یک بانوی استرالیایی منتشر شد در آزادی مشروط از کلمبیا زندان جایی که او به خدمت شد و در شش سال حبس به اتهام تلاش برای قاچاق حدود شش کیلوگرم کوکائین می گوید او این کار را چرا که او نیاز به پول.

در مصاحبه ای فیلم برداری در این هفته با 60 دقیقه پس آزادی مشروط از بوگوتا زندان کاساندرا Sainsbury گفت: “بدیهی است که من قبول می آیند و این کار را انجام … چون من نیاز به پول… اما نبود دقیقا مثل من به اینجا آمدند تفکر, ‘بله من قصد دارم برای رفتن و قاچاق مواد مخدر’ نبود که.”

Cassie Sainsbury speaking after being paroled from a jail in Colombia.

Cassie Sainsbury زبان پس از paroled از یک زندان در کلمبیا. اعتبار:60 دقیقه

Sainsbury یک مربی شخصی از آدلاید خدمت کرده بود سه سال از حکم او پس از دستگیری در مارس 2017 به عنوان یک 22 ساله با نزدیک به شش کیلوگرم کوکائین پنهان در هدفون در چمدان در فرودگاه بوگوتا در مسیر به استرالیا.

روز چهارشنبه در کلمبیا به رئیس جمهور ایوان دوقو دستور “بشردوستانه” آزادی بیش از 4000 زندانی به بازداشت خانگی در تلاش برای کاهش ازدحام و جلوگیری از گسترش coronavirus.

تبلیغات

Sainsbury گزارش نمایندگان بیش از یک هفته پیش. به عنوان بخشی از شرایط آزادی مشروط 24 ساله باید باقی می ماند در کلمبیا برای 27 ماه می باشد.

“من نمی خواهید کسی رفتن را از طریق همه چیز را که من بوده ام از طریق” Sainsbury گفت: نه شبکه.

Cassandra Sainsbury is escorted to court in Bogota, Colombia, in 2017.

کاساندرا Sainsbury است همراهی به دادگاه در بوگوتا, کلمبیا در سال 2017.اعتبار:AP

“وجود دارد بسیاری از چیزهایی که من متاسفم در مورد وضعیت بود که من در … اما همه چیز ساخته شده است من قوی تر است که اتفاق افتاده پس من اینجا بوده ام.

“این سه سال فکر کردن در مورد زمانی که من قادر به راه رفتن را از طریق این درب … آن را احساس می کند اما در همان زمان و در حال حاضر آن را احساس نمی کند واقعی است.”

در مورد Sainsbury نگهداری او یک پیاده خوبی سازمان یافته بین المللی مواد مخدر سندیکا. وکیل او استدلال او انجام داروهای چرا که او دریافت کرده بود تهدید.

“من می توانم بگویم که من به عنوان یک فرد مثل من رشد زیادی,” او گفت: نه. “من آموخته زیادی در مورد خودم من آموخته زیادی در مورد مردم من آموخته است که چگونه به تجزیه و تحلیل مردم بهتر و یاد گرفتم به اعتماد مردم بسیار است.

“این قطعا مانند یک منحنی یادگیری. اما در همان زمان همه چیز را که من بوده ام از طریق در زندان همه چیز را که من یاد گرفتم که من نمی خواهد آن را تغییر دهید به دلیل آن را به من ساخته شده یک فرد قوی تر. آن را به من ساخته شده که من امروز هستم.”

Sainsbury مواجه شده تا به 21 سال زندان اما حکم او کاهش یافته بود به شش سال پس از داوری پذیرفته شده و درخواست رسیدگی کند.

Sainsbury گزارش شد مشغول به هموطنان زندانی در حالی که در زندان است.

یک ویرایش متن Sainsbury نظرات ارائه شده و نه شبکه صاحب سیدنی هرالد صبح و عصر.

پرسید که آیا Sainsbury یا خانواده او دریافت پرداخت از هر نوع برای مصاحبه نه با صدور بیانیه ای گفت: “در حالی که ما به طور معمول نمی جزئیات آنچه که ما ممکن است یا ممکن است پرداخت هر یک از مهمانان ما ما می تواند تایید کند که ما هرگز پرداخت Cassie برای هر مصاحبه.

“ما که قبلا ذکر است که ما از نظر مالی کمک خانواده به طوری که آنها می تواند سفر خود را در حالی که در زندان در کلمبیا.”

مصاحبه خواهد شد در روز یکشنبه.

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de