مجارستان اوربان دست باز و قدرت به مبارزه با کروناویروس هشدار دهنده گروه های حقوق

صادر شده در: Modified:

مجارستانی نخست وزیر ویکتور اوربان در دوشنبه امن حق حکومت توسط فرمان پس از حزب فیدز به تصویب یک قانون در مجلس شورای اسلامی اعطای او باز قدرت های اضافی برای مبارزه با شیوع کروناویروس.

تبلیغات

قانون تمدید وضعیت اضطراری که باعث انتقاد از مخالفت احزاب و گروه های حقوق بشر و شورای اروپا در اروپا اصلی انجمن حقوق آن را به عنوان حاوی هیچ بازه زمانی.

آن را نیز تحمیل می کند زمان زندان تا پنج سال در آن مانع اقدامات شامل گسترش ویروس در مجارستان و در آن گسترش اطلاعات نادرست مربوط به بحران است.

گروه های حقوق بشر گفت: این می تواند مورد استفاده قرار گیرد به پوزه روزنامه نگاران.

دولت اتهامات را رد کرد و گفت این قانون خواهد توانمندسازی دولت به اتخاذ فقط اقدامات لازم بودند که برای مبارزه با ویروس و مجلس می تواند لغو قدرت خاص است. فیدز به دو سوم اکثریت در مجلس است.

اوج انتظار می رود در ماه ژوئن یا جولای

“این یک مجوز محدود هر دو در زمان و دامنه … آن را به عنوان تنها مربوط به کروناویروس و شما در حال گریه کردن یک دیکتاتوری” وزیر امور خارجه Bence Retvari گفت: احزاب مخالف قبل از رای گیری.

اوربان که به تدریج افزایش قدرت خود را در طول دهه در کار بوده و اغلب در تضاد با اتحادیه اروپا و سازمان حقوق خود درک فرسایش دموکراتیک کنترل و توازن و حکومت قانون است.

کری گفت: در حالی که آنها به حمایت از تلاش های دولت برای مدیریت بحران, آنها می خواستند یک زمان محدود به دولت قدرت های ویژه ای که مجلس می تواند پس از گسترش دوباره اگر لازم است.

مجلس را رد کرد و تمام اصلاحات پیشنهاد شده توسط مخالفان در روز دوشنبه.

اوربان گفت: این بیماری همه گیر شد و انتظار می رود به اوج در مجارستان در ماه ژوئن یا جولای و پرچم محرک اقتصادی اعلام می شود در ماه آینده. مجارستان دارای 447 تایید موارد coronavirus و 15 مرگ و میر.

(رویترز)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>