هیوندای حمله جدید Creta می شود 14,000 رزرو عمدتا برای دیزل

هیوندای موتور هند با مسئولیت محدود (HMIL) در روز دوشنبه راه اندازی جدید Creta که دریافت 14,000 رزرو و نزدیک به 50 درصد از مشتریان تصمیم گرفتند برای دیزل.

این خودرو کره ای عمده سرمایه گذاری در اطراف تومان به 1000 کرور روپیه در محصول جدید است که در هند ساخته شده برای بازار داخلی و بازارهای جهانی است.

اس اس و کیم, MD و مدیر عامل شرکت هیوندای موتور هند گفت که پس از راه اندازی آن در سال 2015 Creta تبدیل شده است معیار SUV برای هند خریدار. بیش از پنج سال گذشته این شرکت بیش 467,000 مشتریان در هند و 193,000 مشتریان جهانی برای Creta.

“Creta انقلابی درک SUV در هند. ارائه خریداران خودرو است که مطابق با آرمان های خود را و شیوه زندگی نیازهای Creta شد یک آیکون سبک ماده و عملکرد” گفت: کیم.

“شش کلید ستون های مردانه و اینده موضع تجربه بصری و راحتی اتصال پیشرفته و هوشمند تکنولوژی قدرتمند و کارآمد next-gen BS6 انتقال قدرت هیوندای تضمین. همه جدید Creta نتیجه هیوندای نهایی علوم انسانی و مهندسی گفت: کیم.

همه جدید Creta ایجاد شده با استفاده از Smart تکنیک های ساخت و استفاده بهينه از صنعت 4.0 برای ارائه به مشتریان اوج تعالی ساخت. این ساخته شده است به عنوان یک روبنا و بر اساس هیوندای جهانی زبان طراحی از ‘نو Sportiness’ ساخت آن در آینده-آماده به بازنویسی تاریخ است.

“من مطمئن هستم که ما یک بار دیگر ایجاد یک رکورد جدید در این بخش با همه جدید Creta و آن را مورد علاقه SUV از ارزش ما هند خریداران گفت: Kim

او گفت: سال 2020 خواهد بود مهم سال برای صنعت خودرو. با ایمنی جدید و انتشار هنجارها صنعت خودرو را تغییر چشم انداز از ‘ساخته شده-در-هند’ ماشین. تمام خودروهای هیوندای را دیدار با استانداردهای ایمنی و BS6 انتشار هنجارها.

“در میان بسیاری از اولین ها را به نام ما هیوندای نیز به معرفی اولین خودرو متصل تکنولوژی در بخش SUV. ما این روند به دست آوردن کشش در میان عصر جدید مشتریان و ما در حال کار با دقت به معرفی بیشتر خلاقیت و نوآوری در مدل های ما” گفت: کیم.

“در این زمان به چالش کشیدن محیط کسب و کار ما می خواهید به منظور ارتقاء و ارائه منحصر به فرد خرید تجربه برای مشتریان ارزشمند ما است. در هیوندای, ما در حال تلاش برای بیشتر ما منحصر به فرد تعامل مشتری با اجرای طرح های سیستم عامل های دیجیتال مانند ‘Click-to-خرید’ است که ارائه یک مشتری بدون درز خرید سفر گفت:” کیم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>