صدها نفر از مهاجران هنوز خواب خشن در پاریس و در منطقه میان coronavirus

صادر شده در: Modified:

با وجود این در حال انجام coronavirus همه گیر و مستند اقدامات صورت گرفته در فرانسه صدها نفر از مهاجران و پناهجویان هنوز خواب ها در منطقه پاریس. سازمان های غیر دولتی محلی در حال ارائه کمک به عنوان به عنوان بهترین آنها می توانند. فرانسه 24 Eléonore Vanel, Armelle Caux و نادیا Massih گزارش.

تبلیغات

در مارس 24, صدها نفر از مهاجران بودند که به زندگی در یک اردوگاه موقت در پاریس و حومه اوبرویه منتقل شدند به هتل ها و مراکز ورزش به عنوان بخشی از منطقه را مبارزه با COVID-19.

“وجود چادر در همه جا کشش در سراسر منطقه است. چادر بودند لمس کردن هر یک از دیگر نبود بهداشتی” گفت: Christian Reboul از پزشکان جهان یک سازمان غیردولتی بود که صدایی زنگ برای هفته ها در مورد عدم بهداشت مناسب شرایط در سایت.

در مجموع 732 مهاجران تخلیه شدند از اوبرویه اردوگاه, اما هنوز هم وجود دارد چند صد و حتی شاید هزاران نفر در خیابان. داوطلبان از سازمان های غیر دولتی مانند مدینه فاضله 56 در حال انجام بهترین خود را برای پیدا کردن آنها و کمک به آنها در پیدا کردن مسکن مناسب از جمله یک کلیسا اهل محله.

اما همه به پایان می رسد تا در پناهگاه بنابراین داوطلبان نیز انجام شبانه دور به ببینید که چه کسی به کمک نیاز دارد. ما به دنبال آنها را به عنوان آنها توزیع وعده های غذایی به بی خانمان پناهجویان. داشتن اشاره به محل حدود 90 نفر در خیابان های, آنها در حال حاضر ارسال اطلاعات به دولت های محلی به سعی کنید به آنها را تشویق به باز کردن بیشتر محل اقامت اضطراری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>