“من گرفته نشده یک نظر’: وزیر در آینده از بندر سنگهای


فدرال وزیر محیط زیست اصرار دارد او هیچ پیش تعیین موقعیت در سرنوشت تاریخی harbourside سایت هایی که جاروب شده است تا در یک بررسی او دستور داد از بندرگاه سیدنی فدراسیون اعتماد.

A public meeting was held on Tuesday night at the Sydney Masonic Centre to discuss the future of the Sydney Harbour Federation Trust.

یک جلسه عمومی برگزار شد در روز سه شنبه شب در سیدنی ماسونی مرکز به بحث در مورد آینده این بندرگاه سیدنی فدراسیون اعتماد.اعتبار:دبورا برف

سوسن, Ley خوی یک نشست عمومی و چند صد نفر در سیدنی ماسونی مرکز در روز سه شنبه شب گفتن گردهمایی که هدف از آن به “پیدا کردن راه هایی برای کمک به محافظت از این سایت ها و به حداکثر رساندن عمومی توانایی دسترسی به [آنها را].”

“من گرفته نشده یک نظر بر روی هر یک از آنها به دلیل در حال حاضر زمان برای من به انجام این کار. هدف از این بررسی این است که به مشورت و گوش دادن قبل از رسیدن به هر گونه نتیجه گیری” او گفت:.

نقد و بررسی شده است بحث در بخشی به دلیل وزیر را “بیانیه ای از انتظارات” برای اعتماد پرچم “در حال توسعه استراتژی های تجاری برای اعتماد سایت به حداکثر رساندن درآمد” به منظور تقویت عمومی ملایمت.

تبلیغات

اعتماد کشویی به عملیاتی کسری و کشورهای مشترک المنافع پول را به پایان برساند بازسازی دو تا از سایت های بزرگ – میراث-فهرست طوطی کاکل سفید جزیره و شمال سر در پناهگاه مردانه – خشک شده است.

Cockatoo Island is one of the sites that belongs to the Sydney Harbour Federation Trust.

طوطی کاکل سفید جزیره یکی از سایت هایی که متعلق به بندرگاه سیدنی فدراسیون اعتماد.

اعتماد همچنین دارای مسئولیت دیگر سابق دفاع اراضی از جمله پرتگاه پارک در مسامان سابق زیردریایی پایه Platypus در خنثی خلیج و Macquarie Lightstation در Vaucluse.

اعتماد صندلی یوسف Carrozzi گفت: این هزینه به طور کامل بازسازی طوطی کاکل سفید جزیره به تنهایی می تواند نیاز به 150 میلیون دلار دیگر به 200 میلیون دلار.

Inside the old powerhouse on heritage-listed Cockatoo Island.

در داخل نیروگاه در میراث-فهرست طوطی کاکل سفید جزیره است.اعتبار:Dominic Lorrimer

اعتماد می خواهد قادر به اعطای اجاره تا 49 سال به منظور جذب بخش خصوصی درآمد اما رهبر مخالفان Anthony Albanese می گوید این را به مقدار “عملا خصوصیسازی.” چندین بلندگو در سه شنبه شب جلسه نیز رد نیاز برای دیگر اجاره.

پخش عمده پدید آمده در شکل خصوصی بشردوستانه کنسرسیوم طوطی کاکل سفید جزیره بنیاد محدود است که می خواهد به بیش از کل طوطی کاکل سفید جزیره در حداقل 50 سال اجاره به منظور آن را یک “هنر در جزیره”. با این حال اعتماد مخالف اجاره کردن کل جزیره.

اعتماد و بنیاد نیز در مواجهه بیش از که می خواهد مسئول سایت. اعتماد است که با توجه به زخم در 2033 اما می خواهد به یک دائم بدن. بنیاد استدلال می کند اعتماد آهسته بوده است به توسعه این جزیره و بالقوه است که یک بدن جدید باید طوطی کاکل سفید جزیره بیش از.

Ms لی منصوب شده است دو ارشد سابق دولت مشاوران کارولین McNally و ارین فلاهرتی برای انجام این بررسی که گزارش در پایان ماه آینده.

Ms McNally سابق رئیس NSW Department برنامه ریزی و محیط زیست گفت: یکشنبه شب جلسه است که “ما در اینجا با هر گونه قبلی views – من نمی گرفته اند این در صورتی است که این مورد است.”

او گفت: ارسالی تا کنون دریافت کرده بود نشان از پشتیبانی قوی برای اعتماد بودن حفظ به طور مشترک متعلق به زمین “با بسیاری از مخالفت با انتقال هر گونه زمین به دولت, دولت شوراهای دیگر بدن و یا خصوصی فرد به خصوص یک شخص خصوصی است.”

“اکثر مردم فکر می کنم که اعتماد حق نهاد به مدیریت سایت و … [که] باید آن را قادر به ادامه به آینده” او گفت:.

بیشترین بازدید فیلم ها در سیاست

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>