“من به نام بانو با موهای خاکستری’: ما رابطه پیچیده با مو


در طول زمان موهای یک زن تلقی شده است او “شکوه crowning”. از پودر عمودی انفجار ماری آنتوانت به Katharine Hepburn, مستی و آبشار گیسوان از Beyoncé آن نشانگر وضعیت, زیبایی, زندگی, زور و تمایلات جنسی. در عین حال فراتر از این امضا سبک یک زن قفل دلالت قدرت: که این زنان هستند چه آنها برای ایستادن و چگونه آنها اعلام خود را به جهان است. برعکس اصلاح سر زنان در آشویتس به عمد حذف زنانگی و باروری و فردیت.

در کتاب خود مو داستان هایلس آنجلس مبتنی بر عکاس Rohina هافمن به بررسی روابط پیچیده بین زنان و موهای خود را از آنچه در آن به معنی برای زنان در اقوام مختلف, سلامت, سنین و پس زمینه و چگونه ظاهر خود را فراتر از ساده زیبایی شناسی.

Rohina Hoffman: "Hair is a language, a shield and a trophy."

Rohina هافمن: “یکی از زبان یک سپر و یک جایزه.”اعتبار:گتی ایماژ

“آنچه که من کشف شده است که یکی از زبان یک سپر و یک جایزه” می نویسد هافمن زیر چندین مصاحبه و پرتره. “مو یک ساختار منعکس کننده هویت ما, تاریخ, زنانگی, شخصیت و احساسات درونی خود شک, پیری, غرور و اعتماد به نفس است.

“مو نیز عمیق جامعه شناختی ریشه. می توان آن را نشان دهنده خاص مذهبی و یا سیاسی نظام باور و مانند آن کد ژنتیکی پیچیده است و لمس ما است.”

تبلیغات

برای زنان مسلمان روسری هر دو صفحه نمایش از عفت و یک راه برای نزدیک شدن به خدا. Rose McGowan را برش وزوز قبل از #MeToo عمل به عنوان یک نیروی زمینه به دفع نر پیشرفت در هالیوود است. چنین است که در بررسی دقیق از مشخصات بالا کاری را انجام دهید که زمانی که دادستان مارسیا کلارک رفت از استرن پرم به یک سبک براق در طول سال 1995 O. J. Simpson قتل محاکمه لس آنجلس تایمز گزارش داد در آن.

در عین حال بافت مو, رنگ و فله تغییر سن زنان. وقتی پرسیده شد که در مورد او ژولیده به عقب نگاه در سال 2008 Patti Smith سپس 61 گفت: مجله نیویورک تایمز “من خراب. پس از من کودک من نفرت داشتن برای مقابله با موهای من.”

نظر جامعه نیز تراشه در. است, مو بلند مناسب برای یک زن بیش از 40? آیا موهای خاکستری در یک زن مسن تر او ارائه بیکار? باید 50 سال پوشیدن plaits? و اگر بیماری معنی است که شما دیگر باید مو به سبک ؟

یکشنبه, زندگی, صحبت با سه زنان درباره رابطه آنها را با موهای خود را.

“من متوجه شدم تا قدرت”

شانون مارتینز, 38, از ملبورن یک آشپز است که صاحب گیاهی رستوران اسمیت و دختران و اسمیت و دلی. او شده است رنگرزی مو پس از او 15.

Shannon Martinez.

شانون مارتینز.اعتبار:بن جنگل

“مادر من می خواستم هرگز کودکان, اما زمانی که او به طور تصادفی رو باردار بود و من او فوق العاده مادری. من فکر می کنم او دوست داشت که قادر به بازی با یک دختر کوچک مو مانند آن بود که یک عروسک. من hairdos شد عجیب مانند شاهزاده خانم لیلا نان بافته او دهید.

به عنوان یک نوجوان من به شدت به گت نگاه کنید. من نمی خواهم همان مو به عنوان هر کسی در مدرسه و تا به حال هیچ تمایل به مخلوط. برای من 11 سال رسمی در Methodist بانوان کالج (MLC) مامان برای من پرداخت می شود برای به دست آوردن یک سر پر از فلورسنت زرد و سیاه پسوند: من شبیه یک گت کودک ادویه.

من تهدید به تعلیق اگر من آنها را حذف کنید. مامان خیلی uppity با مدرسه. او گفت که او نمی پرداخت پول به آنها را به طوری که او خودداری کرد.

در سال 2017, سال بعد, من می خواهم به سمت چپ MLC از من دعوت به انجام یک کار حرفه ای صحبت کنید که من موفق ترین مهمان نوازی دانشجویی آنها همیشه به حال. آن را مضحک, که من همیشه در مشکل برای من. اما من قادر به برطرف کردن این ننگ است که کسی مثل من با موهای سبز و خالکوبی نمی تواند حرفه ای باشد.

در اواسط 2000s من باس در گوث متال. ما در سفر ما جایی که من عینک hairpieces و او دو ponytails. من دوست داشتم که فوق العاده زنانه اما بیش از این بالا من شبح با موی جودی ابوتی نگاه شگفت انگیز است. این زمانی بود که من متوجه شدم مو تا به حال قدرت. من می خواستم برای آمدن در سراسر به عنوان این اعتماد به نفس با صدای بلند نمی-دهد-a-f… مرتب کردن بر اساس از فرد است. مو که شما را بدون نیاز به هر چیزی می گویند.

من سفید مو برای بیش از 20 سال است. که مستلزم آرایشگاه بازدید هر هفت هفته و دو رنگ در بین; خانه من است تحت پوشش در سبز راه راه.

شرایط آن خوب بوده تا حالا اما مدیریت یک رستوران و یک دلی که مسئول 50 کارکنان و نوشتن اشپزی استرس دهکدهای از طریق تجلی و آن را شروع به سقوط. این من ناراحت است; من نمی دانستم من خیلی به آن متصل است. من مصرف مکمل برای رفع آن است. انگشتان عبور از آن می آید و آن را به عنوان فوق العاده نازک. موهای من مثل من امنیت پتو.

تا زمانی که من می توانید دور با آن من همیشه موهای رنگ شده. هیچ سن زمانی که شما بیش از حد, شما فقط باید به تغییر راه شما آن را انجام دهد. مردم از من می دانید برای من جنگل مسحور سایه سبز و سیاه ، من ویژوال امضا به عنوان یک فرد.”

“نه رنگرزی مو رهایی بخش است”

لوئیس پادشاه, 55, از ملبورن درجه یک مددکار اجتماعی. او موهای خاکستری مظهر او معتبر رویکرد به زندگی است.

Louise King.

لوئیس پادشاه.

“به عنوان یک کودک من بود و سرکش. در شش مادر را قطع خواهم گره از قسمت زیرین موهای من بر گردن من است. در اوایل دهه 1970 پدرم دبیر مطبوعاتی در استرالیا کمیسیون عالی در دهلی نو. در حالی که ما در آنجا زندگی می کردند من برای بازدید آمدند. او تا به حال زیبا بلند با موهای بلوند و دیوانه hairpieces. به عنوان او موهایش را من مسخ – من تا به حال هرگز دیده می شود بسیار زرق و برق.

در دبیرستان همه گفت: من تا به حال شگفت آور, مو بلند, mid-به-قهوه ای تیره و مواج. در شب من گره خورده است من در ژنده پوش به شکل فر تنگ است.

هنگامی که من سمت چپ مدرسه به مطالعه سیاست من نامتقارن کاهش با بسیاری از رنگ. من تا به حال سه چهارم از مو, اصلاح کرده, با یک توده بزرگ حلق آویز کردن. من فکر کردم آن نگاه خیره کننده, اما زمانی که من دیدن عکس ها در حال حاضر آن را نفرت انگیز است. من دوست داشتم به فشار مرزهای و من که با موهای من.

در اواسط نوجوانی من قرارداد هپاتیت C. پس از من پسر و دختر متولد شد, من تا به حال به درمان به نام اینترفرون. آن را ساخته شده من سقوط مو است. من به پایان رسید تا با بسیار خوب است و آن را هرگز همان زمان.

من شروع به فکر کردن در مورد رفتن خاکستری در 40s. من با این زن بود که خاکستری بود و این کوتاه کردن مو. او به من گفت نام او آرایشگاه و شروع کردم به گرفتن این کاهش که من دوست داشتم. اما من ضعیف بود در حالی که برای تحصیل در رشته من کارشناسی ارشد در رشته مددکاری اجتماعی و کاهش گران بودند و رشد مجدد افتضاح است. از من پرسید چرا من این کار را انجام, بنابراین من رشد مو من خارج است.

من به نام بانو با موهای خاکستری. مردم به من نگاه کن و فکر می کنم من خیلی تجربه که عجیب و غریب است که من تنها شده است یک مددکار اجتماعی از سال 2011 است. نه رنگ مو من است پیچیده تر از یک فمینیست موضوع است. این یک فرهنگی و ageist موضوع است. آن بوده است بسیار رهایی بخش که در این مرحله از زندگی من من فقط من ،

من واقعا خوشحال هستم و با توجه به آن به نظر می رسد. من می دانم که من هستم: من یک زن هستم یک شریک و یک مادر. من هم دوست دارم کار من است. من نیازی به رنگ مو به دنبال جوان و احساس بهتر است.

نه رنگرزی مو خود را, شما سلب بازگشت به ذات خود را. بنابراین داشتن موهای خاکستری نیست نامتجانس با بقیه زندگی من است. این فرمت از من. من بخشی از قبیله من: زنانی که don’t give a f… .”

“من می توانم بدون آن زنده ماندن”

مردیت هلمز, 43, از ملبورن درجه یک zumba instructor. در سال 2017, او از دست موهای او در طول شیمی درمانی.

Meredith Holmes,

مردیت هولمز

“زمانی که من 18, من می خواستم به مانند جنیفر آنیستون, بنابراین من تا به حال من بلند ضخیم spyguarder موهای پر قطع به چتری و برجسته شده است. آرایشگری اغلب به من گفت من تا به حال ،

موهای من شده است بخش عظیمی از زنانگی ام, تا زمانی که من آن را از دست داده در طول درمان سرطان, من احساس نمی زنانه در همه. زمانی که من در آینه نگاه کرد زن من دیدم منعکس شده بود و نه فقط من. من تشخیص داده شد با سه گانه منفی سرطان پستان در سال 2017. این یک شوک بزرگ. من فقط می خواهم از همسرم جدا شده است. ما می خواهم با هم به 19 سال و تا به حال سه پسر جوان خود است. آن را بسیار ترسناک است.

پس از برداشتن یک تومور من نیاز به چهار دوره شیمی درمانی تهاجمی و 30 تابش جلسات. من سعی کردم سرد, فلیپ فلاپ, اما آن کار نمی کند و در عرض یک هفته من سر طاس بود و تکه تکه شد. من می خواهم از خواب بیدار به توده مو روی بالش.

من تصمیم گرفتم پسران و من آن را اصلاح هم خاموش را به مناسبت آن است. من می دانستم که این امر می تواند مقابله با آنها فقط می خواهم تا کنون دیده من با بلند و موهای بلوند. قدیمی ترین که نه ساله بود و واقعا ناراضی در مورد آن. او کاملا احساسی است. “آیا من باید به مادر?” او گفت:. آن را سخت را برای آنها.

من می خواستم به نگاه خوب, بنابراین من قرار دادن بسیاری از تلاش به آرایش. من پا آن را به دلیل ناامنی.

من مو به رشد کرده. آن را به قفسه سینه. بافت و ضخامت یکسان هستند اما من باید شیمی فر در به پایان می رسد. من مو به معنای زیادی به من, به عنوان آن را می گوید که چگونه من در حال حاضر به جهان است. من فکر اخیرا ‘نمی شود آن را جالب به ریش آن را برای امور خیریه?’ بنابراین بدیهی است که من هستم که با وسواس ، من در حال حاضر می دانم که من می توانید زنده ماندن بدون آن.”

این مقاله به نظر می رسد در یکشنبه Life magazine درون خورشید-هرالد و یکشنبه عصر در فروش 8 مارس.

بیشترین بازدید فیلم ها در شیوه زندگی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>