صدها میلیون نفر تحت مستند به چه کسی می گوید که نمی شکست ناپذیر’

صدها میلیون نفر از مردم در سراسر جهان لگد آخر هفته تحت coronavirus مستند به عنوان جهانی مرگ و میر به شدت شتاب و سازمان بهداشت جهانی هشدار داد که جوان آنها “نه شکست ناپذیر”.

تبلیغات

این بیماری همه گیر به طور کامل طرح میتوانست به زندگی در سراسر این سیاره به شدت محدود کردن جنبش از جمعیت های بزرگ, بستن مدارس و کسب و کار و وادار کردن میلیون ها نفر برای کار از خانه – در حالی که بسیاری از دست داده اند و معیشت خود را به طور کامل.

در حالی که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اصرار ایالات متحده “برنده” جنگ علیه ویروس فردی متحده به طور چشمگیری یافت محدودیت نیویورک و ایلینوی پیوستن به کالیفرنیا در سفارش ساکنان خانه بمانند.

ویروس مرگ و میر رسید گذشته 11,000 در سراسر جهان با 4000 به تنهایی در بدترین ضربه ایتالیا که در آن روزانه تعداد مرگ و میر به ضرب گلوله خستگی ناپذیر در طول هفته گذشته.

در حالی که افراد مسن و کسانی که از قبل موجود شرایط پزشکی سخت ترین ضربه توسط ویروس که رئیس Tedros Adhanom Ghebreyesus هشدار داد که افراد جوان نیز آسیب پذیر است.

“امروز من یک پیام برای مردم: شما شکست ناپذیر نیست. این ویروس می تواند شما را در بیمارستان برای هفته ها و یا حتی کشتن شما” Tedros گفت.

“حتی اگر شما نمی توانید بیمار انتخاب شما را در مورد که در آن شما می تواند تفاوت بین مرگ و زندگی برای کس دیگری.”

چین روز شنبه گزارش داد هیچ محلی جدید عفونت سوم روز و که گفت: مرکزی چین در شهر ووهان که در آن ویروس پدید آمده در اواخر سال گذشته ارائه شده یک بارقه “امید برای بقیه جهان”.

اما در حال رشد وجود دارد نگرانی از موج جدید “وارداتی” عفونت در منطقه هنگ کنگ گزارش 48 بيمار مشکوک در روز جمعه – بزرگترین روزانه پرش از بحران آغاز شد. بسیاری از آنها تاریخ اخیر از سفر به و یا از اروپا است.

در سراسر اروپا و دولت ادامه داد: به دقت اجرا مستند اقدامات به عنوان قاره مشهورترین بلوارها و میادین سکوت و خالی حتی به عنوان بهار گرم آب و هوا وارد شده است.

ایتالیا گزارش بدترین حالت آن روز تنها اضافه کردن یکی دیگر از 627 تلفات و مصرف آن گزارش کل به 4,032 با وجود تلاش ها برای جلوگیری از گسترش.

ملت از 60 میلیون نفر در حال حاضر 36 درصد از جهان را coronavirus مرگ و میر و مرگ آن میزان 8.6 درصد در میان تایید عفونت است به طور قابل توجهی بالاتر از در بسیاری از کشورهای دیگر.

فرانسه و ایتالیا و اسپانیا و دیگر کشورهای اروپایی گفت: مردم به ماندن در خانه را تهدید به جریمه در برخی از موارد در حالی که بایرن شد اولین منطقه در آلمان به منظور مستند.

بریتانیا در حال سقوط در خط با همسایگان خود در اتحادیه اروپا نیز اعلام کرد محدودیت های سخت تر, گفتن, میخانه ها, رستوران ها و تئاتر به نزدیک و امیدوار کننده برای کمک به پوشش دستمزد کارگران آسیب دیده.

ما ‘باغ’

با ویروس ترس گیج ایالات متحده بزرگترین ایالت کالیفرنیا – با بیش از 1000 موارد و 19 مرگ و میر – گفت: آن 40 میلیون نفر به ماندن در خانه.

ایالت نیویورک است که گزارش شده بیش از 7000 موارد و 39 مرگ و میر به دنبال کت و شلوار در روز جمعه سفارش خود را نزدیک به 20 میلیون نفر برای انجام همان از یکشنبه شب.

مغلوب ساختن پیشی جستن را تحسین نیویورک و کالیفرنیا تصمیم گیری, اما گفت که او فکر نمی کنم در سراسر کشور مستند مورد نیاز بود.

“کسانی که واقعا دو باغ زمستان” او گفت:. “من فکر نمی کنم ما همیشه پیدا کردن (آمریکا-شبکه مستند) لازم است.”

مدت کوتاهی پس از رئیس جمهور سخن گفت, فرماندار ایلینوی دستور ساکنان غرب میانه دولت به ماندن در خانه و کانکتیکات فرماندار ،

این محدودیت تا کنون اعمال شده در هفت متحده پوشش حدود 100 میلیون نفر با این کشور پرجمعیت ترین شهرهای نیویورک و لس آنجلس و شیکاگو – تحت مستند.

تهمت نیز جمعه اعلام کرد که ایالات متحده و مکزیک توافق کرده اند که برای محدود کردن غیر ضروری سفر در سراسر مرز خود آغاز و در روز شنبه.

در همین حال یک کارمند در دفتر معاون رئیس جمهور مایک پنس های pointman برای واشنگتن در واکنش به شیوع آزمایش مثبت برای coronavirus.

خانواده موسیقی کشور افسانه Kenny Rogers که درگذشت در سن 81 روز جمعه گفت آنها را نگه دارد خدمات خصوصی “را از نگرانی” برای ویروس اضطراری است.

‘احمق’

فرانسه گفت: بیش از 4000 نفر جریمه شد و در اولین روز از حبس و وزرای توصیف کسانی که با شکستن قوانین به عنوان “احمقها”.

این اقدامات سختگیرانه دنبال قالب تعیین شده توسط چین به عنوان یک مستند اعمال شده در هوبئی استان که ووهان پایتخت به نظر می رسد به پرداخت کردن.

اروپا در حال حاضر حساب برای بیش از نیمی از جهان مرگ و میر مرتبط با COVID-19.

آمار و ارقام دقیق هستند, دشوار است, اما, به عنوان بسیاری از کسانی که مرگ رنج می برند از بیماری های دیگر و میزان عفونت نامشخص به دلیل عدم تست در بسیاری از کشورها است.

سایه این ویروس طول در سراسر آفریقا و خاورمیانه بیش از حد.

گابن تایید کشورهای جنوب صحرای آفریقا دوم شناخته شده مرگ با موارد گزارش شده در سراسر آفریقا ایستاده در بیش از 900 و افزایش سریع است.

در ایران هر دو رهبر ایران آیتالله علی خامنهای و حسن روحانی رئیس جمهور وعده داده شده این کشور خواهد غلبه بر شیوع بیماری – اما هنوز هم حاضر به پیوستن به بقیه جهان تحمیل سنگین محدودیت.

در آمریکای لاتین و کوبا و بولیوی هر دو اعلام کردند که بسته شدن مرزهای خود را و کلمبیا گفت: این امر شروع اجباری, انزوا, از شنبه.

این بیماری همه گیر است و موجب ترس از رکود اقتصادی جهانی ضرب و جرح بازارهای سهام جهان و ارشاد دولت فشار هزینه های برنامه ای برای محدود کردن آسیب.

ریو دو ژانیرو سواحل خواهد بود محدودیت sunseekers از شنبه ترک فروشندگان خیابانی نگران چگونه آنها را برای زنده ماندن با دولت محدود پشتیبانی می کند.

“زمانی که من می توانم, من ادامه خواهد داد به اینجا می آیند و سعی کنید به فروش کوکتل. من هنوز هم فکر کردن در مورد آنچه که من انجام خواهد داد زمانی که آن است که دیگر ممکن است” گفت: خورخه مارتینز در ساحل ایپانما.

(AFP)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>