی در خط سرعت, خرید و فروش کوکائین و حرکت بین واحد خود را در Burleigh در ساحل طلا و خانه های دوستان در سیدنی به طور منظم نوشیدن در بارها در سیدنی شرق.

تبلیغات

آقای جانستون شد 36 زمانی که او در گذشته دیده می شد توسط دوستان ترک Bellevue هتل در Hargrave خیابان Paddington حدود 7ساعت در سپتامبر 1, 1986.

محققان بر این باورند او سپس با حضور در خانه ای در دوور ارتفاعات با این حال او هرگز دیده یا شنیده از دوباره.

هیچ کس تا به حال شده است متهم در ارتباط با مرگ او.

در سال 2007 بقایای انسانی یافت شد در Kurnell در سیدنی جنوبی کشف و ضبط و برای معاینه پزشکی قانونی با این حال آنها نمی تواند شناسایی شود.

پیشرفت های تکنولوژیکی پس از آن منجر به بررسی بیشتر در سال 2019 که شناسایی استخوان به عنوان متعلق به آقای جانستون.

ماه گذشته NSW دولت قانونی بازگشت یافته است که استخوان شده بود به طور رسمی شناخته شده است. آنها در حال حاضر خواهد شد بازگشت به آقای جانستون آنان ابلاغ شده است.

در شب او گذشته دیده می شود از خروج از هتل آقای جانستون گفته است: “ما به رهبری به یک 8pm جلسه او مرتب در خود وکیل خانه برای جمع آوری $60,000 نقدی هرالد قبلا گزارش شده است.

Mark Johnston went missing after a night out at The Bellevue Hotel in Paddington in 1986.

علامت Johnston رفت از دست رفته پس از یک شب در بللوو هتل در پدینگتون در سال 1986.اعتبار:گرگ سفید

با توجه به کارآگاهان در آن زمان پول شد “ill-gotten سود از خرید و فروش مواد مخدر” که آقای جانستون تا به حال سپرده با وکیل قبل از یک سفر خارج از کشور است.

این هرالد قبلا گزارش آقای جانستون را وکیل پلیس گفت که او پرداخت می شود فروشنده مواد مخدر $60,000 زمانی که او وارد شد بعد از آن شب اما هیچ رسید صادر شد به عنوان مدرک.

که شب Johnston برنامه ریزی شده بود برای دیدار با یک دوست برای صرف شام با این حال او موفق به نشان می دهد تا. لباس خود را خود پاسپورت و یک کیف پول حاوی 2000 دلار باقی مانده بودند در خانه یکی از دوستان در رز خلیج جایی که او اقامت داشت.

یک هفته بعد او اجاره ای زرد ناخدا داشت پارک شده در ماروبرا. وجود دارد بدون آسیب به وسیله نقلیه و یا نشانه هایی از یک مبارزه است. داخل glovebox دو یک اونس کیسه کوکائین در حالی که نیم کیلوگرم کوکائین داشت در بوت.

“بسیار تمیز کار” بود که چگونه قتل کارآگاهان توصیف آن به هرالد در آن زمان با این استدلال وجود دارد هیچ انگیزه برای آقای جانستون به مرحله خود به خود ناپدید شدن.

اين قتل در تیم ملی است و پس از تاسیس نیروی اعتصاب Brompton به reinvestigate شرایط اطراف آقای جانستون مرگ است.

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>