مجارستان و اروپا دوم محبوب ترین مقصد برای هالیوود شاخه های ارائه معافیت برای آمریکا بازیگران و خدمه از اتحادیه اروپا ممنوع اعلام کرد. تولید فیلم در این کشور افزایش 50% در سال گذشته شکستن رکورد و استودیو در این سال ها رزرو جامد برای سال آمده است.

دولت مجارستان فیلم کمیسر Csaba Káel گفت: تنوع: “در حال حاضر که وضعیت اضطراری به پایان رسیده است, اقدامات محدود شده اند کاسته و محدودیت های مسافرتی به طور مستمر در حال برداشته; ویژه معافیت داده می شود برای non-EU ساکنان برای ورود به مجارستان بدون اجباری قرنطینه پروژه های بین المللی در حال آماده ساختن آن ممکن است به راه اندازی مجدد تولید در ظرفیت کامل.”

برای هفته ها در حال حاضر Netflix شده است ساختمان مجموعه در دو مرحله در NFI Mafilm استودیو پیچیده در فت در نزدیکی بوداپست برای آن سری “ترا چشم انداز” و شروع به تیراندازی در اواسط ماه جولای.

علاوه بر این Mafilm قرون وسطی backlot مجموعه ای رزرو شده است توسط یکی دیگر از ایالات متحده تولید برای نیمه دوم تیر ماه و شده است وجود دارد افزایش در بهره از چند تولید کنندگان بین المللی برای soundstages و backlot فضا.

Soundstages در سراسر مجارستان رزرو تا پایان سال با توجه به مجارستان ملی موسسه فیلم. سه تولیدات هالیوود – افسانه ای را “تپه” آمازون “بانکدار همسر” و Sony “بلبل” – مجموعه برای از سرگیری تیراندازی در این سال در Origo استودیو فیلم و فیلمبرداری از Showtime زنده-اکشن اسکریپت سری “هاله” را از سر در Korda استودیو. هر دو استودیو در حال نزدیک شدن به بوداپست.

تولید شد و هرگز به طور کامل متوقف طول بیماری همه گیر. یکی از ویژگی های فیلم مستند در مورد مجارستانی المپیک شناگر زن سبک و جلف Hosszú اجازه داده شد برای ادامه فیلمبرداری در سراسر. این ماه, مجارستانی فانتزی عاشقانه “نصف راه خانه” راه اندازی مجدد آن ساقه و کمدی “پدر و دیگر گرگ ها” کردم عکاسی اصلی در جریان است.

با توجه به اطلاعات به اشتراک گذاشته شده به طور انحصاری با انواع سهشنبه ملی فیلم موسسه ثبت در هم شکسته شد در سال گذشته با این مبلغ صرف شده به طور مستقیم در تولید فیلم در مجارستان رسیدن به $565.6 میلیون (HUF 164.4 میلیارد دلار) افزایش حدود 50 درصد بیش از سال قبل. حدود 94 درصد از کل مبلغ در آمد از بین المللی محصولات.

در سال 2019 تولید 319 فیلم ثبت شد در مجارستان 228 که, مجارستانی, هشت بودند co-محصولات و 83 خارجی محصولات.

بیشترین مقدار $48.2 میلیون دلار صرف شد TNT را “Alienist: Angel of Darkness,” فصل دوم امی و برنده نشان می دهد با بازی داکوتا فانینگ در, Luke Evans و دانیل برول. مجارستانی صرف Showtime را “هاله” منتشر خواهد شد 2021, بیش از $41.3 میلیون دلار در حالی که در حدود 24 میلیون دلار صرف شد هر یک توسط Netflix سریال “سایه و استخوان” و بری لوینسون را از ویژگی های فیلم “هری هفت” (Baltimore, تصاویر, برون Media Corp.) با بازی بن فاستر.

مجارستان ارائه می دهد 30 درصد تخفیف مالیاتی برای فیلم و تلویزیون محصولات مبتنی بر مصرف در کشور و تخفیف می تواند رسیدن به 37.5% از طریق علاوه بر این از مقدماتی غیر مجارستان هزینه های.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im