“من نه سفر’: دفاع از قهرمان رافائل نادال نیش ترمزی میزند از ما باز

دفاع از قهرمان رافائل نادال اعلام کرده است که او نمی خواهد بازی ما باز با استناد به نگرانی های بیش از coronavirus.

جهان شماره دو تنیس مردان ستاره نیز مورد انتقاد قرار تجدید نظر تقویم برای تنیس و برچسب آن را به عنوان “وحشیانه”.

“پس از بسیاری از افکار من تصمیم گرفته اند به بازی در این سال ما باز است. وضعیت بسیار پیچیده در سراسر جهان COVID-19 موارد در حال افزایش, به نظر می رسد ما هنوز هم لازم نیست که کنترل آن” نادال گفت: در یک صدای جیر جیر.

“ما می دانیم که کاهش تنیس تقویم وحشیانه این سال پس از 4 ماه متوقف شد با هیچ بازی من درک می کنم و تشکر برای تلاش های آنها با قرار دادن آن اتفاق می افتد. ما فقط دیده می شود اعلام مسی در حال بازی در این سال,” او اضافه شده در یکی دیگر از صدای جیر جیر.

ما باز در نیویورک خواهد شد و پس از باز فرانسوی دو هفته بعد و شاید این دلیل است که نادال در ادامه به انتقاد از تجدید نظر تنیس تقویم.

“این یک تصمیم من هرگز می خواستم برای گرفتن اما من تصمیم گرفتم به دنبال قلب من در این زمان و برای هم بودن من نه سفر” نادال اضافه شده است.

راجر فدرر نیز نمی شود یک بخشی از این سال گراند اسلم به عنوان او همچنان به بهبود از یک جراحت.

به عنوان یک نتیجه, این ما باز خواهد بود که برای اولین بار پس از سال 1999 که نه بازیکن برجسته در قرعه کشی اصلی یک گرند اسلم رویداد.

قبلا اعلام شد که ما باز برگزار خواهد شد از اوت 31-13 سپتامبر این سال است.

مسابقات برگزار خواهد شد در پشت درهای بسته و فرماندار نیویورک اندرو کومو داشته باشید که قوی تست انجام خواهد شد به طوری که این مسابقات پیش می رود هموار.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>