“من هنوز بر این باورند’: فیلم نقد و بررسی

واقعی-داستان زندگی مسیحی هنرمند موسیقی جرمی کمپ الهام بخش برای یک عاطفی تاثیرگذار عاشقانه تراژدی.

آن را مبتنی بر ایمان tearjerker و شما نمی خواهد دور کردن علامت. هنوز که blunt-صحبت شرح “من هنوز هم معتقدم” باید به عنوان نه آنقدر اخراج از آن بی شرم احساسات به عنوان صادقانه ارزیابی از این فیلم پتانسیل را عمیقا تحت تاثیر قرار مخاطبان آن.

مدیران اندرو اروین و جان اروین خواهر و برادر فیلمسازان در مجموع در صورتحساب یا لیست به عنوان اروین برادران ثابت کرده اند کاملا ماهر در منظمی متعادل شامل درام و معنوی بالا بردن در چنین تلاش های قبلی به عنوان “اکتبر نوزاد” “وودلاون” و خود متقاطع جعبه دفتر آمار “من فقط می توانید تصور کنید.” در اینجا آنها آمپر عاطفی قدرت ماهرانه در ابتدا و سپس به تدریج بیشتر به شدت با یک “داستان عشق”به سبک سناریو که بیشتر از همه قوی بودن بر اساس حوادث واقعی زندگی.

به طور خاص آن است که داستان محبوب موسیقی مسیحی هنرمند Jeremy Camp (بازی های برگزار شده توسط KJ Apa از تلویزیون “ریوردیل”) و مورد علاقه خود را Melissa (بریت رابرتسون). در جهان با توجه به scripters جان اروین و جان Gunn — که بر اساس فیلمنامه خود را در اردوگاه سرگذشتی کتاب با همین عنوان — جرمی و ملیسا دیدار زیبا در سال 1999 در حالی که حضور در کالیفرنیا Calvary Chapel کالج کتاب مقدس. او مشتاق برای تبدیل شدن به یک خواننده-ترانه سرا بنابراین او به دنبال حرفه ای (و معنوی) ارشاد از تاسیس مسیحی موسیقی, هنرمند, Jean-Luc (Nathan Dean) که فقط اتفاق می افتد به یک Calvary Chapel التحصیل.

خبر خوب: Jean-Luc است تحت تاثیر قرار توسط جرمی و موسیقی خود را ارائه می دهد و به مربی او. خبر بد: Jean-Luc نیمه-مراسم آشتی ترتیب دادند که با ملیسا.

به لطف فوق العاده جذاب اجرای برنامه توسط Apa و رابرتسون آن را آسان برای مخاطبان به یک ریشه علاقه بعضی اوقات بی دست و پا و گاهی سرگرم کننده توسعه جوانه زدن عاشقانه بین جرمی و ملیسا. (جای تعجب نیست که با توجه به سابقه از اروین برادران اولیه عاشقانه مثلث می آید به عنوان سالم تر از تقریبا هر نوع عاشقانه عارضه شما را در به طور متوسط مشخصه کانال فیلم تولید.) و به عنوان یک نتیجه, ما در حال نشستن اردک برای حمله به ما مجاری اشکی که ملیسا که مبتلا به سرطان است.

هر کسی که آشنا با جرمی کمپ زندگی و حرفه ای می دانید چه اتفاقی می افتد بعدی. و حقیقت را بگویید حتی افرادی که هیچ چیز در مورد این مرد اما تماشای این فیلم تکان دهنده تریلر جلوتر از زمان می توانید حدس بزنید نتیجه. حتی پس از نهایی تاثیر این زن بسته بندی عاشقانه تراژدی دشوار است به انکار. Cynics ممکن است باعث سردرد دردناک برای خود را به عنوان آنها رول چشمان خود را در پاسخ به فیلم را دستکاری. اما پس از آن دوباره آن را بیش از احتمال زیاد است که بسیاری از cynics نمی خرید یک بلیط به “من هنوز هم معتقدم که” در وهله اول.

یک شکایت جزئی: Gary Sinise و موسیقی کشور ستاره شانیا تواین تصویر بکشد جرمی حمایت پدر و مادر و آنها را بیشتر از نازک نوشته شده قطعات. اما آن را احساس می کند مانند نظارت در بخشی از فیلمنامه نویسان است که ما نمی دانیم Sinise شخصیت در واقع یک وزیر تا زمانی که به خوبی گذشته فیلم میانی زمانی که او — اجازه دهید فقط می گویند که او نقش مهمی در فیلم شیرین ترین صحنه.

محبوب ترین ها در انواع

ترک یک پاسخ

می خواهید به خواندن مقالات بیشتر شبیه به این یکی ؟ اشتراک تنوع امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>