این گروه جستجوهای چینی اشخاص بیش از حواله دادن معاملات تومان 1,000 cr

مالیات بر درآمد (it) گروه روز سه شنبه کشف عظیم nexus از شرکت های چینی و افرادی که تا به حال گفته ایجاد چندین پوسته شرکت به انجام پول شویی و حواله دادن معاملات بیش از 1,000 تومان کرور.

در خود سرکوب این شرکت های چینی که مقامات مالیاتی راه اندازی یک عملیات جستجوی گسترده در 21 محل در سراسر دهلی نو Ghaziabad و Gurugram. تلاش شد در این اشخاص خود را نزدیک confederates و همچنین کارکنان بانک که گفته می شود به آنها کمک کرد در پول شویی.

“حدود 40 حساب های بانکی ایجاد شد به نام ساختگی اشخاص اجرا شده توسط این شرکت های چینی که با معامله هزار کرور روپیه” درآمد-مالیات اعلام کرد.

این تحقیقات تاکنون نشان داده است که یک شرکت تابعه از یک شرکت چینی و مرتبط با آن شرکت در زمان بیش از 100 تومان کرور روپیه در ساختگی پیشرفت از پوسته اشخاص برای باز کردن کسب و کار از نمایشگاه خرده فروشی در هند.

در طول جستجو مقامات مالیاتی در بر داشت متهم اسناد و مدارک با توجه به حواله دادن با مشارکت فعال کارکنان بانک و حسابداران. علاوه بر شواهد خارجی حواله مربوط به دلار هنگ کنگ و دلار نیز کشف شده است که هیئت مرکزی از مالیات مستقیم (CBDT) در بیانیه ای گفت.

توضیح روش کار رسمی ضروری به پروب گفت که یک فرد چینی بود که در برگزاری جعلی هندی گذرنامه صادر شده در مانیپور. او با استفاده از حداقل 10 حساب های بانکی تحت نام ساختگی در سراسر کشور است. “نام بیشتر خواهد بود نشان داد در هفته های آینده” این مقام اشاره کرد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>